Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

Rainism му е последния издаден сингъл...Даже и година да е минала от тогава,то песента беше толкова хубава,че няма как да омръзне... :lol!:
Абе то да отлага отиването в казарма..ама ако до 2 години не го променят този закон(което не вярвам да стане) ще трябва да ходи момчетоо..Ама само като си го представя по потник и как бъхти лицеви опори..Дано пуснат снимки от казармените му години..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да си запази формата на нинджа, след като спре да се сдухва от тренировки и започне да се храни нормално,
т.е с бира, кебапчета, баклава, боза :geek:


Ми нека издаде албум и заснеме драма,
за да има какво да гледат и слушат феновете докато е в казарма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките от Космо-то хич не са зле..с тази коса си е човек (за разлика от нинджата, дето

го гледах от главата надолу ...)

spacer.png

 

А като споменахте храна и Би, аз съм чела, че доста скита по ресторанти и кафета..голям чревоугодник

е младежа и много често фенки и папараци го дебнат в елитни местенца, когато похапва...

Ако не сте гледали това клипче, насладете се...дано не сте гладни, защото той се олива да се

облизва :hehe: от вкусотии и коментари колко е вкусно (дано не се повтаря това видео, простете :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДНес попаднах на една много интересна статия.. Заглавието и е:"Battle of the King and Queen of K-pop: Rain vs. Lee Hyori"

В най-общи линии става дума,че и двамата почти по едно и също време издават албуми и т.н. и един вид борбата е най-кой албума ще хване по-добри възгласи и слава..

ОБаче на мен ми беше интересно следното:"rumors of a romance between the two." ..Че HyoRi си е мацка и ме кефи много да..ама пък щом става въпрос за Rain не го даваме,нали??!!!!!!!! Добре,че са само rumors..

Ето едно клипче(което много,много не ми хресва,заради HyoRi,щото му се натискаше) ама пък Rain е опасен,как танцува..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз четох тази статия krisSkOoo,ама още четох че са набелязали и някакъв друг актьор за тази роля...Та да видим кой ще победи..Дано е Rain..че да не стане,като първия му американски филм(който изобщо майче вече го няма щото нямаше изобщо рейтинг) и той да спре с участията..АМа не се знае дали и самия Rain ще е съгласен на тази роля,щото нали сега е предвидено връщането му в Корея и издаването на нов албум и сигурно ще го почнат с фотосесиите и участията..!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди минутки прочетох че нащо момче ще става войник в края на тази или началото на 2011г.
Планира първо да издаде мини албумчето си през Април и след това да запише песни за истинското му завръщане през Октомври. Говори се и за заснемането и на нова драма ( Wowowo ) но Bi се стискал от към коментари, очаква се да има пресконференция за да се изяснят нещата
Дата за влизането му в армията няма но се очаква.
Вече си мисля че на това момче не му върви напоследък ....
Навякъде са плъзнали из черния пазар пиратски DSD-a на последния му най голям проект Ninja Assassin.
В световен мащаб, дистрибуторите на Ninja Assassin's "Уорнър Брадърс" заявяват: "точния източник все още не е извест, но предполагаме че щетите са огромни". Тъй като все още е нямало премиера на въпросното DVD.
Всички фенове на звездата непрекъснато подават сигнали за наличието на пиратските копия из черния пазар.
l391204201003042038300.jpg?w=400&h=266


Един главен прокурор е посетил училище-интернат от 11:20 до 13:20 на Mar.5th, 2010 и изнесал лекция с която е искал да вдъхне надежда и вяра на присъстващите и като пример е дал не кой да е а самия Rain !

Споменава се че сегашната звезда на Bi не е извървяла лесен път ... момчето навремето е било толкова бедно че в продължение на 5 дена не е ял нищо и семейството му изнемогвало ... но с упорство и решителност към днешна дата той е една от най-големите звезди на страната !

“Not only was singer Rain so poor that he was ever starving for 5 days in his teens, but also his mother didn’t have any money to take proper care and finally died, nevertheless, after years of hard work, he has finally made it and has become a great star.”


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн е човек, който не се предава. Много тъжна история е тази на живота му, но като гледам какъв е днес, това което е преживял го е направило по силен, и се е преборил с всичко за да е на върха ^ ^

Това е мъж!!!

Наистина много се възхищавам на Рейн, не само на уменията му, но и на силата и борбата му, за да постигне успех. Безброй тренировки за филми, и какво ли още не..., просто той показва колко силен е духа му и че нищо не може да го спре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък и да има шанс някой ден Рейн да дойде в България,ако не друго то за филм Каскадьорският екип от aмериканска страна работил и разбира се обучавал Рейн в Ninja Assassin,момчетата от 87илевън работят от години съвместно с българските каскадьори от СтънтФактори в много филмови продукций.В момента са събрани за новият Конан,който ще се снима предимно тук в България.Все пак трябва да сме признателни на момчетата без тях Рейн нямаше да е в такава форма и да се справя толкова добре ,имайки в предвид,че никога не е учил бойни изкуства се справя мега перфектно и учи много бързо.Браво на момчето!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RСега освен че чакаме мини-албума му през Април,той ще прави и концертче тогава наречено 'Legend of Rainism Asia Tour Japan Final'.Концерта ще бъде в Yoyogi Gymnasium в Япония на 17 и 18 Април и с този концерт приключва Аsia tour..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сериал не съм гледала как се представя но във филма Ninja Assassin (2009) беше наистина невероятен, а за пластичността му във всеки клип предполагам всеки би му завидял, а гласа му е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се радвам на инициативността ви момичета

не се отказвайте от това, което правите

от опит разбрах, че няма нищо невъзможно в това да стреснете азиатските фенове на някоя тамошна звезда и те да ви отдадат почит

ако мога да помогна с някой и друг номер, пишете ми

но ви съветвам - установете контакт с феновете на Rain в Корея и Азия, и ако можете станете част от официалният му фен-клуб там

това дава възможности в бъдеще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според проучване за Monkey 3 Рейн е най-желаната звезда, която фенките биха искали да целунат утре по повод "Корейския Свети Валентин", а именно White Day. Рейни е спечелил 40% от вота като е сразил

както се вижда от снимката на A Love To Kill Yuchun (Micky) от TVXQ, , Jang Geun Suk (п.с. в статията са объркали името :hehe: ) (Актьор); Nichkhun от 2PM; G-DRAGON от BIGBANG и Minho of SHINee.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Rain се е заел да се занимава и с фотография....
Изложбата е била под името “My Lovers,”
Какво друго да кажем освен че се гордеем с Rain!! :lol!:
:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн е направил фотосесия за корейското списание "W Korea". Целта е реклама на "Cartier" и

да предивика сърдечни проблеми у хилядите си фенки. :hehe:

То при този вид няма как иначе да е

2010031811520282229_1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърцето ми е полудяло при вида на обложката на новия албум на Би

:inlove:

201003220827161001_1.jpg?w=510&h=367

 

Предполага се че песните са 5 и са със следните заглавия ( не е потвърдена тази информация –

1. The song to capture you.

2. Hip Song.

3. One

4. Same

5. Love Song (English Ver.)

 

Нашето момче сега е изправено пред избор за драма и суетенето коя актриса да му партнира :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече са ясни и имената на песните, които ще са включени в албума на Rain “Back to the Basic”:

01. 널 붙잡을 노래 / Song To Grab You / Song To Get You / Song To Catch You (Whichever one sounds best)

02. Hip Song

03. One

04. 똑같아 / Same

05. Love Song (English Version)

Известно е че и момичето, което ще учатва в клипа на първата песен от албума му ще е Han Ye Seul!

 

Излязъл е teaser на първата песен от новия албум на Rain..Песента за учудване на всички е баладична..а аз пък се надявах на нещо ритмично..но като гледам тийзъра Rain бая се е потрудил и сигурно ще се получи страхотна песен!

 

Песента се казва Love Song ..А Rain е убийствен.. начина, по който крещи.. :shock:

 

Само на мен ли ми изглежда, че е с нова прическа??? Каквото и да е той е супер секси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...