Jump to content

Bi / Rain (Чонг Джи Хун)


Recommended Posts

"Исках хората да си помислят "Хей, кой е този?" и да им стане любопитно."

И аз имах същите очаквания от Speed racer. Исках хората да се запитат, кои са тези двамата във второстепенните роли (Рейн и Park Joon-hyung)?

Сега вече става дума за главна роля и със сигурност Рейн отново е дал всичко от себе си, за да се получат нещата още по-добре.

Това, което Рейн споделя в интервюто напълно съвпада и с думите на Lee Joon. Той казва, че по принцип не е човек, който може да търпи болката, но когато видял, как Рейн се справя с нея, той също започнал да стиска зъби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което Рейн споделя в интервюто напълно съвпада и с думите на Lee Joon.

Той казва, че по принцип не е човек, който може да търпи болката, но когато видял,

как Рейн се справя с нея, той също започнал да стиска зъби.

 

Хубаво е, когато хората с труда си, радват своите фенове и дават всичко от себе си, за бъдат най-добри.

Но още по-хубаво е, когато могат да мотивират другите да дадат също най-доброто :lol!:

 

"Човек прави много неща в живота си... Но искам да мечтая.

Мисля, че няма нищо невъзможно в този свят ако не се стараеш... Но се случва."

 

... Но амбицията му да се бори винаги ми е давала хъс и ме е карала да му се възхищавам.

 

YourValentine - именно това харесах в Рейн, както и широката му невероятна усмивка :sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също умишлено сложих и тази снимка между цитатите, защото виждайки усмивката му винаги ми се струва, че самото слънце ми се усмихва. Не му е било лесно на Рейн, но все пак продължава напред и се бори. Много достоен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам че е изключително талантлив и наистина заслужава любовта и уважението на феновете си.
Да не споменавам и колко стилен е - поне по мое мнение smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RAin ще празнува Новата Година в Лас Вегас!!!!!! и концерт ще има там..... много щастливи новини...момчето си постига мечтите,стана известен и в Америка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Попаднах на вашата страница и видях , че си говорите за Рейн Много си го Обичам, колкото и да Ви се струва смешно! Изгледах му Филмите. Но не съм само аз на тази земя! Пиша за това , че се рових в сайта на БТВ и писах до Шоуто на Слави(да покани Рейн като Гост), но не знам дали ще го покани. Ако всичко е наред скоро ще имам лична среща със Слави и ще го питам. Но идеята с Писмото за което говорите много ми допада ама кой ще говори с Бербо, мисля че физически контакт с него ще е най-добре!

 

Поздарви и Весела кОледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емиии то ние всички фенове ще сме мн мн щастливи да видим Rain на концерт у нас.. но според мен големия проблем не е в това да го поканим..а в това,че той и да се навие да дойде(което си е мечта все още) първо няма да съберем достатъчно пари за него,защото според мен няма толкова много фенове( то хората запалени по корейските неща са малко така и така) и билета сигурно ще е ужасно скъп ,а и той самия ще остане разочарован и ще се чуди защо си e правил труда.. но въпреки това наистина си струва да идеш на негов концерт и аз ще дам колкото и да е билета .. все пак съм луда по Rain ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааа наистина много ще пропуснем ако не го видим... това в Лас Вегас е било нещо нечовешко...
Rain rocks it at Las Vegas!
:lol!: разбил ги е направо... ох ох като четох статията да ви кажа ние наистина само си мечтаем sad.gif

и едно изречение ми привлече вниманието и направо се разревах от яд и мъка sad.gif : "Of course the fans went ballistic when Rain ripped his shirt off. " ох ох ..само като си помисля и .... :twisted: :twisted: :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно от качествата на Rain(признавам заради,което и почнах да го харесвам отначало,въпреки че сега ми харесва много и като певец, и като актьор, а и във всяко друго отношение) е тялото му!!!!!!!!! Напълно съм съгласна..защо като има какво да показва да не го показва?!.. на който не му харесва да не гледа.... което според мен ще е голяма загуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме радва като певец, много ми харесва I`m coming и ремикса на Bad boy... за Rainism се знае - тази песен е страхотна, пък танца още повече . Гласът ми наистина е много специфичен и приятен за ухото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни четох доста Интервюта за Рейн и човека е зает доста(гони си целите) , но се надявам да дойде в БГ ама то с тази наша "Селяния" дали няма да има лоши Впечатления за Българите?! Видях доста коментари за Него и за Филма му(Нинджа Убиец) и мъжките ни индивиди го "Мразят"....явно защото е толкова Красив и Известен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен по-добрата роля, както и по-благодатна за изразяване на качествата на Рейн е във филма I'm a Cyborg, but It's Ok.
Аз харесвам Рейн, заради неговата упоритост и инат /толкова пъти са му казвали Не, но не се е отказал/. Евала. Не мисля, че пее особено добре, като танцьор се справя далеч по-добре. А и какъв гръб. Ох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавец си е Рейн. И талант..Истински един такъв. Много трудолюбив и старателен. То това си е типична черта на корейците, но хубавото е, че дори когато се превърнат в звезди пак продължават да се товарят нечовешки и да искат да постигнат и още и още.., а за националното им достойнство да не говорим, то няма как да не им се възхитиш.


Singer and actor Rain [Chae Ki-won/10Asia]

Rain is like Park Ji-seong. Many people, including Park's coach Guus Hiddink, said it was too early for Park to advance to the English Premier League but he did not hesitate and entered club Manchester United. The situation was similar with Rain. It was not that there was nothing left for him to accomplish in Korea but he gave his all to perform on the best stage and became the first Korean to be cast as the main character in a Hollywood film. It does not mean that he is obsequious. "Even when Japan invaded our country, the one thing they failed to conquer was our mental power. And the numerous cultures and national consciousness our ancestors held", Rain said, sounding almost unsophisticated in his expression of his national identity. In other words, Rain is closer to a member of a national team who has advanced overseas, like pitcher Park Chan-ho or figure skater Kim Yuna, than a world star. A national team member of the 21st century who is putting up one tough fight against his larger opponents in Hollywood while bearing the mark of Korea on his body. That is who Rain is.

 

http://www.hancinema.net/focus-the-16-stars-of-2009--part-3-21750.html



Поздрави и хубав ден!!!
Забравих да попитам дали има някаква уговорена среща за премиерата на "Нинджа убиец" и някой проверявал ли е в кои кина и относно билети. Тъй като ние извън София сме малко по-трудни, но пък с голямо желание.
Благодаря предварително, ако уведомите тук в темата :flower: :sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм на вълна MBLAQ и в тази връзка искам да изкажа възхищението си към Рейн.

Никога не съм му била фенка, макар да признавам всичките му заложби, плюс че на rainism съм като зомби. Като продуцент обаче се е справил наистина добре. Първо е подбрал 5 много хубави момчета. Второ е подбрал 5 талантливи момчета. Трето е подбрал е 5 лъчезарни момчета. Гледайки как ги е потготвил...Не им спрестява нищо и същевременно ги предпазва от много неща. Всичко, което е научил и постигнал, целият му опит, той го влага в тези момчета и резултатът е наистина много добър. Не им позволява да правят неговите грешки, разкрива им тайни и именно заради това очакванията му са доста по-големи и ако го провалят последствията са сложни. Само че за краткото време, в което съществуват Рейн направи така, че самите момчета да се измъкнат от сянката му. Независимо колко им е известен продуцентът- MBLAQ не са групата на Rain, a просто MBLAQ. Наистина евала...Сега остава само да не се издъни в Нинджата и токувиж съм го заобичала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен ми хареса в Нинджата пък и аз знам една тайна ....Новото му филмче е.......няма да Ви кажа

 

- това много ме радва...Рейн прави много Сладки муцунки и към края е много яко - тази мацка дето го бърше с розовата кърпа (видях го да прави Муцка)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...