Jump to content

Hospital Playlist Season 1 (2020)


Recommended Posts

Сладури! Много симпатичен сериал. Любимци са ми "лудия доктор" и неговия син. Малко недовършен завърши първия сезон, дано втория да излезе скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, jen-shen написа:

Малко недовършен завърши първия сезон, дано втория да излезе скоро.

 

Както писах и преди, според мен просто сериалът е замислен да е така. Не е като сериалите, планирани с 12-16-20 серии, на които след това решават да направят втори сезон. Тук просто замисълът е бил такъв. А иначе до премиерата на втория сезон има два месеца – 17 юни е датата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво си намерих в YT, чак ме е яд на себе си, че сега го откривам. 
Hospital Playlist LIVE SESSION :wub:
Нищо чудно, че гледах ост албума постоянно по класациите, а и обраха доста награди миналата година.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се отчаяла напоследък от разни бози, но тази драма ми върна надеждата в корейското. Толкова много ми хареса. Топъл, топъл, топъл... Прекрасни актьори, приятелството на петорката беше чиста наслада, това между по-възрастните също. И на мен ми напомня на  Reply1988 и в някои отношения на  Gentleman's dignity. Много човешки, много истински и трогателни бяха случаите в болницата, както и отношението и професионализмът на лекарите. И макар да очаквах завършеност за всички герои, на финала си останах с чувство за удовлетвореност. Чакам с нетърпение втори сезон. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да пиша много за сериала, а просто подкрепям всичко положително казано за него. Прекрасен, заснет по удивително добър начин, с удивително добра актьорска игра, сценарий, монтаж, музика, обстановка...  просто всичко ми беше на изключително високо ниво като изпълнение. Акторите или са перфектно избрани за ролите си или са толкова можещи и добри, че имах чувставото, че гледам хора в реални им живот. Лекари, професори, специализанти, стажанти...всички бяха супер чаровни персонажи, носещи малко от онази нормална лудост и странност, която всеки от нас крие в себе си. Пълната отдаденост, сърцатост и човечност, която виждахме в тях се срещаше и при пациентите и техните настойници. Имаше много затрогващи истории, някои от които преживявах лично. 

Главната петорка, просто няма какво да ги коментирам! Всички ми легнаха на сърцето, не мога да си избера любимец. 

Сериалът ме привлече още с началото си, но ме спечели с този кадър 

Off Topic

spacer.png

Определно ще остане един от любимите ми и чакам с нетърпение втори сезон. 

Винаги когато започвам медицински сериал си казвам "какво по-различно мога да видя, което не съм го виждала в други сериали в жанра"... и винаги се изненадвам.

Препоръчвам го силно за зрителите търсещи качествени и смислени продукции. 

Много съм благодарна на всички за прекрасния превод. :) :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не вярвам на очите си, че съм се отнесла и не съм написала колко харесвам сериала. Прелестен! 

Това със сигурност е едната от броящите се на пръстите на едната ръка стойностни корейски драми  за  2020.  Излгледах го по-късно, с  български субтитри, за което  благодаря на екипа, доставил ми това удоволствие.:kissx:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази болнична чакалня с електронно табло за статуса на операциите… И лекар, който се кара на другите лекари, че изписват лекарства, а не са преглеждали… Този сериал май трябва да го пратят в нашето МЗ :blink: Като материал за обучение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам първи епизод и хоп - двама от Доктор Ким 1. Ай дано на тамошния главен тука да са му намерили по-арна мома, че "лудия кит" нещо не го одобрих :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой го е пропуснал или пък му се чуди, да го започва! Сериалът наистина е страхотен. Само да предупредя - води до пристрастяване. :lol: Отдавна го отлагам, но като го си го пуснах и просто не можах да спра да го гледам, ужасно зарибяващ е.

Освен многото общи актьори и режисьора, забелязах и други неща, напомнящи ми на Wise Prison Life, в това число и корейското име на сериалчето, чийто буквален превод е "Wise Doctor Life" :) 

Направи ми хубаво впечатление, че нямаше нещо като "по-главен герой", както често се случва в сериали с много главни, и петимата си имаха достатъчно екранно време и за тези 12 епизода няма как зрителят да не се привърже ужасно много към всеки един. :wub:  Песните бяха разкошни, а пеещите доктори още повече. 

 

Off Topic

Финалът на сезона не знам дали ми допадна, или не. Хем от една страна ми беше тъпо, като Янг отряза сладката специализантка, но отговори на бившата си жена. Както имаше един майтап - понякога Господ отново ти изпраща бивши, за да види дали още си тъп, явно е малко глупавичък в житейските въпроси, които са извън болницата. :dunno: Хем и от друга страна се радвам, че Ан си остава в болницата :wub: с Гьо Ул :yes: 

Ами... засега май това имам като впечатления, ще пиша и в темата на втория сезон, като го изгледам :lol:

 

Разбира се, удоволствието от гледането на такъв хубав сериал е пълно заради чудесния БГ превод.

Благодарности към всички замесени в бг субките :wub:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, battle4thesunn написа:

Освен многото общи актьори и режисьора, забелязах и други неща, напомнящи ми на Wise Prison Life, в това число и корейското име на сериалчето, чийто буквален превод е "Wise Doctor Life" :)

 

А аз тези дни забелязах, че спешълът е кръстен Wise Camping Life :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, bealonenomore написа:

А аз тези дни забелязах, че спешълът е кръстен Wise Camping Life :P

О, значи и той ще се гледа :wub: 

Току-виж и аз стана малко по-wise от толкова много мъдри животи :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.04.2021 г. at 12:33, kandala написа:

Вижте какво си намерих в YT, чак ме е яд на себе си, че сега го откривам. 
Hospital Playlist LIVE SESSION :wub:
Нищо чудно, че гледах ост албума постоянно по класациите, а и обраха доста награди миналата година.

 

 

 

Каква прелест!

Предният коментар ме накара да си го пусна пак, та реших да напомня, ако някой го е пропуснал.

Направо си е магическо хапче за добро настроение, естествено за гледалите сериала. 

Тия пък, които не са, просто идея нямат (разбира се, лично мнение и не го натрапвам), какво  бижу са пропуснали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко пари са изкарали актьорите, но като гледам клипа, са си заслужили всяка "стотинка" Пуснете си субтитрите, както и горе, ако случайно някой не е видял, че има. Слагам линк, понеже не ми дава директно да сложа клипа, не знам защо.

Гледайте тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.10.2022 г. at 15:08, Lawandula написа:

Не знам колко пари са изкарали актьорите, но като гледам клипа, са си заслужили всяка "стотинка" Пуснете си субтитрите, както и горе, ако случайно някой не е видял, че има. Слагам линк, понеже не ми дава директно да сложа клипа, не знам защо.

Гледайте тук

Това става, когато търсиш актьори за ролите, а не роли за "актьорите". Ето как Ан Ън Джин, Джон Ми До, Шин Хьон Бин и Куак Сон Йонг се явяват на прослушване за ролите си. В един сайт бях писах: ако някой някога е видял подобни прослушвания за едни много вървежни напоследък "звезди"-да ги покаже. Още си чакам.

Този сериал носи щастие и мъка. Щастието е ясно, мъката е, че не знаеш колко години ще минат, преди да се появи нещо подобно. Засега са 4.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...