Jump to content

Recommended Posts

EgNj7_4f.jpg

 

Off Topic

Midsummer is Full of Hearts China Web Drama

 Show more...

Midsummer is Full of Hearts China Web Drama
Midsummer is Full of Hearts China Web Drama
Midsummer is Full of Hearts China Web Drama
Midsummer is Full of Hearts China Web Drama
Midsummer is Full of Hearts China Web Drama

 

Midsummer is Full of Love

 

Държава: Китай
Излъчване по Tencent
Дата:  28 Август 2020 г.   
Жанр: романтичен
Епизоди: 24
Режисьор: Zhang Lichuan
Сценарист: Xi Xiaoqin, Li Lisha, Jian Bai, Xin Xiaoyang
Продуцентски компании: Tencent Penguin Pictures, Dreamax 
Продуцент: Zhao Jie
Римейк на корейската драма Пълна къща.

Субтитри: Английски


Участват:
Timmy Xu Weizhou

Yang Chaoyue
Kira Shi Shi
Li Jiaming
Jiang Zixin
Tiffany Zhong Qi
Liwei Zhou Liwei

 

Описание:
Луо Тиен Жан е чудачка с високо самочувствие. Тя мечтае да стане композитор,  въпреки че няма музикален слух. 
Случайна среща я запознава със супер звездата и айдъла Дзин Дзъ И и те заживяват под един покрив.
Двамата са съвсем различни, затова тяхното съжителство води до поредица от смешни ситуации, 
но също така между невероятната двойка ще се зародят и романтични чувства.

 

График на излъчването
 

878a2d9715e43251.jpg

 

 

Свали с български субтитри:  :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри :click: :click:

 

Свали: с английски :click:

 

Свали с вградени китайски :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски :click:

 

:essub:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2df7d8deb35da9cc.jpg

 

Започнаха рекламите на Midsummer is full of hearts , римейк на “Full House” Очаква се да тръгне в началото на юни
Мацката са я докарали да прилича на Три мечета, но при Тими само дрехите са подобни, Рейн може да е чаровен, но Тими е много по-красив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли? Ще хвърля едно око, но на твоя отговорност. На мен тайландската версия не ми хареса. Да видим какво ще измислят китайците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, bond написа:

Пак ли? Ще хвърля едно око, но на твоя отговорност. На мен тайландската версия не ми хареса. Да видим какво ще измислят китайците.

Не разбрах кое да е пак :) Сериалът си тръгва по график, не е от отложените. Отложиха му двата други - ПингПонг и Улица Маян, те също тръгват през юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eх, че кеф, едновременно сериали на Джони и на Тими. Пускам ги на по половин екран и си ги гледам заедно двамката. :inlove:

Това е шега, но ще преслушам и двата сериала непременно, вече подхванах този с Джони и ми харесва засега.

Актрисата тук ми изглежда сладка, а Тими освен, че е красавец, като ще го играе звезда/идол значи има надежда и да ни пее в сериала, което би било супер.

“Full House” корейската си я харесвам, но тайската и аз не можах да я изгледам, дано китайците направят добър римейк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деси, а аз взех да се кръстя да почнат да ги редуват, че никак няма да наваксам, през юни освен още два на Тимчо, тръгва и още един на Джони за бодигардката (не помня името на корейската версия, но играеше Пак Мин Йонг), а после и още два, и два филма... ще стана разногледа :blink: :lol2:
Тайванска не съм гледала и не бих, нещо ми лигавее актьорската женска игра в тях, и въпреки наличието на красавци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, mrnkaloto написа:

Деси, а аз взех да се кръстя да почнат да ги редуват, че никак няма да наваксам, през юни освен още два на Тимчо, тръгва и още един на Джони за бодигардката (не помня името на корейската версия, но играеше Пак Мин Йонг), а после и още два, и два филма... ще стана разногледа :blink: :lol2:
Тайванска не съм гледала и не бих, нещо ми лигавее актьорската женска игра в тях, и въпреки наличието на красавци

 

Стига бе, верно ще станем разногледи, то аз и сега съм, че гледам и 100 корейски едновременно :ilovethis:

А този с Пак Мин Йонг да не е Хилъра, че ако е той няма да пропусна версията с Джони :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, mrnkaloto said:

Не разбрах кое да е пак :) Сериалът си тръгва по график, не е от отложените. Отложиха му двата други - ПингПонг и Улица Маян, те също тръгват през юни.

Пак ли Пълна къща? Но ми харесва актьорския състав и затова ще го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, Деси, за Хилъра бързо щях да се сетя, мисля, че City Hunter с Мин Хо и тя играе бодигард, та сюжетът е подобен, Джони играе арогантен богаташ, пазен от бодигард-жена (Ли Кун), (тя губи попечителство над детето и става професионален бодигард, щото е тренирала тайкуондо и агенцията я назначава да пази богаташа Маркиза), но когато отвличат детето й, Маркиза (Джони) се втурва да го търси и се сблъскват с разни мафиоти и т.н., екшънът ще бъде повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, mrnkaloto написа:

Не, Деси, за Хилъра бързо щях да се сетя, мисля, че City Hunter с Мин Хо и тя играе бодигард, та сюжетът е подобен, Джони играе арогантен богаташ, пазен от бодигард-жена (Ли Кун), (тя губи попечителство над детето и става професионален бодигард, щото е тренирала тайкуондо и агенцията я назначава да пази богаташа Маркиза), но когато отвличат детето й, Маркиза (Джони) се втурва да го търси и се сблъскват с разни мафиоти и т.н., екшънът ще бъде повече

 

Да, обърках ги, Хънтъра беше. Спомням си я добре с черния костюм и опашката, но обърках 2-та сериала. То с тоя на Джони май общото ще е само професията на главната. Но екшън плюс Джони като Маркиз звучи доста добре.;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се, ако всичко е наред, сериалът да тръгне на 30 юли, пишат, че всичко е готово, цензурата е изрязала доста сцени, които са сметнати за интимни :blink: и в момента приключват преговорите на кои платформи ще се показва. (Впрочем, днес писаха, че в някои градове на Китай с нисък процент заболяваемост, ще бъдат отворени кината от 20 юли)

 

997c01d241cd2972.jpg

 

В настоящия момент Тими е в киностудийния парк Hengdian, където се снимат филмите със старовремска тематика и продължават снимките по сериала  DaTangMingYue с колегите Gulinazha  и Zhao Shunran

 

07a9d1079c55c601.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датата наближава и започнаха рекламите. Очаквам старта на 30 юли по Тенсънт

523f162facf72c0e.jpg

 

Търсих някой публичен профил, за да се вижда тийзъра

 Къщата тук е по-хубава, но то нормално, минали са 20 години близо и разбира се, няма да се следва сляпо историята

3f2d8037b073cfa6.jpg08a2a001f306e6a3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Тими официално обяви датата на излъчване, има много снимки и тийзъри от сериала, пуснаха и пълния график, (ако игнорираме випаджийското излъчване, което мен ме дразни, щото се ми се струва малко тъпо в два делнични дни да наблъскат 10 епизода и после само да спамят, което е най-тъпото) ще дават по 4 епа седмично и ще приключи на 2 септември. Ще се излъчва по Тенсънт и WeTV от 20 ч, обещали са английски субтитри

 

205776d7432b00ad.jpg40459f7f1a42ba30.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне вече сме август, значи малко остава...

Аз сега видях този клип и търсих кой е сериала, изненадах се, защото мислех, че е друг... Тими не можах да го позная тук.

Да я видим и тази екранизация на Пълна къща, само да започне.

【仲夏满天心 Midsummer is Full of Love】杨超越许魏洲欢喜冤家甜蜜来袭

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възобновиха рекламите, не казват дата, но скоро ще е

662fc105614dae0f.jpg

 

21f67bb31f43a63b.jpg6f5f1b0f1a3e778f.jpg

 

(Ако го дублират с Джонивия и тръгне от 10 август, както ще се случи изглежда, ще се окажа в кофти двоумение и май ще имам време само за гледане)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов постер, има и доста дълъг тийзър от сериала с английски суб тук, ако не ви зацикли , пишат, че ще излезе скоро, ама не смеят да казват нова конкретна дата, знаем защо.

Поздравления и във връзка с Китайския св. Валентин днес. Очаквам сериала с нетърпение

EgPVTxqUEAAVXeU?format=jpg&name=large

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да спра да се смея.  :lol2: Двамата, Тими и Yang Chaoyue са се нарисували взаимно.

 

 284c75ec968a6826.jpg 40a03ee47b90e6dc.jpg

 

Ох, всички картини на ZZ, те са все с котки толкова ме умиляват с простотата на рисунъка и великолепие в целостта си, и никой не иска да ми повярва, че мечтая за точно ей такъв  подарък и като нищо ще си я сложа в хола.

 

f0643fa187b9a929.jpg 8242431f9370a736.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

29ee6c361e45caef.jpg

 

3 часа до началото.

Заглавието отново е върнато на Love вместо Hearts (това беше заради буквалното пренасяне от китайски)

В първи пост вмъкнах графика на дните на излъчване, освен днешните, после ще върви понеделник и вторник по два, свършва на 5 октомври. (Вип-а не го взимам предвид)

6e2160555faf21b5.jpg

7cb01f63603f7bfc.jpg

 

В сериала ще има и концерти, Тими пее свои песни там.

Май отново съм се пренавила, очаквам го с нетърпение. и смятам, че ще е много забавен.

Още не знам дали ми се превежда, дали си струва да губя време, изобщо как ще го качват и тн. но със сигурност ще го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...