Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Честно да си кажа, от всички корейски звезди, точно Рейн си мисля, че ще има най-малко проблеми в казармата. Човекът мина през доста тежка подготовка за Нинджата, преодолял е толкова неща в живота си, преборил се е за мястото си, благодарение на силния си дух, така че няма как да не се справи, колкото и да е трудно. Бъдете спокойни и търпеливи :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A той, че ще справи, в това няма и капка съмнение, но ние как ще се справим? T T Именно защото вече е тренирал повече от достатъчно, не виждам никакъв практически смисъл в излишни тренировки за армията. Та той изглежда така все едно е бил там откакто се е родил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вмомента чета последните новини около Реин , четейки си поплаквам .

Първият корейски певец който чух беше Рейн и сега имам сантимент към него.

Милия, много е трудно да загубиш майка си .Тъжния му поглед е и заради това - толкова обич от феновете,а майка му ,която най -много го я обичала я няма.Уви, това е живота.

Това момче е изключително силно духом. Само той си знае каква е цената за неговия невероятен успех ,как се постига това.

Само можем да пожелаем на нашите синове малка частица от неговата воля и талант.

Нямам представа ,но как можем да му изпратим послание за нашата Българска подкрепа ,към него корейския войник.

Имам чувството ,че половината корейска армия ще запее толкова певци , пеещи актьори влезнаха там .

Мисля,че РЕЙН е получил ОБИЧ от феновете си от целия свят равна на 1 ГУГАЛ -1 със 100 нули, и ако не все още му я желая от все сърце ,едната 0 е от нас Българските фенове.

Пишете ,моля каквото разберете за него ,ще четем и мислено ще го подкрепяме.

: :yes::yes::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последни данни, Джи Хун ще се присъедини за 5 седмици интензивна тренировка в Gyeongido, след което ще започне служба, като редовен войник. Дошли са повече от 1200 човека само да го изпратят, а армията е подготвила охрана, както и линейки, защото очаквали да има много припаднали. Цитирам военните: "Подготвили сме линейски, поради големия брой хора дошли тука. Много е възможно да има инциденти, като припадания, отмалявания и други физически увреждания". Ами ще има- защо си слагате таралеж в гащите? Няма да ви се размине от фенове, затова по-добре свиквайте от сега, щом като сте решили да вземете Би от неговите фенове....

 

Онази част за таралежа в гащите ми хареса...права си

И аз пожелавам лека служба на този невероятен човек...Ще се усети липсата му определено :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ! Това видео ми напълни сърцето!

Не е истина (знам, че е истина ма да има драма :lol: ) колко звезди му пожелаха лека служба !

Като почнеш от ...а сега де ! не се сещам за името на пича

Ким Сун А -много близка приятелка, мечтая да снимат двамата един ден заедно !

Lee Na Young с която игра в "Беглеца:План Б" и каза,че е една от най - готините му колежки. Искам да знам, какво му каза...изглежда пак се закачат keke

SNSD - май на половината от тях той им е идеал, а едната Taeyeon имаше участие в едно предаване с Рейн и беше меко казано свалка на килограм

IU, която се запознала с него благодарение на Тъндър

SHINee...идея си нямах, че и там има почитатели

Shin Se Kyung с която ще го гледаме в новия филм

Miss A- децата на JYP да пропусат да поздравят батко- няма шанс :lol:

Kim Tae Woo - мечо е негов много близък приятел и любим колега <3

 

Чак му завидях на човека :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как !

Ще се спами :lol:

Най-важното за журналистите и още по- важно за феновете - "Как се чувства Рейн"

Отговора идва от длъжностно лице от армията:"Рейн не е започнал все още силовите тренировки, и да, за сега той се чувства добре, просто добре!"

Ето и малко снимки как изглежда Оппа по униформа сред 1900 кандидат войници:

423189978.jpg?w=540

 

Журналистите коментират :"Рейн изглежда доста внушителен с баретата си и много горд"

 

423126493.jpg?w=500

 

Компютъра отредил място в единицата ‘Key’ за наш Рейн - звод 5-ти, Company 5!

Силовите тренировки започват на 17.10.2011г.и тогава ще бъди същинската част на войнишкия дълг, а вече има и фиксирна дата за уволнението на момчето - 10 юни 2013 година!

 

Някой да открива поглед ала Райзо :P

tumblr_lt18044esj1qj3ylw.jpg?w=466

 

Естетвено той си е намерил веднга приятели, даже е позволил на едно от момчетата да му намести баретата в знак на бъдещото им приятелство ...през цялото време си е говорил с всички и дори е разказал виц! (това с вица... ме довърши )

Егати силния дух, то май ние сме по -напрегнати и шокирани от самия него, а за MBLAQ направо не ми се говори, колко реваха :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То зо Рейн е ясно, няма измъкване преди 10 юни догодина.

Направи ми друго впечатление. Забелязахте ли фона, другите войници, масово са с очила :(:unsure: И доколкото виждам, еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То зо Рейн е ясно, няма измъкване преди 10 юни догодина.

mackova, да не е догодина +1, щото казармата им е близо 2 години ... зачудих се каква е тази дата .. защото Бини по скоро почнаха да го разхождат насам-натам, даже и в отпуска беше ;)

А и освен, че тези известните ги слагат нарочно на 1ви ред в натурата на Райн му е, по мои впечатления, няма как да не изпъква ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти A Love To Kill за предоставената информация, винаги

си толкова осведомена, за линкчетата за концерта - също ти благодаря,

ще се гледа и ще се наслаждаваме на таланта момчето :thanks::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да ви бъда от полза -тук има снимка на семейството на Рейн

Rain,the godsent,One and Only - от tubetubehawaii-

Bi Rain -A Man who we love 3 - ''Love You'' това е името клипа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lilibini няма за какво да ми благодариш smile.gif
Ами аз всичко на всичко се интерувам предимно, от него и MBLAQ и за това съм уж в час със случващото се с него smile.gif


И снимката, която стана повод за спор между феновете, какво ли са си кзали тези двамата
0_423166429.jpg?w=497&h=520

Малко помощ
423154965.jpg?w=497&h=351

Попринцип знам, че когато го докосне някой, той леко се поизнервя (казва, че се пази от грешно разбрани ситуации) ама тука май ще превъзпита тази си част от характера biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези от вас, които се чудят: къде, тренира Рейн ?

 

4ba446ceb9dfa5ec7827414c52dd70e2.jpg?w=4



Излезна и рекламата и снимките за Адидас
както винаги той е в компанията на момчетата, които са плътно до него вече 8 години - танцьорите


w3.jpg?w=497&h=230

И най- важното - Рейн вече си разменя писма със сестра си (Ха На) и тя естествено, както той я описвал многократно, като клюкарка и нинджа laugh.gif изпя всичко в twitter
Батко и бил добре, дал и пак инструкци да се грижи за пухестата топка - генерал laugh.gif


Това куче е ужасно палавао, спомням си преди време беше изръфало на Рейн дрехи, чехли ....беше замъкнало протфейла му в колибката си и той сподели тогава в twitter, че е обърнал цялата къща и не го намира laugh.gif след време го намери ама беше неизползваемо вече laugh.gif

Та и татко му се изказа в twitter, че вече е по спокоен за синчето. Даже пусна адреса, накойто могат да му пишат и така...

И нещо, което ме накра да се смея на глас - в пощата на армията са събрали 1030 писма, сред които голяма част от тях са до Рейн и сред тях има дно, което заслужава внимание:
писано е от фенче на Оппа, който там се води под номер 1 ! (винаги сме си го знаели, ма друго си е и в армията да ти го признаят biggrin.gif ) и според номерацията си той дели леглото (на етажи, се предполага, че е ) с номер две в списъка...и ето, какво пише облачето:

 

“Our Rain is big and tall, he also has one pair of long legs. Sorry for any inconvenience while you guys are sleeping. Also, if your space has been interfered with, please kindly understand. Please be patient till November 17th.”

:rofl:

и ... сори за километричния пост ... моля, не ме убивайте laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз :lol:

 

Излезнаха и новите реклами на Рейн и Ким Та Хе

#1

 

 

 

Off Topic

 

 

 

 

признавам ги ! могат да симолират изненада :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, обичам го този човек!
Кой ще те убива, тука се за това, да си споделяме взаимната радост и мъка...като ги видях тези снимки от лагера, направо ме обиват тръпки и сигуро ще сънувам кошмари. Тези корейци много ги каляват, бе....! Аз лично съм побвала такава трнировка (boot camp) - общо две седмици и едва не хвърлих топа преди да се откажа напълно безславно. Просто е ужасно - много по-зле от колкото средния човек който е свикал да гледа филмчета може да си представи! На една такава тренировка, за един час, хабя около 1000 калории- а за тях... просто думи нямам. "Жестока раса!"

Значи Би пак опроверга всички вярвания и пак доказа, че невъзможното е възможно. За каткото време в армията вече са го напралвил учител по boot camp и похвалите не спират да се сипят по негов адрес и избран за учител по трировки. Освен това е избран за снайперист :" превъзходни стрелчески умения със снайпер през деня и нощта," стреля с най-голяма точност. Нямаше да се учудя изобщо, ако моите приятели -корейци не ми бяха казали, че това е невъзможо за толкова кратко време. И ЗАЩО само да попитам? Каво има още да доказва, то е ясно, че той е най-добрия, има ли смисъл да убеждава и военните??


Междувременно новия ресторанта ВИПС за който той снима реклама преди армията, отваря врати утре. Който живее в Корея да го посети един път и за мене:–)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не видях тема в раздела за филми за Ninja Assassin, реших тук да споделя впечатленията си. Надявам се да не съм объркал раздела :)

 

Както и да е - винаги съм си имал едно на ум, когато Холивуд се вземе на сериозно и реши да прави филм я с бойни изкуства, а с нинджи или пък други заемки от азиатците - и досега не съм попадал на някой екземпляр, с който да мога да кажа, че е на нивото на поне средните класи филми на Джеки Чан, Само Хун, Юен Бю, Дони Йен, У Джин, Лау Кар Люн, Лам Чин Ин и други звезди от жанра.

 

Просто американците не успяват да вплетата в своите филми онова послание, което го имаше във филмите за бойни изкуства до някъде '95, отдадоха се на евтини филми с Майкъл Дудикоф, Жан Клод (има и той провали), и други техни звезди, които се опитваха да бъдат поне малко конкуренция на азиатските си събратя. Не успяват - и до ден днешен.

 

Нинджа Убиец дойде след затишие по този жанр филми, имаше старание в усилията на всички да направят поне приличен филм, който да съчетава едновременно японската история на нинджите, модерният сетинг (в случая Берлин), и технически добре създадени кадри на по-сложните движения.

 

Джеймс МакТийг е всеизвестно протеже на брата и сестрата Уашовски и с V for Vendetta показа, че може да се направи филм с повече диалог отколкото екшън и пак да има въздействие върху зрителя.

 

Тук похватите бяха почти същите, но с повече експлозии, битки и ефекти - пир за окото, тъй като сюжета не беше от най-комплексните (като повечето филми на тази тематика) и нинджите бяха представени като почти неуязвими митични герои, владеещи изкуството да не бъдат забелязани до съвършенство. На места бяха прекалили с кръвта, не като бруталност, а като количество - дори и най-малката рана пръскаше толкова кръв, че героя можеше да умре от кръвозагуба на секундата - просто ми беше доста забавно да видя този елемент подсилен с ефекти - доволно доста се посмях.

 

Уж нинджите бяха stealth masters, обаче това не им попречи да се щурат като хлебарки из главните улици на града, а тяхната прословута сръчност и подвижност изведнъж беше нокаутирана от сблъсък с VW Eos :)

Тогава се попилях от смях - в стремежа си да направят реклама на колата, пренебрегнаха с пълна сила най-важната част от обучението на нинджите - сега ще трябва да се преквалифицират в нещо друго :)

 

Шо Косуги е добре известно име сред нинджа феновете - едно време компанията Менахем-Голан направиха куп пари от пускането на конвейер на заглавия за нинджи, изтипосани по даже абсурден начин, но на фона на тогавашните условия в БГ се намираха само такива и когато ги гледах (бях на около 12) си мислех, че няма по-велики филми на света.

 

Тук играе ролята си с необходимото достойнство и стил и ръмжащия му английски беше много добър, но си мисля че щеше да бъде доста по-добре ако го бяха оставили да говори на японски - заряда щеше да бъде в пъти по-висок в неговите речи. Остаря човека и му предлагат роли на старци :)

 

Относно Рейн - изигра си ролята в съответствие с героя, но не бих го приел като истинска звезда от киното, понеже има доста хляб да яде доакто стигне Големите в жанра - и поне да има едно 20 филма (не сериали) зад гърба си.

 

Не коментирам певческите му изяви, понеже не съм запознат - но за киното има още какво да се желае от него и по-специално филмите с бойни изкуства.

 

Личи му, че е тренирал усилено за бойните сцени и се е потрудил да изглежда добре (макар и подплатен с ефекти и жици на места), но дотам - някак статичен ми беше на екрана и желанието на създателите да видим повече кървища на екрана му е изиграла лоша шега - онази сцена в пералнята просто беше излишна, и честно казано не видях нещо повече от средностатистически емоции по време на филма от негова страна - ако е трябвало да се внуши непоклатимия характер и каляването на нервите на нинджите, нещо им е убягнало на сценариста и режисьора - ами че то в един стар филм с Кристоф Ламбер "Преследвания" видях повече емоции на екрана от една нинджа - Джон Лоун се справи много добре там.

 

Може би щеше да е по-добре всички да бяха гледали повечко таквиа филми, за да направят по достоверно представянето на главния герой и неговите вътрешни терзания.

 

Да не говорим за недоуменията, които ме докарах до смях с шурикените - значи пробиват бронежилетки, но не могат да пробият стъкло и преден капак на Фолксваген - вече отиваме в комедийния жанр :)

 

Рейн като всеки протагонист оцеля във всяка схватка и ситуация, дори когато беше накълцан като филе Елена на няколко пъти - и онова с хапчето беше неуписуемо смешно. Хубаво е да не бърза да гради филмова кариера - нека пее и радва фенките, но още е далеч от термина "Звезда от киното" - това всъщност се отнася за всички други певци/манекени/модели, които са решили да пробиват на кино небосклона (пресен пример ми е още My Kingdom), понеже така ми приличат на фирма за призводство на какво ли не, но никога не изкарала на пазара нещо качествено...

 

По-добре да се концентират над това което наистина умеят да правят добре и да не правят трагикомични роли...

 

Поздрави от слънчев Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ми попадна под пръстите! Може би го има някъде из темата, но няма значение, и без това скоро няма да го видим цивилен. Дебютното представление на Рейн в далечната 24.04.2002г. :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно някой е забравил, или в ектремни случаи - съмнявал в невероятните танцови способности на Би, предлагам да си припомним малко какъв страховит танцьор е Рейн:

 

 

 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда Rain е бил в кратка ваканция и то много инкогнито. Надявам се да си е починал. :)

Малко информация, която намерих за завръщането му обратно в казармата. Time-off

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...