Jump to content

Recommended Posts

File:Bad Love-Korean Drama-p1.jpg

Spoiler

p831Df.jpg

 

Xre0qf.jpg

Bad Love (2019-2020) 나쁜 사랑 

Държава: Южна Корея

Хангъл: 나쁜 사랑 

Романизация: Nappeun Sarang

Време на излъчване: от Понеделник до Петък 

Епизоди: 129 x 30 минути ~ почти 65 нормални епизода

Период на излъчване: 2 Декември, 2019 - 29 Май, 2020

Телевизия: MBC

Режисьор: Kim Mi-Sook

Сценарист: Hong Seung-Hee

Субтитри: Английски, руски

 

 

В ролите:

Shin Go Eun - Choi So-Won - Че Со Уон

Lee Sun Ho - Han Jae-Hyuk - Хан Дже Хьок

Cha Min Jee - Choi Eun-Hye - Че Ън Хье

Yoon Jong Hwa - Han Min-Hyuk - Хан Мин Хьок

Oh Seung A - Hwang Yeon-Soo - Хуанг Йон Су

Jeon Seung Bin - Choi Ho-Jin - Че Хо Джин

Nam Kyoung Eub - Президент Хан

 

 

 

Сюжет: 

"Bad Love" проследява живота на 5 души. 

Со Уон е на 29 години със средно образование. Тя работи като продавачка в текстилен магазин. Со Уон е общителна и пряма. Мечтае да стане дизайнер. Нейната сестра близначка е Ън Хье. Характерът на Ън Хье е пълна противоположност на този на Со Уон. Ън Хье е затворена и плаха. И двете са приети в университет, но поради финансови причини само Ън Хье се записва да учи. Ън Хье се чувства виновна, че само тя е имала възможност да следва.

Дже Хьок работи като дизайнер. Той е първородният син на Президент Хан, който е собственик на Ною Груп. Дже Хьок се влюбва в Ън Хье от пръв поглед и заживяват заедно въпреки че семейството му не одобрява връзката им.

Дже Хьок има по-малък доведен брат, Мин Хьок, който отчаяно се стреми да получи одобрението на баща им.

Йон Су работи като временна служителка в Ною Груп. Отгледана е от семейството на Со Уон. Тя иска да има успешен живот, но реално е все още бедна. 

 

Тийзър:

 

Spoiler

 

 

 

Лично мнение: Започнах го на шега без дори да знам, че е толкова дълъг. Досега не съм издържала 50 + серии, но кастът са такива сладури и свежари, че за момента върви доста добре.

Spoiler

А и ми стига само Коджо Аджуши да ми се усмихва с тези трапчинки. :icon_sunny:

 

Линкове за гледане:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ги пишат тези сцени и аз не знам. Голямата модна фирма, къде я извадиха тази жълта рокля и модел от 60така :28558:, че щяли и по всички молове на дисплей да я слагат, ох, не мога. :rofl:   

Майката на Мин Хюк е същата актриса, която играе майката на Бини в Crash Landing on you, обаче тук е такава кобра, че направо свят може да ти се завие.

Онлайн коментарите след сериала са най-забавни, смея се на воля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, jira написа:

Как ги пишат тези сцени и аз не знам. Голямата модна фирма, къде я извадиха тази жълта рокля и модел от 60така :28558:, че щяли и по всички молове на дисплей да я слагат, ох, не мога. :rofl:   

Майката на Мин Хюк е същата актриса, която играе майката на Бини в Crash Landing on you, обаче тук е такава кобра, че направо свят може да ти се завие.

Онлайн коментарите след сериала са най-забавни, смея се на воля. 

Защо гледаш това "нещо"?:o:blink::slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100Остави, че трапчинките на  Lee Sun Ho са неустоими, но държат интереса с това кога ще се разберат всички тайни от потърпевшите и пускат по някоя и друга бомба, та го следя още. Лелята и тя е опасна, какви лъжи само вкарва, голяма забава. :lol: Надиграването между лошите също е на ниво. Яд ме е, че разкараха Питър, не е като да им е струвал пари, а си беше колоритен герой. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук заглавието е Лоша любов, но гледайте какво става в реала. Изпозалюбиха се и изпобракуваха, може и да е прецедент в индустрията. :D Ако и Lee Sun Ho се вземе с лошката, ще ги вкарват в Гинес. :D 

Да са живи и здрави и щастлив семеен живот на влюбените.:icon_sunny:

 

Първа семейна двойка от Януари 2021 - Лелчето и брата на Главната. Те бяха и двойка в сериала.

 

08764cdd91594425936a9b08af538578.jpeg?s=

 

 

Втора двойка - Главната и лошия брат, ще сключат брак през Май 2021.

 

9fe83301b8e842058bbef4dc8f6a088b.jpeg?s=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...