Jump to content

ONEWE


skofiild

Recommended Posts

В момента излъчват гостуването на момчетата в After Shool Club. Преди малко тъкмо изпълниха новата песен, страхотно и взривяващо.

По-късно ще добавя клипчета или каквото там се появи, ако не го стори друг...

 

Влизането им...

 

А пък няма ви казвам колко сладко изпяха част от Feliz Navidad, тази така емблематична песен за това време на годината. И изпълнение на Eraser имаше. Сцената е много яка, коледна. Гледам ги аз, но след малко ще трябва да ги изоставя, че работата зове ( за съжаление).

 

NoAJp.jpg

 

Добавям епизода...

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са готини, нали...

 

Гледам сега, поиграл си е някой фен и е събрал всичите им участия от новото завръщане досега за да се получи този микс.

Просто песента ми харесва, затова го пускам. Да им се порадвате малко.

(ONEWE) - 기억 속 한 권의 책 (A book in Memory) 교차편집(Stage Mix)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно представяне  в колона по един и игра с отваряне на албуми, хвърляне на бутилки, танци манци    за [Pops in Seoul]  :D:panda-145:

Има анг суб. ~

[Pops in Seoul] MY IDOL DIARIES A book in Memory♪ "ONEWE" Edition!

 

 

Moмчетата поздравяват:panda-145:

ONEWE(원위)가 전하는 2020 크리스마스 인사 메시지

 

Редактирано от bubble
Добавене ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yonghoon се присъединява към всичките тези хора, част от тях деца за да вкарат малко утеха в тази трудна година, с тяхното изпълнение... Така поне го разбрах аз от туита, но ако искате го погледнете: Клик

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви сладурски пожелания за Весели празници, собственоръчно направени...

Eq-D7y-Mh-UUAI4avu.jpg

 

Off Topic

 

Eq-D7y-M3-Vo-AAppth.jpg

 

Eq-D7y-Mi-U0-AA-oow.jpg

 

Eq-D7y-Oh-Uc-AAues-I.jpg

 

Eq-D8-DVXUw-AA1h8w.jpg

 

Eq-D8-DVZUc-AACu-Eu.jpg

 

[After School Club] ASC 1 second Soundtrack quiz with ONEWE (ASC 1초 OST 퀴즈 with ONEWE)

 

Днес те в предаване в NOW

Eq-EHHa-BUYAAn-Lfm.jpg

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем станах щастива...

Сега нали е време за класации, та се появи и поредната.

Кои са 50-те най-добри Кпоп песни на 2020 г. според KULTSCENE.

KULTSCENE'S 50 BEST K-POP SONGS OF 2020

 

Нали винаги съм казвала, че класации, победи и тавива неща не ме интересуват особено, то и сега е така, обаче няма как да не се зарадвам, когато видя това.

Песничка на момчетата, е колаборацията им с HWASA по-точно, е на 20 място в тази класация. Супер.

20. “Q” BY ONEWE FEAT. HWASA

K-бандите се оказаха съкровището в K-pop общността - независимо дали се интересувате от поп, хард или софт рок, вероятно има група за всяка лична естетика. За щастие, ONEWE се вписва в собствената си малка ниша и е стилистично разнообразна в броя на синглите (и един студиен албум), които са издали тази година.

“Q” е най-добре описан като джаз група / тип боса нова, който бихте чули слабо през есенния сезон в местното кафене. Той може да се похвали с топла и домашна атмосфера с точното количество R&B, разпръснато между басовите и китарните акорди - изсвирено съответно от членовете CyA и Kanghyun. Също така не боли, че групата набра колега от лейбъла RBW и член на Mamamoo Hwasa, за да добави чертичка женственост за разлика от петимата мъже. Противно на уверения си имидж, тя всъщност не ги засенчва, а по-скоро издига изживяването на слушането като цяло, тъй като тя безпроблемно се преплита навън и навън, за да се хармонизира с CyA и главния вокалист Yonghoon - това е най-доброто слушане. Широката и просторна висока нота на Yonghoon в самия край обаче наистина удря до главата. Дами и господа, внимавайте за него. Това наричаме бели дробове от стомана.

 

А на 31 декември момчетата ще са на гости в радио предаването на YoungK /Day6/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31 декември са били в радиото на Young K . Отново са пяли последната си песен.:panda-145:

Аз много се радвам от изпълнения в радио :D

쿨룩 LIVE ▷원위(ONEWE) 'Alone in this world' [원곡: Young K] /201231[DAY6의 키스 더 라디오]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще попълня за това им участие в радио предаването.

Май и аз чаках да излязат официални клипчета да го направя, макар още от 31 декември в Туитър да имаше писания за това им участие.

И понеже вече беше споменато, няма за какво да чакам.

Ето може да видите тук, пълен разбор даже на най-интересното случило се:

Клик  Клик 

Имало е изпълнение и на аукустични версии на песни.

И някои забавни нещица.

 

И снимките качени тогава.

Eql-ISdf-Vo-AA8-Tc-R.jpg

 

Още снимки..

Доста са.

 

Може да бъдат видяни и в [Relay Dance] Relay Dance Highlights 5:21 мин.

 

Допълвам...

Имат още изпълнения от радио предаването и понеже не бяха допълнени в горния пост, ги качвам.

 

Off Topic

 

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата днес са гости на радио предаването Choi Hwajung's Power Time

Как са ги представили от предаването в техния Инстаграм:

Главният герой и първия гост на Choi Hwajung's Power Time през новата година е ONEWE , групата, която би засияла още по-ярко през 2021г.

Добре изглеждащ и добре пропорционален лидер и вокалист#YONGHOON.

Самопровъзгласило се цвете,  китариста KANGHYUN.

Стълбът на ONEWE! Барабаниста HARIN.

Отговарящ за вокала, клавиатурата и свежестта, DONGMYEONG.

Рапър, басист и сладко макне CyA.

 

Eq8imdr-Vg-AE1j9x.jpg

 

Още снимки...

 

Cya изпълнява собственоръчно написания си рап с бийтбокс от Harin

 

Водещия ги е попитал дали те имат свои собствени песни като тон на звънене, а те отговориха, че нямат (семейството им го прави това). Yonghoon каза, че това е така, защото когато издават песен, те я слушат няколко месеца преди датата на пускане и Harin каза, че я слушат само веднъж, след като излезе. Choi Hwajung им каза, че за първи път вижда певци, които не използват собствените си песни като мелодия на звънене.

 

Off Topic

 

 


Xion от Oneus се е похвалил, че има албума на Onewe.

„И аз имам албум на ONEWE ㅎㅎ Чии фото карти има там?~~~ Благодарим ви, че ми дадохте такъв красив албум WE ❤❤❤ To Moons ти ми завиждаш, нали ~ ??? Сега е наистина студено! Грижете се за здравето си! Обичам ви много и днес, нашите To Moons.

 

"To. Xion sunbaenim♡"

Eq8-Wue-QVEAEU-Zv.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рожденик, рожденик...:wub: не, един, двама са, и братчето близнак трябва да поздравим.

210110 DONGMYEONG DAY

#0110_DONGMYEONG_DAY #OurSunDongmyeong

Er-THEsa-Vg-AEn-EXI.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...