Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Ninja Assassin e продукция на САЩ /Warner Bros. Pictures,Legendary Pictures (in association with)Dark Castle Entertainment /,снимана в Германия /Medienboard Berlin-Brandenburg (funding),Studio Babelsberg,Translux заради причините поради които се снимат филми и у нас - евтина работна ръка на местния екип и евтина локация. Режисьора на филма James McTeigue след прочитане на сценария събира екип и без да има на ум кой иска да е в главната роля дава нареждане да се намери най -голямата звезда на Корея като също така да е известен в САЩ,Япония и останалите Азиатски страни. Първата класация веднага попадат на Рейн и го канят за участие.

Паралелно със снимките на Ninja Assassin в Германия,започват снимките на Ninja в България. Не мисля,че има място за сравнение между двата филма след като най важният фактор за един филм е колко е бюджета му и кой е главният актьор,защото дори сценария да е леко разсмърдян и използван вече в други филми милиони по света ще вдигнат зрителският интерес както с Рейн примерно. Прости сметки колко момичета и жени на възраст от 13 до 35 ще точат лиги по Рейн като го видят на екран полугол?? без да обърнат внимание на останалият филмов екип допринесъл за филма и това Рейн да е мега куул в него ? СиДжиАй /CGI/ - също е на доста добро ниво - докато при Ninja в България почти липсва и българските каскадьори /тук съм пристрастна разбира се/ летят ,бият се ,падат и се трошат реално и видимо за окото. С 5 милиона бюджет е нормално да не направиш филм от класа в България,но погледнато от друга страна "Черната Далия" The Black Dahlia (2006) - Director: Brian De Palma сниман също тук в България със същите екипи работили и по Нинджа е с много по големи разлики в качеството. /заради бюджета разбира се отново и главните актьори/ Josh Hartnett,Scarlett Johansson..

Нека не звучи като заяждане или упрек към някой от вас,но спецялно от наща страна като каскадьорски екип,звучи някак тъпо да се прави сравнение на филми без да се знае как точно стават нещата и как се работи по някой филм. Екипа на Ninja Assassin спецялно покани наш български каскадьор за участие,което не е никак малко. Качествата на момчето са напълно заслужени след като е й личен дубльор каскадьор на Силвестър Сталоун в Rambo (2008) и The Expendables (2010) /един от филмите с най много звезди до сега/

Всеки знае ,че филмите в България се правят заради евтината локация,но това не значи,че не сме професионалисти не вършим работата си както трябва.

......... П.С - ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ И МНОГО ЗДРАВЕ И ПАРИ - ДРУГОТО ЩЕ СИ ГО НАПАЗАРУВАТЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bi си има статийка и в бг пресата вече, макар че гледайки как е написана от кумова и фенска срама някак искам да им се накарам...Но пък за повечето хора не е това, което е за нас(а аз дори не съм му истински фен xD).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Самият Рейн също се потрудил да влезе във форма, докато мечтаел след края на снимките да се натъпче със спагети и бира. ' ХААХАХххаха....дааа :дДДД

 

и естесвено хвърлянето на звездички...-_- ...............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехех, спагети и бира

А за Colbert - непосилно му е било от позицията на щатска звезда с необятно его (каквито са повечето там) да приеме факта, че корейска поп звезда ще го засенчи. Това е положението аджоши Colbert - смири се

 

П.п На снимката до него е Rain, но предполагам нарочно са избрали някоя от най - несполучливите му снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно. Тогава Рейн влезе на първо място в класацията на Time за най-влиятелни хора, а Colbert остана втори. Но реално погледнато, по този начин той направи реклама на Рейн.

Ето другото видео, което излезе по-късно:

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емиии лично за мен Rain е двустранен :hehe: .. това може да прозвучи шантаво ,ама този човек си е направо, като шизофреник ..хахах хем е секси,хем сладък... просто на някои снимки ми иде да му нащипа бузките ..а на други..................... :twisted: без подбробности! хаха...
А съгласна съм просто тази,която е с Rain направо е ударила джакпота... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗНаем си ние за танцувалните умения на Rain ..това с вдигането на блузата беше .. за малко,ама качествено

Той на концерти доста честичко си го прави този номер,а и защо не,като тялото му е просто перфектно отвсякъде..

 

А ето това клипче,като го гледах за първи път(тогава попаднах случайно на него и незнаех кой е Rain) и си казах охоо този колко е секси(при положение,че на клипа му показват само гърба) и оттогава съм луда по него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Би е фен на Бербо и аз съм фен на Би! Щях да падна от този факт и снимките, очарована съм

 

Да си призная, без да обиждам феновете му, певческите му възможностни не ме плениха, но ми хареса като актьор в Full House, а също не мога да отрека, че има идеално тяло! Тези плочки, фаянси, широки рамене, страшно секси

 

Дано се снима в повече филмчета, за да му се наслаждавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е статичен на сцената със сигурност ще ни впечатли с пеене, ама при това танцуване е невъзможно да излезе друго освен ако не е на плейбек.
А що се късае за събличането май му е любимо, а от японските актьори е Кимура.И май те двамата най - добре се целуват в сериалите си. :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rain.jpg

Наскоро нашето момче спечелило съдебен процес срещу бившите си издатели - стойноста на сумата за която се говори е към 4 милиона долара

 

Тази снимка е част от сесията му за марка фото апарати която той рекламира и не коя да е марка а Nikon

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕМи двамката са се срещнали на благотворителен мач..Rain`s team vs Manchester United !!!
Ето ти статия за цялата тази среща:
тук
Аз бях много изненада от следното изречение:"Singer Rain selected ‘Dimitar Berbatov’ as his favorite footballer."
Хаха ..значи Rain може и България да посети(ех мечти) заради Бербо..

Insomnia, и как беше филма? Аз ще си умра,ама ще го гледам на кино!! :green:
А и да питам някой да знае откъде мога да си сваля концерта му в Лас Вегас?? МНого ми се гледа.. :scratch:


Някой беше писал,че в Ninja Assassin са използвали фотошоп за да усъвършенстват тялото на Rain ..мене не ми се вярва,според мен това,което има Rain си е натурално!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че тялото му си е 100% натурално , след толкова тренировки не мисля, че е имало нужда от фотошоп!

И аз го търся този концерт от Лас Вегас, но нямам никакъв успех... Надявам се някой да знае откъде бихме могли да го намерим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за наша радост Rain пуска ново албумче през АПрил..Албума ще е един вид в съкратен или както го пишат "special"-само 4 или 5 песни..а пълен албум има планове да се издава през Октомври чак..
Ето малко повече инфо на който му се чете:
тук
Охх напълни ми душичката тази новина..че момчето от доста време не е издавало нова песничка и албумче...Да видим какво ще се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мокрия верно ше издава нов албум, време му беше, ако и на момчетата им пусне един-още по-добре. Интересно ше ми е да го чуя след напускането на JYP какво ше бъде...между другото той си е откупил правата за песните от компанията, нали?!

 

Обаче се завръща по същото време, по което и Седмичката, тия двамцата нема се спрат, ясно е...А щом октовмри му е пълния албум, за който и турне сигурно ше спретне, кога смята да ходи в казармата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия албуми тази година..ще ме довършат...ще ми е интересно да чуя нещо ново и свежо и от него,
колкото и да не му се кефя особено...
Днес мернах обаче няколко фотоса от едно събитие на Lotte - откриване на MCM клон магазин в Сеул
(за луксозни чанти) и ми хареса поне как изглежда....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rainisim е след напускането на JYP, което е през 2007г и тогава създава неговата J. Tune Entertainment.

Сигурно си е откупил правата щом изпълнява по-старите си песни на новите концерти.

Може да отлага казармата до последно с надежда да се промени закона за казарма при звездите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...