Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Малко снимчици, които са пускани, но е приятно да си ги припомни човек :rolleyes:

jgs1.jpg

 

 

a7bbaf277f2715068644f93c.jpg

c6a35b0b94b313e463d9863d.jpg

41c858ea7148380ab90e2d3e.jpg

7f06c581a511d58a6d81193e.jpg

 

 

 

jang-geun-suk-1-1.jpg323.jpg

ag615.jpg

xgxjijhn6ygckz9s87g8.jpg

 

 

 

Кой е вашия любим период от кариерата на Гън Сок?

Лично на мен ми харесва ужасно много тук. Иде ми да си drag-вам до безкрайност :lol:

JGS13.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго и изтощително преглеждане на 9 страници.. :blink: ..дойде и моят ред да се изкажа. :D

Много му се кефих на това момче в You're Beautiful ! Просто ме разби с тези физиономии, които правеше..Няма равен! :D :D :D

Само там съм го гледала, но се справи отлично. Още няма да забравя единайсти епизод, как говореше за Ю Хе И. :D:lol:

 

И малко снимки:

 

019544162.jpg

019544163.jpg

019544164.jpg

019544166.jpg

019544167.jpg

019544168.jpg

019544169.jpg

019544170.jpg

019544173.jpg

019544175.jpg

019544177.jpg

019544178.jpg

019544179.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го момчето в Красиви като ангели и да си призная, макар че в началото не му симпатизирах особено, по нататък взе, че ми хареса. Голям симпатяга е, а изглежда, че и актьорски умения не му липсват :rolleyes:

Обаче това, което ме изуми в него е, че е толкова различен всеки път. Понеже в "Ангелите" ролята му беше една такава "нацупена", когато го видях усмихнат направо не можах да го позная, честно. Сега като гледам снимките, които са тук във форума - пак така. Този човек с различна прическа и изражение се променя тотално. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех откога не съм навестявала темичката :blush::o

В момента новият му филм е заснет наполовина, но за съжаление ще има доста да си почакаме докато видим и разберем нещо повече за него...

Може би ще ви бъде интересно да надникнете в дома му:

http://www.youtube.com/watch?v=SeFDal46qvw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Гън Сок е толкова сладък, заради него, сериалите му и филмите не съм мръднала 4 дена от нас. Нон-стоп гледане. Не знам как може да е толкова хубав. Особено като е нацупен, актьорската му играе е уникална, гласът му абе като дар е. И в двете драми, YAB i HGD се изявява с доста висока на ниво актьорска игра. Сериозен но супер сладък. Тъпото е, че едвали някога ще доиде в Бг-то.

Малко снимки и от мен :Д

Moйе да ги има, но все пак ..

 

499922163422l.jpg

an3.jpg

jgs.jpg

006.jpg

N20091122131209270011.jpg

bsx15.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа , че съм луда по това момченце. Незнам как стана , но .... факт. Той ме запали по азиатското кино и по скоро по корейското . :rolleyes: Приемате ли още фенове, ако е така бройте ме и мен :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че новите лица са ни добре дошли. Винаги е приятно да има с кой да споделиш радостта,

която любимия ти актьор ти носи. За пример веднага ще дам оранжевата коса на Гън Сок:

a.jpg

b.jpg

 

Снимките са от "тайната" му почивка в Тайланд... е може би - вече не е толкова тайна :28558: , но кой обръща внимание на детайлите?!? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден!

Пожелавам му да е все така страхотен, усмихнат, позитивен, целеустремен, енергичен и успешен.

Надявам се да е щастлив в това, с което се занимава и да е много много обичан. Заслужава го!

Love you!!! :rolleyes:

 

Ето и пожеланието на Пак Шин Хье по радио шоу:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EYhvlbvJ-Io

 

Превода е от soompi:

 

 

Please note that during the prank call, there were 3 people in the conversation, namely Shin Hye, Jang Keun Suk and his Manager Kim.

SH: Do you believe that there are two people with the same voice? Hmm..I am not sure about it too, so let me confirm it by answering the following call. Hello?

Manager K: Hello.

SH: Hello this is KBS 2FM <Raise the Volume>, I am Park Shin Hye. Please introduce yourself.

MK: Hi I am Kim Byung Gun from Seoul. I am twenty-two years old and I really like Park Shin Hye.

SH: Ah really? Thank you very much.

MK: Yes and I am also a big fan of Jang Keun Suk hyung.

SH: Ooh so are you going to imitate his voice today?

MK: yes I can imitate his voice perfectly.

SH: Really I need to confirm this by listening to your voice. Many listeners are also very curious about it. Can you do it now?

Mk: Yes yes. I can do it now. I will say his line in You're Beautiful.

Jang Keun Suk: Gominam, I allow you to like me.

JKS: Isn't it exactly the same?

SH: ahhhh wow it's really exactly the same! So shocking!

...

...

...

...

SH: Hyung-nim, can I really like you?

JKS: Okay, i also allow you to be my fan.

SH: Since this is a radio program, are there any songs that you'd like to listen to?

MK: oh, about that, It is Jang Keun Suk hyung's birthdya tomorrow so I am wondering if I can hear his song.

SH: Ah that's nice. Happy early birthday Jang Keun Suk oppa. So which song do you want to listen to?

MK: What about <Without words>?

SH: Sure, Jang Keun Suk's voice. Everyone, you've heard it, isn't it the same? Now let's listen to Jang Keun Suk's <Without Words>

The staff then tells SH that it is JKS on the line, SH reacts really surprised n shocked

SH: Hello? (are you still there) ah?

JKS: Go Minam, I am Jang Keun Suk ah!

SH: Ah omg how come...so sudden!!!

JKS: AHAHHAHAHAHA

SH: This is really a big surprise!!!! I can't believe it. haha so please greet our listeners.

JKS: Hello everyone I am Hwang Taekyung who stars in the same drama as Park Shin Hye in <You're Beautiful>. I am Jang Keun Suk. Actually, it is my birthday very soon and I would like to hear some birthdya wishes from Shin Hye's live bora so I called in.

SH: Ahahahahahaha oppa so what are you doing now?

JKS: I am having dinner with my manager. I am in a very good mood today because I heard Shin Hye's voice while dining with my manager. Good luck with your live bora Shin Hye!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Моя любимец :rolleyes: :rolleyes: Пожелавам му здраве много творчески късмет и да продължава да ни радва с тази хубава усмивка :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SAENGIL CHUKAHAMNIDA my beloved Sukki :kissx:

И аз бих искала да му пожелая да е жив и здрав и да получи най-прекрасните подаръци по случай РД-то.

Нека през следващите години да ни радва все така от малкия екран и да пожъне небивали успехи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен!!! С пожелания за крепко здраве, много награди и усмивки,.. усмики,.. усмивки!!! Чара, таланта и всичко друго.. си го има в излишък!;;)

 

 

17402905.png

54692577.png

200805081402000260.png

 

 

 

Туцка, извинявам се, ако повтарям.., но тази снимка е убиец!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, напълно съм съгласна. И на мен това ми е от любимите му фотоси <3<3<3

Както и тези:

40491_108121825908374_100001316715131_62393_6601900_n.jpg37990_108121889241701_100001316715131_62394_1965302_n.jpg

 

Иначе исках да споделя едно видео от фенове, които му пожелават разни хубави неща за рождения ден:

Показвам го, защото спорд мен това е доста рядко срещано нещо... Всички знаем за срамежливостта на феновете и как си крият лицата да не ги снимат :28558:

 

Другата новина е, че в момента излъчват YAB в Япония по телевизия Fuji TV и е с най-висок рейтинг на зрителски интерес - 6.9%

като надминава драмите "Mito Kimon" от телевизия TBS и "Karei naru Spy - Gogodora" по NTV.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, Туцка, ама...

Много са готини и двете мацки. Само не разбрах коя на коя вика "онни"? :lol: :lol: :lol:

Добре бе, как е възможно да го омаскарят така т'ва момче???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди ако се загледаш - едната мацка е с ... адамова ябълка :lol2: Това поне е видимо и определено е отличителен белег за пола :lol2:

 

Иначе според мен всичко е въпрос на мениджмънт... и на мен не ми харесва особено, особено това, че е станал кожа и кости,

но да се надяваме, че всичко това няма да трае дълго и след този филм нещата ще се променят :rolleyes:

Обаче като го гледам започвам да се замислям за диета :blink:

37806_451727978383_380976008383_6172393_1349809_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tuci8710, мерсии за хубавите снимки..

Аз предлагам да ходим да го отличаме и да си домъкне в Бг-то и да си ее само наш.. Навитации ?>

Ето малко и от мен :

sese.jpg

 

04.jpg

01.jpg

_1_1.jpg

Tук е много сладъккк <3

jang.jpg

I tuk също

lovegeunseok.jpg

a057c1fc936bc4a8b801a07c.jpg

 

 

Kak може да е полкова прекрасен ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той все едно живее в Освиенцим бе, Туцка! Това тяхното си е извращение, ша ме прощават. То скоро и въпросната адамова ябълка ще му изчезне... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...