Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Принципно не съм много сигурна за името, но май прякора му е BigBrother "Kurt" :lol2: Явно е някакъв ди джей.

И наистина в сравнение с него е гооооолям батко. Обаче лицето му има страхотни черти :wub:

После ще обновя разбира се :)

 

Ето това е готин блог, който се обновява постоянно. Там има и още доста несподелени тук снимки ;)

:click: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа защо е толкова слаб дано след филма да се наяде едно хубаво :lol: :lol: :lol: Диджея е голям сладур има хубави рамене не като Гън Сокчо които е като клечка за зъби вече :rolleyes: така ми се иска да можех да си купя куклата толкова е сладка :lol: само не ми казвайте че Гън Сок пуши Парламент :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гън Сок хубаво се е пошегувал с Пак Шин Хье на собствения си рожден ден :lol:

 

Тя заместваше Narsha като радиоводещ от 2-ри до 5-ти август. Гън Сок й се обади, като се представи за студент, който е голям фен на нея и на самия себе си и каза,

че имитира чудесно Те Гьонг. След неговата демонстрацията Шин Хье беше удивена.

Е след това още повче се удиви като разбра, че това е бил истинския Гън Сок... Обадил й се е само за да я поздрави и да й пожелае успех в новото начинание.

 

(п.с. Гън Сок е велик актьор!!! Дори аз се заблудих в началото :lol2: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ме за три дни и Туци е наслагала отново страхотни снимки на нашия любимец :D Благодарности от мен, много ме радват фотосите. Мисля че ако го накарат да отслабне още трябва да ги осъдят тези, как може, направо му се чудя какво прави сигурно като задуха вятър и се прибира.Надявам се че ще го оставят да си почине малко и дано за следващата му продукция не го искат толкова слаб, че то си е за притеснение дали е наред всичко със здравето му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази...от тези, които не виждам ли са? :D

jgs8.jpg

 

 

20100820094804149.jpg

 

Но какви са, за каталог ли, или е някакъв book..доста свежи и различни визии "проповядва" младока тук.Като миксиран комикс са.

Днес ми е тръгнало на невероятни фотоси и умирам от кеф...

А каква е тази фен среща на 05.09 в Сеул???Този негов тур не свърши ли?Аууу, замислих се...

6888472001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са си от най-обикновена фотосесия. Понеже отдавна не ни е радвал с нещо по-така(феновете все още го виждат в персонажа му от YAB) е решил да зарадва аудиторията като покаже новата си визия и да ни подготви за новото му превъплъщение в You're my pet.

Отговора на втория въпрос си стои на плаката , а именно - това е финалната фен среща с която Гън Сок ще приключи 6 месечното му турне из Азия.

Специални гости ще бъдат A.N.Jell. Събитието ще се проведе на 5-ти септември в Hwaseong Tiger Dome в Сеулския университет.

Той е казал: "Получих толкова любов от феновете си, че не знаех как да им благодаря за това. Реших да добавя още един концерт, с който да отбележа края

на турнето си и да зарадвам корейските ми фенове за подкрепата, която ми оказаха."

Ето и едно промо:

 

Една мацка беше написала в един форум: "Не знам за какво става въпрос в тази класация, но важното е, че Гън Сок е номер едно."

Няма как да не се съглася напълно: :28558:

91cb9f2298d55bb0d6cae2d.jpg

 

В интернетпространството се появи слух, че Гън Сок ще участва в нов сериал през ноември.

Заглавието се казва Mary Stayed Out All Night [매리는 외박중] и е по популярна корейска манга, писана от създателката и на мангата "Full House".

От компанията на Гън Сок обявиха, че все още обмислят това предложение и нищо не е сигурно. Но ако той вземе участие

ролята му отново ще бъде на музикант (лидер на хеви метъл група).

 

mary1.jpg

Историята разказва за Мери,която решава да се откаже от ходене по срещи.

Но среща опасно изглеждащият, но чаровен лидер на известна хеви метъл банда Kang Mu Gyul и между тях пламва любов от пръв поглед.

Образува се любовен триъгълник, когато се появява "Господин Съвършенство" - със солидно финансово състояние, невероятен външен вид, страхотна духоивтост и т.н.

 

Това ще е съвместна продукция между корейската телевизия KBS и японската ACC Korea.

 

И да не е много постно:

48246da1t8c77c1ae844f690.jpg

48246da1t8c77c3864589690.jpg

48246da1t8c77c4b8a930690.jpg

48246da1t8c77c79a8c44690.jpg

 

20100727174606425.jpg

20100727174621350.jpg

20100727174647358.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези снимки как ще е постно :lol: Толкова е хубав ужас :o

А те снимките за филма свършиха ли ? Няма ли да му дойде много след филм да почне да снима драма :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да стане това с Драмичката.. Поне ше знаем, ще ще качи няколко кила за тази роляя.

И няма как наистина да е постно с тези уникални снимки с него..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще има и вече е било потвърдено, че той ще е главният, а относно женската половинка в момента е посочена Мун Гън Йонг, от Cinderella`s Sister и The painter of the wind, но относно нея не се знае със сигурност още.

И аз го чакам да се пяви много се застоя у тях, ахйде сега да ни радва пък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това с новата драма е наистина хубава новина!

 

Не мога да кажа, че го намирам за мъжествен, но е толкова красив..... Няма такова друго лице просто!

Актьор от класа е за мен, по лицето му можеш да прочетеш всичко и без грам корейски да знаеш (както е в моят случай).

Уникален глас,а очите са страхотни, усмивката е прелест.

Няма визията на мъж, така както ние тук в Бг-то сме свикнали да го разбираме това, но пък по някакъв корейски начин е перфектен.

Колкото по-сериозно и лошо гледа, толкова е по-готин.

Не ми отива на възрастта така да гледам на него, все пак съм му доста по-голяма кака, ама туй то положението :P

Пишете ме и мен сред фенките му. Чакам новите участия с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте...

Чудя се от къде да започна да говоря за Гън Сок...

Той е невероятен.Притежава ОГРОМЕН талант... Гласът му, излъчването.. Всичко е невероятно

Хехе..още един член на фен клуба му

От около 1-2 месеца съм страшно запалена по корейското кино... Страшно голямо впечетление ми направи това момче..

И оттогава само корейски сериалчета и филми гледам... Неговата игра е неописуема...

Нова съм и има мноого да наваксвам с всичко..

 

е.. това е от мен засега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това човек може да се каже че е най-невинният и най-сладкият из между актьорите в корея защото има такова детско излъчване в Hwang Jin Yi пак и вдугите филми.Това е моят актьор и има много хубав глаc. :blink: :blink: :blink::) :) :):rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със заключването на темата наистина не го разбирам, но е за обсъждане някъде другаде..

Хайде да им се парадваме..

Двамката са прекрасна двойка, а и Ким Дже Ук в допълнение..

Не знам ктакво да кажа относно каста. Страхотен подбор!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, че сподели видеото Тони. Определено аз останах без търпение, но няма къде да ходя, а ще дочакам сериалчето :))))

Гън Сок си има своите изяви и фотосесии, последната от която ще ме зарадва като излезе цялата (там е заедно с Lee Jung Jin, Chun Jung Myung и Lee Su Kyun).

20101015_1287111916_2.jpg

 

 

И малко снимки с високо качество от трейлъра. Че ми взе акъла е ясно вече:

12871235742010101515205.jpg

12871235742010101515210.jpg

12871239252010101515261.jpg

12871235742010101515204.jpg

 

 

 

А фотосесията му за High Cut обира овациите :wub: :wub: :wub: :

1.jpg

1-1.jpg

9m4u.jpg

b35be009fc102e76b0351d8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се сдържах да не пиша в тази тема ..

Няма нужда да казвам колко много обичам Гън Сок <3

Исках да попитам за някакви новини за сериала му You're my pet .. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала, в който в момента се снима се кава "Mary stayed out all night". Ще започнат излъчването му на 8-ми ноември :es:

Във вики-то дори са му направили канал и слагат много сладки фенски неща: Препоръчвам ;)

Това, за което питаш е филма, който той засне неотдавна, но поне по мои лични данни - а те не са много,

се очаква премиерата да бъде пре зимата.

 

Една стара реклама, но с добре познати ни вече лица:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да сложа нещо за хората на които им липсва Красиви като ангели :) Само не знам кой е излъгал Park Shin Hye че може да пее :lol: голяма е сладурка с прасозаешката шапка аххх искам и аз една

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една личност беше доста обсъждана на седмицата на модата и моите очи също приветстваха.

Гън Сок ми допадна как раздвижи с присъствие един от първите редове на седмицата на модата в Сеул, дали заради лъчезарната си

усмивка или заради новата роля, той грееше.

Актьорът и певец беше една от звездите, посетили модното шоу на дизайнерите Song Hye Myung и Han Sang Hyuk. Хареса ми небрежния му

грънч лоок, дрехи типично подбрани от него, носени по-адски гъзарски начин. Браво на момчето, трикото и велура са хит, но на тази коса, още повече...одобрявам!

5104020027_1f74bbe561_b.jpg

5104614598_00129b4f87_z.jpg

 

Съвсем чудесни са и новите снимки от сета на драмичката, като за тази и още една нямам търпение...

Тук се чудя, кой ми допада повече - и тримцата изглеждат шеметни и фешън. Да му се дожени на човек, направо... :lol:

...само на булката не й е лесно, кой да избере, явно...

tn12879928238507976971.jpg

tn12879928238504576530.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...