Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Покрай статиите за смъртта на певеца Shin Hae Chuls, лека му пръст, попаднах на това, близо 100 минути интервю, което е правил с Рейн 2008 г.Не помня да е слагано- изключително интересно.Рейн разказва подробно за живота си и семейството си, за трудностите и огорченията си, за амбициите и успехите,за парите, бедността и богатството, за отношението си към света и хората.Един естествен и уникален Рейн, наистина заслужаващ уважение и възхищение.С превод на руски е в 2 части - тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн с нова драма в Китай- китайска версия на "Fated to love you", която гледахме тази година, с работно название "Diamond Lover" , като режисьор е същият, който е снимал тайванския първоизточник.Срещу сумата 6 млн вона са получили съгласието на Рейн за главната роля, като се изтъква огромната му популярност в Китай.Партньорка- .Yan Tang

10-604.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От новата реклама за Yves Saint Lauren (Китай) - много по-чувстено,  kрасиво и неустоимо, за разлика от нашумелите напоследък вулгарни холивудски продукции..

 

Ех, тези китайци съвсем си го купиха нашия герой!

 

yslyoogianrain_yoogianfansinstagram.jpg?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо съм познала, но какво друго да очакваш след такава песен.Толкова сантиментален Рейн.!Супер- време беше да се вземат, страхотна двойка са..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, когато двама готини хора се вземат. Все ме беше страх да не се разделят. Най-сетне дочаках добрата новина и си отдъхнах. Сега ми е интересно да видя какви хубави бебета ще си народят  :28558:  дай Боже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да събудим темата !  :) 

RAIN IS BACK - Rainism

Плейлиста на концерта - тук!

 

И поздрав за феновете !:es:

 

 

П.С. Музика от този жанр слушам или се интересувам само заради любими актьори или изпълнители и B-Rain е един от тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво сега? Аз тъкмо го открих за себе си, а всичките му почитатели написали 26 страници ги няма. Както и да е. Рейн и Ким Те Хе очакват второто си дете през септември тази година. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещото, което откровено ме ядосва в по-новите кпоп фенове е отричането, незаинтересоваността към хората, проправили пътя на халю вълната по света. За мой срам трябва да кажа, че аз се отнесох също толкова безотговорно към Рейн.

Човекът-вдъхновение за редица от по-младите звезди има празник днес. 

Да е жив и здрав! 

Да продължава да ни радва с музика и филми! 

 

И визитната му картичка - "Rainism". Еми, бива я "картичката" и към 2019. :up:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да цопна тук, като новоизлюпена фенка на този прекрасник! :inlove: Ако беше имал възможност да участва в The Expendables щях да го открия години по-рано, но по-добре късно отколкото никога! 

Не ни трябват 26 страници почитателки ;-) , ако се наложи да го делим, при по-малък състав ще е доста по-лесно.:D 

 

astaalovetokillsoompithread6_cusa.jpg?w=421&h=&zoom=2   

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...