Jump to content

Recommended Posts

Големият филм за любовта на Китай

 

Off Topic
BDnw7_4f.jpgv3reD_3f.jpg


 Зад сцената
Големият филм за любовта на Китай

 Покажи повече...

Големият филм за любовта на Китай
Големият филм за любовта на Китай
Големият филм за любовта на Китай

 

 Oversize Love

月半 爱丽丝 / Yue Ban Ai Li Si

Също познат като XX Love

Дата на излъчване: 30 октомври 2020 г.
Жанр: комедия, романс, фентъзи
Режисьор: Джан Лин Дзъ
Сценарист: Qu Meng, Jin Yimeng
Изпълнителен продуцент: Jin Yimeng
Продуцент: Li Yang

Субтитри: български, английски


Участват:

Johnny Huang JingYu като Han Bing
Guan Xiaotong като Lin Xiaoxi
Darren Chen като Huang Ke
Amber Lu Shan
Pan Yifei
Chang Long
Yang Dongqi
Liu Peiqi
Fan Ming

 

Описание:

Лин Сяо Си е оптимистично и весело момиче, което харесва известни личности.

Тя живее щастливо, работейки във фотографско студио и се справя доста добре.
Единственият й недостатък е, че е пълничка! Независимо от това
приятелят й от детинство - Хан Бин я харесва и винаги й помага.
Спокойният й живот се раздвижва от появата на идола Хуан Къ,
заради когото тя решава да отслабне. Но както се очаква, опитите й се провалят.

По случайност се натъква на вълшебна отвара, с която може магически да отслабне.

Но постепенно Сяо Си осъзнава кой всъщност винаги й я е обичал,
без значение дали е пълничка и я е разбирал най-добре…

 

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри:  :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:

 

Свали с английски :click:

 

Свали с вградени китайски :click:

 

Онлайн в Тубата :click: (без субтитри)

 

С руска озвучка :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сигурно на бутилката е пишело "Изпий ме!" Да знаете аз откога я търся, ко я мернете някъде, оставете ми поне една супена лъжица:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xiQzJ.jpg

 

Днес пуснаха клип на песента към филма "Half Alice" #月半爱丽丝, изпълнява се от Angela Chang

:click:

В клипа се припомня историята от гледна точка на Lin Xiaoxi (Guan Xiaotong) и Han Bing (Huang Jingyu), които се срещат в детството, сприятеляват се и израстват заедно.

xiH8B.jpg

xiasI.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xJyDx.jpg

 

Аз съм се наточила, разбира се, обаче не смея да казвам нищо да не стане като с Wild Grass и да пуснат само с вградени английски + китайски и да няма отделни.

Но ще се уговорим, ако имаме късмет.

Впрочем, скоро тръгва един от новите сериали на Джони (нов, нов, снима го миналата година) - We`re Young, много серии е (49), очакваме го да върви през целия ноември

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17e2db62a1c50878.jpg

 

Гледах го с руска озвучка, щото така и не открих английски или каквито и да било други субс. Хареса ми, приятно, забавно и без натоварване. Айдълът Дарън Чън ми беше като лигав пубертет, нарочно ли избраха такъв незрял вид?!
 

Off Topic

 

(Извън кадър - и при снимките на този филм е имало наранявания, докато са снимали сцената с боя в бара, Дарън ударил здраво Джони по окото

8eefc18ddad96f6e.jpg

 

 

Мойто Джони - брилянтно и така ми напълни сърцето особено в сцената в близък план, когато я беше забравил.

ee29b1820a5bc89c.jpg

 

Песента, на която снимаха клип на айдъла във ваната, ми е любима в изпълнение на Тимчо обаче!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко, романтично и пухкаво!

Каква е поуката? Килограмите невинаги са от значение, когато човек те цени, какъвто си.

 

Страхотен, сладък Джони! Радост за окото!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, има още една поука - Цени хората около себе си, които са на твоя страна и те обичат.

 

След като го гледах за 6-ти път, изборът за образ на Хуан Къ си дойде на мястото - налагаше се да е лигав, елементарен и повърхностен, но е обяснимо, в тази индустрия нямаш шанс, ако не си в стандарта, а и самият той се усещаше какъв труд полага, за да се държи на върха.

 

И един безценен Хан Бин!

 

jgpzv_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, въпреки участието на Джони, изгледах филма на два пъти. Започна добре, но някъде посредата лично мен ме загуби, както се загуби и главната героиня. Впоследствие се върнах да го догледам и все пак не съжалявам. 

Приятен филм, добра актьорска игра, Джони беше най-добрата част (фенствам след Love Designer) :lol:

Поуките за мен бяха няколко, включая горепосочените, но най-важната според мен беше, че човек първо трябва да цени себе си, да приема себе си, да е съпричастен със себе си, да е нясно със собствената си стойност, която не се измерва и не зависи от това колко килограма тежи. Едва тогава ще може да приеме и хората, които го ценят, обичат, уважават, приемат и виждат какъвто е. Затова външната и вътрешната промяна трябва да вървят заедно. А и промяната не трябва да бъде мотивирана от одобрението на другите хора, защото никой не е толкова важен, че да причини загуба на личността. От друга страна, когато човек е в отрицание със себе си е невъзможно да допусне и да осъзнае, че има значение и стойност, камо ли да приеме, че е важен за другиго. Това е като все едно хамстер да се върти в колелото си.. Но не може да се върти безспир, все някога трябва да слезе. 

Поведението на Хуан Къ според мен беше в резултат на нещо по-дълбоко и травмиращо - този страх от напълняване и отричането/отвращението от пълните хора граничеше със страх от отхвърляне и неприемане. 

Хан Бин - страхотен като персонаж - разбиращ и приемащ приятел, наясно със себе си човек. 

Сяо Си се загуби доста в опитите си да се хареса на някого, но преживя пътуване към себе си и накрая осъзна кое всъщност е важно. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо реших да започвам диета и след като изгледах филмчето се отказах. Казват, че любовта краси човека, нека дойде (някой от детството, висок, строен, чакайки ме) , па после ще заслабвам. :D 

Симпатично е филмчето, и споделям мнението на Koizora за него. Освен това имаше някои неща, които ме впечатлиха. Хареса ми много как бяха заснети сцените в заешката къща, хареса ми и големия заешки костюм,

Off Topic

с който Джони помогна на главната, и който точно изразяваше емоциите и на двамата

както и ми хареса това как главната забравя за стария си живот и започнва нов с нова визия, но и човека в чийто мисли постоянно е тя, също ще забрави за стария си живот с нея. 

Актьорската игра си беше на ниво. Главната на моменти малко се губеше и като пълничка повече й се получаваха нещата. Джони си беше супер, само не можах да усетя  химия между него и девойката. Комедията ми беше малко, но на финалната сцена искрено се смях. :D 

Благодаря за превода. :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След едно голямо студуване от 25 минути на -18 градуса, то па да взема да се разболея...:DНо пък всяка кофти ситуация си има хубава страна.;)Та да взема да изгледам три филма за два дни, доволна от положението.:es:Това филмче ми донесе отлично настроение и с две ръце се включвам с положителен коментар. Поуките добре сте ги казали, а аз ще похваля заека. Много ми беше симпаничен. И просто си очаквах доволното и самодоволното му изражение, когато за трети път се върна при него, осъзнала какво наистина иска. Благодаря за българските буквички.

Off Topic

3db9bfe9e848a0bb.jpg

 

3e72cb5f05ee3d1a.jpg

 

И една извадка на хубав момент.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe и @mrnkaloto, благодаря за субтитрите! То сигурно и на Джони трябва да благодарим, щото без неговото участие превод едва ли щеше да има :P 

 

Но човекът си има присъствие и е обяснимо защо филмът се върти около него. Само не ми допадна поведението на героя му,

Off Topic

който заяви, че не бил признал чувствата си, за да си запази авторитета, или нещо от сорта – много тъпа реплика, заради която си заслужаваше тя да си намери някой друг и той да остане с пръст в уста :D 

 

Главната доста нелепо я бяха направили, за да изглежда възпълничка – лицето и ръцете ѝ като на 150-килограмова жена, а в дадени моменти в общ план краката и задникът ѝ изглеждаха просто като на леко пълен човек... Иначе като стана нормална, на моменти ми допадаше, на моменти ми беше много изкуствена... Първоначалният ѝ вид повече ѝ ходеше :P 

 

А второстепенният мъжки персонаж беше толкова нелицеприятно дете, че направо ми настръхна косата – представих си как си пускам някой 40-сериен сериал с нетърпение и се появява това недоразумение! Нееее! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...