Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Браво, браво!!!

И за подбора на тази мацка също - чудесна актриса, прекрасен модел и с перфектен английски също. Има вкус наш Рейн. Успех на новия албум!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:shock: човека се включил в турнир по борба :shock:

 

Завлякъл 4 от неговите танцьори и събрал очите на тълпата :D

 

И е победил във всички категории и видове борба ... имах си аз да не спечели :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от толкова снимки и мини клипчета вече знам какво ще видим в клипа .... или така си мисля само :twisted:
Познатат история той се влюбва, тя умира и така ...типично в негов стил, все пак той е писал песента до колкото схванах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песеннта е много хубава, но клипа...просто още едно перфектно изпълнение на Rain.Много ми харесва частта в леглото, когата тя спи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина песен и хипер добър клип. Рейн е станал още по-готин, но ако трябва да съм честна, количеството спирала, което имаше на накои кадри от клипа, наистина ме издразни. Той си е перфектен, няма нужда от такива неща по себе си~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, след 16 изглеждане вече мисля трезво и...Песента е много хубава, Рейн малко показва гласа, който последно време беше скрил, освен ако не вика на малките,. Клипа обаче е мишмаш. Сцените с мацката са разкошни, наистина, особено тази влеглото накрая, хубава е та дрънка, обаче тиея мигли и тоя танц...Няма логика, дуде, остави баладите намира, никоий не е забравил че си танцьор, споко. И като си свали блузата вече...Да ве, гледаката е хубава, ама...Пееш за любов, драма, мъка...не може като кинг Конг да ми се тупаш в гърдите от покрива на някака сграда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да кажа, че песента е страхотна! Аз не си падам много по баладички, но тази песен ме грабна! Особено припева, където пее: "The hand that was once used to my body is now pushing me away.What should I do? The breath of yours was gone by I still love u."

По цял ден това слушам.

А сега за клипа. Еми на мен ми хареса. Rain е супер готин, направо очите ми останаха там. И на мен любима сцена ми е тази в леглото, където мацката спеше, а той викаше над нея. Даже взе, че ме разчуства тоя момент! Според мен танците са си добре, щото пък ако беше само сълзлива работа целия клип, нямаше да ми харесва. А дигането на блузата просто....кaкво да ви кажа, сигурно около 20 пъти си го превъртях този момент! А движението с тялото... оле мале

В най-общи линии добре са се получили клипа и песента. Сега чакаме и другите от албума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента я бях слушала вече май към 100 пъти преди да пусне клипа Rain, както и предполагах ми хареса... но песента в комбинация с видеоклипа си е просто СУПЕР ! нещо така като го гледам си е продължението на Love Story... нали той там умря ( и като се замисля мацката беше същатата) и сега неговия дух се завърна .... бе каквото и да си говорим личи си че е вложено сърце и душа в направара му
Сега като знам колко си вдигнал летвата нашия човек се чудя, какво ли ще е това сериалче или филмче което ще го накара да се вклюи в него

Номинаций на списание TIME за 2010г. за най- влиятелни личностти
Не е новост за Bi след като се знае че през 2006 също е попадал там... сега е по различно, преди е бил известен предимно в родината си и азиятските страни а сега популярността му обхваща дори и САЩ след успешния проект Ninja Assassin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее не ! няма да повярвате обаче клипа на Би, Love song за сега няма да се излъчва по KBS - причината е повече от интересна .... нещото което тревожи хората не е любовната му сцена с актрисата Han Ye Seul ами че тичал по улицата което показвало незачитане за движение по пътищата .... същата съдба имат и клиповете на Rain, Yoo Seung Chan, PSY и Kim Jang Hoon ...

коментара е : J.Tune Entertainment has expressed their surprise at the ruling but will be submitting a re-edit version of the MV as soon as possible.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох леле...Ако корейците не измислят такава простотия няма кой!!
Според мен цялото това нещо с правилата им е претрупана работа, само колкото да отбият номер!.. Сега остава и да го съдят на Рейн за малтретиране над жена (щото той яко се навика на мацката от клипа ) ...
Незнам какво толкова им пречи, че Рейн тича по улицата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убедих колко е уникален Рейн, Love song е разкошна, клипът също, ама тея корейци понякога прекаляват със спазването на "правилата". Браво, Рейн, ти си ми корейската надежда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наш Рейн винаги е перфектен във всичко, за което може само да му се възхищаваме и да плакнем очички А ето още едно доказателство - Bi Rain legend of Rainism in Seoul 2009:











Уникален концерт! Искам и аз, искам и аз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днеска четох една много учудваща новина, поне за мен...Rain заедно с неговия продуцент Tae Wan са измислили песента Love Song за половин час..Ето и думите на продуцента: " Един ден посред нощ, Рейн ми се обади и аз отидох да се срещнем в студиото, и там създадохме песента "Love Song" за 30 минути!"
Браво..! Песента според мен е страхотна и изглежда, че все едно са хвърлени доста усилия и труд по нея,но нали Рейн си е натурален талант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...