Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Войниците нямат право на лични срещи при изпълнение на служебни задължения, дори и семейните. Направено е разследване и са установили, че Рейн има 3 такива с Ким Те Хи. За това, че е без шапка, можеше да се размине само с мъмрене от командира си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Те Хи за първи път проговори за Рейн пред медиите !

На представянето на новата и драма Jang Ok Jung, тя сподели:
С Рейн все още се опознаваме, наистина, това, че си признахме, само ни ангажира да сме още по - внимателни един към друг"
Репортерите попитаха също красавицата дали черпи вдъхновение за връзката си от романтичните драми в които е играла, а тя сподели, че реалността няма общо с драмите, а това, че Рейн сега е в казармата и дава шанса да се фокусира изцяло над актьорството.

На въпроса дали Рейн и помага за ролята и тя отговори с усмивка:
"Той ме насърчава, дава ми спокойствие, казвайки, че всичко ще е наред, че ще се правя и всичките ми усилия ще дадат резултат"


Е не мога да съм по-доволна, младите, като се обичат, да се вземат, чакам мига в който ще ги зърнем заедно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах си хас да не я насърчава! Че Хуни чак тук ме насърчава, на другия край на планетата само със съществуването си, какво остава да е на телефонно обаждане разстояние! Ох, наистина нямам търпение вече..тази армия наистина ми взе нервите :mad2: . Остават по-малко от 160 дни до излизането! Да не забравяме, и да събиrаме стотинки да го посрещнем лично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви казвам, че Корея и Япония са напреднали нации....

 

Ето че са си отворили К-Поп 3Д кино: първото в Бусан, и разбира, се със най-доброто шоу.

 

Не бива да ме изненадва вече нищо, но много се радвам, че разбира се, са отредили заслуженото място на Хуни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно, но факт: Рейн заминава да се срещне с президент Обама в САЩ през Май за отбелязването на 60 годишни взамоотношения между двете държави. При това, ще замине с президента на Южна Корея, Парк Мьон Хе.  

 

Единственото, което още се обсъжда е дали ще бъде облечен в ханбок или в униформа.

 

Срещата на високо равнище между Корея и Америка ще се състои на седми Май в Белия Дом, за откриването на Фестивал Ариранг за Световен Мир, където още 10 други войника, една актрисас и член на групата Mighty Mouse. 


Интересното е, че в новината излезе водещо това, дали ще носи ханбок след срещата в театъра на Белия Дом или не.Като че ли другото си е напълно в реда на нещата - но това е все пак голяма новина, със сигурност новините ще го отразят навсякъде. При миналото си посещение в АМерика, когато Рейн отиде да си вземе наградата за най-влиятелна личност в света според читателите на списасние Тайм, си пожела да се срещне с президента, и ето че след броени дни и това ще се сбъдне. Май наистина няма нищо, което Рейн да поиска  да не се сбъдне. Най-добре да внимава какво си пожелава :)

 

Имало полза от жена- президент!

 

едит: Остават му 82 дни до излизане на свобода!

 

136240383197713207283rainwithari.jpg?w=3
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн и Санг Чу, заедно с още 10 знаменитости служещи в казармата, ще вземат участие в ‘World Peace Arirang Festival‘ на 7 май в Washington, D.C. В първата част на фестивала Рейн ще бъде водещ, а във втората ще има специално изпълнение. Санг Чу ще заеме мястото му на водещ във втората част.
‘World Peace Arirang Festival’ също така ще проведе и ‘Hanbok Fashion’ събитие в чест на Корейската война и на всички 21 държави в ООН.

На летището в Корея, на път за Америка, Рейн бе видимо по - слаб от последната му публична поява, чувствително по - изнервен и сърдит на журналистите, които го преследваха и все така мил и отзивчив към феновете си.

На 06.05.2013 година, Рейн и компания отлетяха за Америка, за събитието за което ви информирахме, но то бе засенчено от очевидното НЕ- желание на Рейн да дава интервюта, нещо нетипично за дружелюбната звезда.
Феновете на Рейн предполагат, че и той е подразнен на обширния материал и заглавията от рода на "Kim Taehee lover "Rain" goes to USA as a special soldier "
За звезда от неговия разнг, всички смятат, че не е необходимо да го прикачат към някой за да получи внимание.
За всичките 11 години кариера, определено журналистите трябваше да оценят собствените му качества, а не, че владее сърцето на една от най-красивите жени на Корея.

От цялото му преминаване през летището, единственото, което стана ясно е че той е свалил доста килограми и не е загубил така характерната си слабост към децата, защото докато е чакал реда си до него се приближило дете да поиска автограф, Рейн, естествено с удоволствие се е разписал на мъника, който получил и бонус усмивка.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуни отново подвърди правилото  "Отидох, видях, победих!" Този път за концерта посветен на Световния Мир - Ариранг и то не другаде, а в Белия Дом,  Вашингтон ДС.

 

Не само, че отиде в щатите (неговата единствена слабост) но и се върна както подобава на истински победител.

 

 

 

 

Тигърът е отново в клетката си, но не за дълго. Няма да е още много времето, когато Рейн ще трябва да изпълнява пред група войници и няколко щастливи "облачета", които са се сдобили с билети от Щатите за концерта. Дори и те не смятаха, че ще могат да присъстват до последната минута.

 

Не ми се пускат още линкове от другите му изпълнения, защото сърцето ме боли да го гледам в стегната военна униформа да изпълнява концерти пред една купчина войници...по-добре да видим се е изпълнявал концерта "Ариранг за Световен Мир"

 

Корейската армия не е могла да сломи всеможещия и всеобичания Рейн, и слава Богу! Волята все още -  повече от всякога струи на пластове от него, дори и от разтояние. Висока, изправена походка, волеви поглед, и неприкрита амбициозност, както и признателност към всичките му фенове. Това е Рейн!

 

 

Очаквайте тигъра скоро на свобода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, най - силната новина за деня, Рейн вече е част от Кубе фемилито, честит му нов лейбъл!

Или не съвсем, тъй като шефчето на Кубе е бил мениджър на Рейн в иналото, така, че нищо ново за Рейн под слънцето, само остава да си каже решението за JTC, какво ще прави с малкото акции, все пак там са му бебечетата MBLAQ и TWO X :)

Аз съм много доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАЙ-ТАЛАНТЛИВИЯТ, НАЙ-РАБОТЕЩИЯ И НАЙ-СЕКСАИЛНИЯ МЪЖ!!

ОБИЧАМЕ ГО МНОГО!
 

  1017077_10152963120850437_109991692_n_zp               

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на прелестното съкровище с големите мускули Машинааа  :28558: Пожелавам му здраве и късмет ох..разтапям се при усмивката му и не само :rofl:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1010737_10152963122325437_2093242161_n_z

 

 

Ей, не се умориха да тормозят момчето и това е!

 

 

 

Не ми се коментираше случая, защото ми изглеждаше напълно маловажен, но явно разбунтува духовете: че Рейн бил видян да посещава нощно заведнение със съмнителна репутация в ранните часове на сутринта. Ето ги минионите глупости , изприказвани по въпроса...(ако ви се четат)

 

Нек, само да изясня едно нещо - в някакво си видео се вижда как Рейн НЕ СЕ ОБВЪРЗВА с никакви сексуални услиги или масажи за които става дума за спекулаж. И второ, ако трябва да сме честни - не знам от кога войниците и бизнеса в червения фенер не са вървели заедно?!   :slap: Какво толкова странно има да се приказва, за това, че дори и да се коментира по новините на СБС?

1000044_541520072575686_1318704231_n_zps

 

Май всички знаем, че където и да се спомене името на Рейн, се надига такъв огромен интерес, че всичко се продава. Защо наистина, както казаха и дтуги коментатори, не тръгнат да следят истиснките  мафиоти, политици и тн.н, и техните далавери и сексуален живот? До кога ще спрягат името на Рейн за каквкто  да било, и за каквото и да им попадне? Не мога да си представя какво е да си не само затворен в някаква казарма, не само да нямаш право личен живот, нои да те преследват един милион репортери с раздухани истории. Не е ли време да му дадем малко пространство  :icon_sunny:

 

Да не говорим, че едва ли Рейн се нуждае от осъждането на когото и да било, като се имат предвид милионите му фенове, които са най- критичните съдители. Не съм чула никакви осъдителни реплики по негов адрес, а мога да ви уверя, че те ще са първите, които биха го осъдили, ако имаше само за какво! Със сигурност, и ревността на феновете би се изразила, но дори и такава няма. :kissy:

 

942617_526486344066205_194785323_n_zps7d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, много се извинявам, ама не видях никъде в статията да се споменава, че Рейн е посетил заведение със съмнителна репутация. Името му се споменава само в края, в едно единствено изречение. При това се коментира за военната снизходителност проявявана към него и предполагам, авторите на статията визират срещите му с Ким Те Хи от януари тази година, които прераснаха в бурен скандал. Друго нещо, казано срещу нашето момче не виждам. А на видеото изобщо не разпознах Рейн. Има ли го изобщо там? То, не че разпознах когото и да било. :dunno:

Пък и няма логика точно на 25-ти и при положение, че си има любима жена, вместо да си празнува тайно с нея, да вземе да се Фърля по разни женски със съмнителна репутация и в заведения с абсолютно известна репутация. Че и пред очите на всички. Нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме с нетърпение Рейн!

Днес гледах последният му концерт преди казармата и си припомних също коледното му предизвикателство от 2003 година.

 

Всеки път, когато го гледам се възхищавам от неговата упоритост, откритост и честност. За мен си остава един от фаворитите ми - не само като изпълнител, а и като ЧОВЕК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи облачета и всички останали!

 

Денят, който чакахме с най-голямо нетърпение настъпва след броени часове.  Сега е Вторник 4 часа следобед в Корея, а утре Рейн отново ще е на звездния небосклон (където му е мястото).

 

Тъй-като за съжаление, не мога да присъствам лично на изписването му и да викаме Уволнение, съм подготвила посещение  в тукашния корейски ресторант и с тяхно позволение ще пускаме негови видеа и последния му концерт "The Best" на техните екрани. Предлагам и вие да си организирате малко празненство :)

 

Надявах се силно, че някой някъде ще излъчи на живо излизането (и много успешното преминаване) му от Корейската армия , но засега не съм намерила такива доброволци.

 

По повод на по-горните инсинуации, наистина не си струва да се говори. Достатъчно красноречив е факта, че се обяви, че Рейн ще излезе според устовения ред, без никакви забавяния - значи за какво изобщо ставаше дума?!

 

Рейн обяви, че е напълно доволен от новата си агенция "Cube Entertainment" и, че няма никакви забележки по договора, и което е знак, за страхотно ново начало!

 

:es:  :es:  :es:  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...