Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Собствен канал с инфо за него по 24 часа?!?

Е това вече е прекалено.....май....звучи като всякаш го гони грандомания!

Аз отскоро се зарибих по Рейн и за сега наблягам повече на музиката и фотосите и не съм се ровила за инфо що за човек е?!? Очевидно е амбициозенсамо се надявам да не е прекалено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този младеж ми изпълни душата в Full house, с неговите почти минаги нацупени сладострастни устнички, но в A love to kill беше прекалено блудкав и сополив . Роля , която според мен беше пресилена, но която той се опита да изиграе по възможно най-добрия начин. Адмирации за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, верно е голям сладур, ама това интервю ме уби............никви приятели, нито той, нито тя.....е как ще бачкат тогава...в смисъл ..... ...обаче ми беше забавно как Kwon Sang Woo оппа се заливаше от смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,той според мен говореше, това, което искаше да чуе публиката. Дълбоко ме съмнява, като се има предвид колко е вървежен напоследък, да има време за сериозна връзка. А и ми се струва, че обича разнообразието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дори и за публиката да говори така.... ....е, поне е успокоение, че кат се запознаем (в някой мой сън сигурно )няма да иска станем френдове ( направо ще си ме натири за Бг да си ходя.. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам публиката какво е искала да чуе от него, но тези, които бяха в кадър изглеждаха изненадани от казаното

Мисля, че той говореше, че срещите извън служебните ангажименти с индивиди от другия пол са неприемливи за него

Всъщност нищо не знам за личния му живот - връзки, раздели, скандали .

Освен от едно интервю, където беше казал, че е бил изоставян от момиче заради друг мъж и затова никога не би ухажвал ангажирана дама, дори и да е много влюбен в нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, чакай! Не губи надежда!

Няма да сте френдчета, ако си има гадже. Иначе нищо не му пречи :noteet:

Абе не зная...кат се сетя как веднъж си мечтаех на глас как ще срешна Ji Sub оппа и той ще ме хареса.....при което майка ми, която беше наблизо (и зяпа корейско почти колкото мен), ми отговори " Мария, да ти кажа, на този красив мъж, мама, му отива една хубавица..." с поглед, който гласеше " а ти, мама, нямаш шансове"...и това собствената ми майка!! :shoot: :shoot: :shoot: :rofl::rofl: Аз пък я попитах...след кат се свестих от шока, да ли е чувала приказката за "Мойто гардже е най-хубавото" и че не я бива много-много в моралната подкрепа...мама горката после половин час се опитваше да замаже полежението....:noteet:

Многооо сори за оффа........и да не ме бийте, ша добавя, че май мацката от 200 Pounds Beauty му е била гадже преди...някога си....

 

200-pounds-beauty-still-01.jpgKim Ah-jung се казва

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента гледам сериалът Let's Go to School, Sang-doo! -разбира се с Рейни. Тук наистина се вижда, че е много добър актьор, за разлика от Full house където просто нямаше какво да покаже освен голяяямата си сладка усмивка. Има го в руските торенти преведен, следователно го има и на други места. Ако някой иска да направи тема за филмчето, наистина си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях интро на сериала Let's Go to School, Sang-doo в youtube и не мисля, че бих могла да го изгледам, без да ми се пръсне сърцето от мъка ! Не знам какъв е краят на тази драма, но ми стига факта, че в нея се разказва за най - страшното, което може да се случи на човек -

да гледа как детето му бавно си отива и да не може нищо да направи за да го спаси.

Не мисля, че ще ми стигнат силите за да гледам подобна драма!
Ето малко информация за утрешното интервю на Рейн в CNN's "Talk Asia" (което между впрочем чакам с нетърпение icon_cheers.png ).
Освен общите приказки за кариера, нови филми, Рейн ще говори за смърта на майка му, която е починала, когато той е бил на 18 години. За нейното желание той да учи и затова колко много съжалява, че не го е изпълнил, т.к. е предпочитал да танцува.
Ще говори за предстоящия си филм, които излиза през ноември и затова колко много врати му е "отворила" в Холивуд номинацията му от списание Тайм, като най - влиятелна личност през 2007год icon_scratch.png .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се успокоят всички фенки на Bi момчето си няма гадже, поне той твърдо го заявява и още, обича много да пие с приятели така разтоварва! Интересното е, че много иска да омъжи сестра си.Желанието му е тази година да си намери приятелка. А представата му за жена е, умничка и хубава и да обича спорта колкото него, за да могат да тренират заедно двамата.Иска да има 9 деца и един ден да може да зареже всичко и да се отдаде на семейството си.
Bi миналата година е купил в луксозния квартал Cheongdamdong сграда, която се намира в търговски район и се очаква да отвори собствено луксозно кафе на площ около 1024 кв. м.
Певец и актьор, модел, предприемач, бизнесмен, собственик на кафене май е свръхчовек! А и голяма радост за нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си едно по-старо интервю с него от началото на годината. Беше доста интересно. И паднах от смях като каза: " Сестра ми е гангстер ". :lol: , но все пак много се гордеел с нея.

 

Off Topic

 

 

 

5 част, в която говори за сестра си.

 

 

 

7 част

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bekata благодаря ти за линковете!!!

Много е сладък когато обяснява на водещия колко е му удобно с тези по дръпнати очи защото изглежда винаги усмихнат а и няма нужда да носи очила когато кара ски или мотор просто ги притваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Световното му турне "Rain's Coming" през 2006-2007 е било страхотно. Определено знае как да прави шоу момчето. Някой, ако иска да го гледа може да го намери ТУК или в ю туб. Един от любимите ми моменти е танца на Пияния майстор. Личи си, че е фен и на Джеки Чан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е чест...заедно със Зинедин Зидан, по-рано днес господата присъстват на официалното откриване
на фирмения IWC Schaffhausen в супер луксозния 1881 Heritage Boutique в Хонк Конг.
Само за инфо IWC Schaffhausen е супер известен производител на швейцарски часовници от висок клас и
Би е лично поканен за това откриване...браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм две неща с младежа,но двете са толкова различни ,че се зачудих дали е един и същ актьор.Останах поразена.Говоря за комедийката "Пълна къща" и "Любов, която убива".Той наистина е много добър! А всъщност не са ли повечето корейски актьори такива!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не забравяме, че това интервю е от преди 4 години, явно не е бил много напреднал тогава с английския, но въпреки че вие не му разбирате интервюто е помогнало доста за номинацията му в списанието Тайм за най-известни и влиятелни хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че дъждовния се справя завидно добре с английския ве, не само че му се разбира, а и не е с някакъв брутален акцент, с какъвто са повечето джапанци и корейци. Единствените други, които съм чувала да вадят добър английски са И Бьонг Хон, Джин и Мики, и то с уговорки. И Hyde като пее. Така, че Рейн си е направо бонбон. Ше го чуем в Асасина как ше говори, защото във филма е доста кофти, ако се замисля за всяка дума. А той май и джапанец ше го раздава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...