Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)

sinardin

Recommended Posts

Приемете и още една фенка въпреки че дотук съм го гледала само в "Красиви като ангели", веднага ми се изкачи в личната класация.

Изключително чаровен, страхотни гримаси прави, уникален глас, и само в рамките на един сериал успя да изглежда по толкова различни начини.

Между другото, имал е приятелка по някое време - след финалните минутки на Ангелите се втурнах в ЮТюб да търся повече информация и попаднах

на едно интервю, в което го питаха Какво не понася, той отговори Лъжата, и разказа една история как приятелката му била на някакво парти цяла нощ

и не му вдигала телефона, той се притеснил, а после разбрал, че тя нарочно не му вдигала, а после го била излъгала... такива неща. Сега, естествено,

няма да мога да изровя линка обаче...

Друго любимо нещо ми е как пее Fly me to the moon - вече ми пее така и телефона :D

Уу, страхотни снимки от концертите.

Ето още малко и от мен

Сега остава да намерим и самото шоу някъде...

Накрая... Нещо интересно, което е казал: :P

"It's really strange but let me tell you a secret....in my phone, the phone numbers of actresses are not even 4 people:

Park Shin Hye ssi, Sung Yu Ri ssi, Cha Ye Ryun ssi..., no more....really!!! Ha Ji Won noona changed her phone number."

На фен-срещата Гън Сок е разбил фенките си с песни от саундтрака на "You're beautiful":

"Without Words,” “Goodbye,” и “Promise.” Изпълнил е и песни на Seo Taiji и на the Boys’ old-school classic - “I Know,”

песента на Rain- “It’s Raining,” и на 2PM- “Heart Beat.”

В Dramabeans вижте и синтезиран снимков материал от шоуто.

http://www.dramabeans.com/2010/01/scenes-from-jang-geun-seoks-fanmeeting/

Надявам се, че коро ще има и качествено видео, защото много се измъчих да гледам фенските клипове

Особено ми е интересно да видя изпълнението на - “It’s Raining” и на “Heart Beat.” ^_^

Тази снимка няма как просто да не я споделя с вас, направо е убиец.

9-1.jpg

Ето ви и още малко снимки.

ojgs+4.png

ieW413c4.png

fbT1d067.png

20090701002.png

d547a1c34cee9475b219a815.png

916abe51bfc61838377abe15.png

Малко инфо:

Билетите за фен-срещата в Сингапур са били продадени за по-малко от 3 часа.

2500 фенове ще имат щастието да присъстват на първата фен-среща от турнето на Гън Сок из цяла Азия.

За да си купят билети някои фенове от цялата страна са притигнали на пунктовете за продажби

предварително с 3 дни.

Подробности в Daily K Pop News

Новичко- снимки от шоуто "O’Live Show 3"

image_readtop_2010_86544_1266475781242311.jpg

js4v.jpg

js3n.jpg

js2y.jpg

Евала на художника:

ae8e5df2b43843f07831aa62.jpg

Тук има още стаари фотоси-много добри: http://tieba.baidu.com/f?kz=715332103

Уха много добре изглежда от фотосесията за Maxim Coffee:

214a55b5643a91e137d3ca1.jpg

Благодаря за снимчиците Нашето пиле си е най - хубаво, а и аз май съм по - голяма фенка на Гън Сок, а не на батко му.

След сериала You're beautiful, той стана още по- търсен и желан от агенциите, което може само да ни радва и да сме в очакване на нови и нови проекти

Здравейте на трите нови фенки на Чанг Гън Сок.

Много се радвам, че ставаме все повече и повече. То и друго не очаквам след последния успех на нашия оппа

в сериала "Красиви като ангели", но все пак не трябва да се пренебрегва и участието му и в другите му драми и филми.

И аз като PeelingFeeling съм по-малка от него, така че не го намирам за малък,

а по-скоро за един много секси батко. Е не е секс-бомба, но много се радвам, че не надскача възрастта си

и не се прави на такъв какъвто не е. Ето защо съм му такава фенка и с интерес следя развитието му от началото на актьорската и

певческата му кариера.

Също така да не забравя и да го поздравя за празника, понеже днес в Корея се празнува ден на независимостта(започват

първите възстания срещу японската окупация от движение наречено Samil, а за повече инфо четете тук http://en.wikipedia.org/wiki/March_1st_Movement ).

Geun Suk Fighting!!!

Ох, как хубаво ми става като гледам как групичката ни расте.

И една молба към по-феновете от мен:

Който е гледал долопосоченото интервю да каже ако е намерил снимки на Гън Сок по розовото нещо.

Да се запиша при вас, може ли? След като изгледах повечето му филми и сериали, определено го смятам за много добър актьор с огромен потенциал

за развитие. И тъй като първо се запознах с този сладур в "Красиви като ангели", искам да поздравя всичките му почитатели с едно хубаво клипче.

Извинявам се, ако вече сте го виждали. След като го открих ми се прииска отново да гледам целия сериал! :D

Мернах в пресата няколко фотоса на Гън Сок и отзиви за фен срещата в Тайван и честно се

зарадвах. Супер свежарка изглежда, с лъчезарната усмивка и супер дрешките направо ми залипсва

от онези "красиви" времена :)

По принцип ми допада начина по който подбира дрехите си, така, че не мога да не го похваля и тук

при избора си.

2010030909.jpg

Надявам се скоро да го видя в някоя по-сериозна роля отново...на вид сериозна, аз много му се

кефих на "дръзкото" изражение и суров поглед в "You are beautiful"...

А да знаете нещо повече за корейската версия на "You’re My Pet"? Потвърдено ли е вече участието му?

Здравейте! От скоро следя темата и не успях да прегледам всички коментари... Извинявам се, предварително, ако повтарям снимки...

pic%2023.jpg?imgmax=640pic%2027.jpg?imgmax=640pic%2033.jpg?imgmax=640pic%2037.jpg?imgmax=640pic%2041.jpg?imgmax=640pic%2048.jpg?imgmax=640pic%2045.jpg?imgmax=640pic%2049.jpg?imgmax=640pic%2058.jpg?imgmax=640pic%2061.jpg?imgmax=640pic%2062.jpg?imgmax=640pic%2074.jpg?imgmax=640

Все още нищо не е категорично потвърдено, но с огромно желание и нетърпение ще чакам това да се случи.

До сега Гън Сок е бил все сериозен и намръщен ( само от време на време пускаше от онези хубавите му усмивки ),

а ролята на домашен любимец ще бъде огромно предизвикателство за него.

И все пак си мисля, че ще се справи великолепно. Особено в частта с танците :bounce:

Дано скоро ни избавят от мъките и официално да излязат с мнение по въпроса.

А иначе нашия продължава да сее бури и фурор сред чуждестранната публика.

Както Блеки е показала, стилиста му заслужава почерпка :hehe:

67bc5a4cbab8ee03aec3ab3e.jpg

c6a35b0b94b313e463d9863d.jpg

Въх... искам да съм на мястото на тази щастлива фенка ;( ;( ;(

f64bee12d61844f3a6ef3fa.jpg

Гън Сок е млад, че да се взима с която и да е било. Плюс това още не ме е срещнал :rofl:

Вчера се състояха наградите на BaekSang. Гън Сок беше водещ заедно с Moon Geun Young

S2702522034711.jpg

За наше голямо щастие Гън Сок спечели и приз за популярност.

S2702453025591.jpg

Всички наградени:И още снимки на Гън Сок. Бих казала, че е много елегантен. Все още се чудя сакото харесва ли ми,

но както винаги усмивката му заслепява, така че останалото не е от голямо значение :P

S2702591429001.jpg

075019fe3ec38bcbfc037fed.jpg

A9035179-199.jpg

A9035179-191.jpg

A9035179-164.jpg

Другото любопитно...

Lee Dae Hae я гласят за Сумире Чан и партньорка на Гън Сок в кино версията на "Kimi Wa Petto".

Засега обаче това са само слухове, но понеже съм й фенка се надявам да й дадат ролята.

Всичко започна от съвместното й участие с Гън Сок в радио SBS Youngstreet

jangkeunsukkimheechulle.jpg

което междувпрочем може да свалите от ТУК или да го гледате в ютуб:

Снимки от фотосесията за корейското списание Korean Wave 39

1-1.jpg

331.jpg

1ab2a21bc7f5aa3134fa41c9.jpg

e189b70add9188126a60fba6.jpg

Снимките на Гън Сок за Audi са повече от уникални :spin:

1739294.jpg

1739291.jpg

1739292.jpg

1739293.jpg

1739294.jpg

Ето част от интервюто към фотосесията за Ауди:

Въпрос: Надарен си с много таланти и си страхотен певец, ди джей, модел и др.

Но дали твоя най-голям талант всъщност не се крие в концентрацията ти в актьорството?

Отговора на Гън Сок: Бях изправен пред тази дилема преди няколко години. Все още съм млад и искам да опитам от всичко.

Имам нужда да пробвам дрехи, които не ми пасват добре, така че да мога да намеря дрехите,

които наистина ще ми подхождат.

Въпрос: Трябва да опиташ от всичко. Все пак си само на 23 години. (22 по нашия си стандарт)

Отговора на Гън Сок: След като станах пълнолетен карам хубава кола и се храня в хубави ресторанти.

Милсех, че като правя тези неща ще стана достатъчно отговорен, но съм грешал.

Моята специалност е да имитирам хората и да ги разбирам. В последно време обичам разхождайки се да наблюдавам хората.

Ако забележа някого, който се разхожда с необикновена походка се опитвам да го имитирам.

Въпрос: Чувстваш ли се вдъхновен от актьорската игра на някого?

Отговора на Гън Сок: Има един човек, за когото се сещам в момента. След като приключи драмата "Hwang-Jin-Yi"

излъчиха филма "Gambler" ("Комарджия"). След като го гледах си помислих, че трябва да избягам и да вляза в казармата.

Героя на Cho Seung-Woo беше наистина добър. По това време исках много да изиграя ролята на Cho Seung-Woo в "Gambler".

Както и да е. Мислех си "Наистина искам да го направя (да изпълни ролята на Cho Seung-Woo) и мисля, че бих могъл да се справя

и защо да не го направя?"

Но осъзнах, че се нуждая се от още време за да узрея достатъчно.

От преводача:

Простете набързо скалъпения превод :oops: , но отговорите на Гън Сок бяха толкова дълбокомислени,

че се трогнах и исках да ви предам част от тях. Начина му на мислене е страхотен и се надявам в бъдеще

да е все така целеустремен и да ни радва с много нови изяви. JKS FIGHTING!!!

И последна за съжаление тъжна новина.

На 30-ти март Гън Сок отдаде последна почит на актьора Choi Jin-Young,

учили са в едно и също училище, а също така бяха и колеги в бранша.

Само като му гледам изражението ми става мъчно. ;( А историята наистина е трагична и сърцераздирателна ;( ;( ;(

112bcb378ca23f81d0a2d3a.jpg

Хайде да се насладим и на фотосесията му за списанието Korean TV Drama Mook 21 Vol. 36

96569476.jpg

49835774.jpg

71755359.jpg

73429215.jpg

79013980.jpg

68750507.jpg

Оха, готови сме за Момо вече, супер, ще чакаме.... :spin:

27111368.jpg

Само, че вчера прочетох, че щял да поотслабва за тази роля..да не го огърчат съвсем, то и без

това яки тренировки го чакат....

На японската версия запецнах на втората серия, не ми върви и не ми върви, то аз нали си предпочитам корейския и корейците..

Много се израдвах, че партньорка ще му е И Да Хе, дано! И двамата са ми любимци и ще си ги гледам.. А наистина да си призная

не ми харесва толкова слаб и с тези впити панталони.

Ето една снимка, на която изглежда по-възрастен някак, а и тази сериозност толкова му отива, надявам се да не я повтарям..

Хубава вечер! :heart:

janggeunseok73.jpg