Jump to content

ONEWE


skofiild

Recommended Posts

Не е лоша песента. Определено си е с поп звучене и са кривнали от стилът си <_< Друго си е да избухват с инструментите на които свирят ... 

Иначе тази част със соло китарата много ми харесва, има леко джаз звучене. Жалко , че е кратичка... 

Предполагам, че скоро ще излязат различни акустични изпълнения на песента, без Hwasa, (както е с Regulus)и ще се усети техния стил и как те я чувстват песента ;) Този съвместен проект е с цел полуляризиране на групата сигурно . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА, Канхюн беше казал, че ще има джазиране в свиренето му. Надявам се да намерят популярността, която търсят щото си заслужават и по-нататък да си се наслаждаваме на техните си произведения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чак сега чух песента... Между другото, от тийзърите, които пуснаха предположих, че няма да е точно техен стил, та очаквах да е доста по-зле всъщност. А се оказа доста приятна. Гласовете им някак си съвпадат с този на Hwasa. Нейната част ми хареса също. Бива песничката.

Но да, нищо общо с тяхното звучене по-принцип. 

 

ONEWE(원위) '모르겠다고 (Q) (Feat. Hwa Sa)' Band Performance ver.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само звученето, гласовете им хич ги няма. Като знам и Йонгхун, и Донгмьон как могат да пеят......

 

 

Не мога да им оправя имената на български...:28558:

 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.04.2020 г. at 13:16, cucyta написа:

И не само звученето, гласовете им хич ги няма. Като знам и Йонгхун, и Донгмьон как могат да пеят......

 

днес в youtube, в тяхна фен страница, попаднах на стари клипове преди да дебютират. Ми тееее имат страхотни кавъри. :wub: Някои песни даже не съм ги чувала, то от тях звучат страхотно :panda-145: Ето няколко:

Off Topic

 

 

 

 

и една песничка с фокус към Yonghoon :ilovethis: Харесва ми обицата му B)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, въпреки, че девойката каза, че и било трудно да го нарисува, че бил много красив...все пак мисля, че той най-много си прилича! Той и Харин! Успяла е някак си да им придаде характерност и да се доближи до оригинала.

Преди 6 часа, felicyti написа:

Пак тримата сладури :happy:

Не можах да се стърпя да не ви поздравя, след като осъзнах, че пак са тримата:lol2::28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, cucyta написа:

Да, въпреки, че девойката каза, че и било трудно да го нарисува, че бил много красив...все пак мисля, че той най-много си прилича! Той и Харин! Успяла е някак си да им придаде характерност и да се доближи до оригинала.

 

Да, и Харин го е докарала откъм неговото си излъчване ;) 

 

П.П. поздравявай ни по-чесно с тези тримцата, аз не отказвам :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега успях да го изгледам целия клип на спокойствие :) Уникални са момчетата, сега ми харесват още повече! Всеки е с различен талант и как са се сдушили и вече 5-та година са заедно :) 

Ей така дълги години да продължават да ни радват :):wub::happy: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах снощи.Момчета са неповторими .Всеки допринася със нещо талант ,визия тъй нататък.Дано дълги години да ни радват ъс своята харизма и успехи:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...