Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Първо, преведствам farfallina! Фенките на Гън Сок в Стара Загора сме вече цели... две! ^_^

Мочето е страхотен актьор! Или поне на мен ми въздейства! Сериалчето го гледам най-вече заради него! Нали точно по това се определя добрия актьор?

Всяко чувство, което изпитва, да се чете по лицето му! Всеки може да срича реплики! ;) Относно мъжествеността... Това, което ние разбираме под мъжествен,

трудно ще го открием в азиатските актьори. ;) Аз успях да открия нещо мъжествено в Гън Сок... гласа му! :P А може би и свирепия му поглед!

Ето любимата ни физиономия и от мен! ^_^

4039401c9cc7d386.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Hwang Jin YI, което стана си беше направо противозаконно. То не беше рев, не беше чудо...

 

А за тва момче така се радвам, че му оправиха косата в You're beautiful...Щото ония блузки с френски яки се преживяваха, ама оная прческа

"облизан от кравЪ" беше епично зле.

Не може да му се отрече, че доста възмъжа...Няма ги ония бебешки черти от(сериала с кисенга, не мога да го напиша без да гледам), пък и играта значително му се подобри, макар във вируса мен да ме дразнеше видът му...Първи номер не е за него. Но е мултифункционален...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета и хубав ден!!! :sunny:

Мисля, че е голям мъжкар и от гърба като го гледаш :D . Снимката излиза при снимките на Jun Ki, обаче момчето се различава :D

Хубав ден и много усмивки!!!:D

 

 

1_645616166l.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за тва момче така се радвам, че му оправиха косата в You're beautiful...Щото ония блузки с френски яки се преживяваха, ама оная прческа

"облизан от кравЪ" беше епично зле.

 

Тук за д аотговоря мисля да сложа един цитат на английски:

 

don't look the hair-look the ass:

20qzy2bjpg.gif

 

с който няма как да не се съглася!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:

Ама в този сериал трудно ще му видим дупето! Тези блузони, с които ги обличат... тцтцтц

Тук може би се вижда нещо.... :scratch:

1e316cdccb4cf535.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато съм още на вълна Гън Сок да споделя, че мернах вчера, че момчето получило сребърен медал

от Национален студенски конкурс в Сеул (UCC Seoul National Student Talent Competition), в супер

жестока конкуренция.

200911171019502100_1.jpg

 

....тук виждам супер аутфит...дето много му тича...даже бомба с косичката... :D

 

Hanyang University наградил TEAM_H (господинчото е в екипа със скрито, не с официалното си име)

със среброто за супер сладкото и оригинално видео с което участват в състезанието за 2009г.

"Кликнете на вашата мечта"-създайте видео на фона на Сеул (храна, забележителности, забавления....),

Та предават проекта в последния момент....и въобще не очакват да спечелят...ама от комисията забелязват

таланта им..и ето последва наградата

Та за видеото ставаше въпрос....отплеснах се B)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее честита му награда и от мен Знае ли се в бъдеще може и като режисьор на някое сериалче или филмче да го видиме

Да не говорим,че и с актьорската игра се справя добре момчето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четейки си К-Байт, се натъкнах на ТОВА.

Абе тия корейски звезди-работохолици как може така да се самоизтормозват, през месец някой влиза в болница заради крайно изтощение...

И мениджърите на компаниите им - сърца нямат ли? :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякак е много хубав :inlove: ех дано скоро пак направи някоя драма да се полюбуваме на красотата и таланта му а до тогава още няколко снимки,

надявам се не се повтарят но и така да е нека пак му се полюбуваме:

janggeunseok7.jpg

janggeunseok8.jpg

janggeunseok10.jpg

janggeunseok6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, върлите фенове на младежа можете да ме убиете още сега :P Докато четях филмографията на Гън Сок, установих, че съм гледала и DoReMi,

и Going crazy waiting, но без той да ми направи някакво впечатление. Да не говорим, че като почнах You're beautiful, изобщо не ми мина през ума,

че съм го гледала в друга продукция... Дори и ЕГН-то не може да ми послужи като оправдание в случая... Май ще трябва да преговоря и двата филма,

че излагацията е пълна. Иначе момчето радва За мен колкото по-хърбав, толкова по-добре :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bealonenomore, и в двата филма той не прави особено впечатление. Аз също гледах DoReMi без да забележа че това е Гън Сок. Going crazy waiting

пък два пъти го почвам и го спирам защото целия филм не успява да ме грабне. Направи ми впечатление чак в Хонг Гил Донг. След това адски ме

изкефи в Baby & Me, хареса ми като визия предимно в Hwang Jin Yi и в You're Beautiful вече ми напълни сърцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Гън Сок си е Те Гьонг от всякъде :D , идеално се справи с образа, защото до голяма

степен е същия като героя си-леко сериозен, загадъчен и супер фешън, ама наистина фешън

...първи снимки от червения килим на 5th Melon Music Awards

(вижте ризата...брилянтен избор...комбинацията е страшно секси...а контраста с пръстените..евала..)

PYH2009121607740099000_P2.jpg

geun1.jpg

geun.jpg

geun2.jpg

 

Хайде и лъскав..в компания :D

luskav.jpg

 

П.П.Мернах някъде, че и ко-водещ на царемонията на MBC драма наградите ще бъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не пропусна да не сложа тази снимка :hehe: :) и гримиран и негримиран пак си е сладур :inlove:

 

grimilaaa.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=kbCSNbPi6Qg&feature=player_embedded

Охх много сладък :inlove: много сладко танцува :inlove:

 

200912240950321001_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждах няколко сайта и попаднах на това интервю. Предполагам, че повечето от вас са го чели, но аз ще го постна ^^

 

 


  • 1. I heard the famous acting teacher Choi Hyung-In from Hanyang University praised you for your acting?
     
    Yes he did. He saw me in "Hwang Ji-Yi" and his praises bloomed from then on. He even offered me a part in "A Midsummer Night's Dream."
     
    2. You said that you loved clubbing but you stopped. Why?
     
    I quit clubbing, but in return, I was given a "private place." I hang out with my friends and party there. And besides, I don't really like meeting people at crowded, loud places. But who knows, I might go clubbing again.
     
    3. What's your bloodtype?
     
    I'm an A. I guess that's why I'm so timid. When someone tells me something rude or hurtful, even when it's light or jokeful, I tend to hold on to that for a long time. Before I started dieting, I got a comment saying "Are you going to be a piggy idol?" That comment still lingers around my head. Also I'm the type that loses weight fast, then gains it all again.
     
    4. There's been competition between "You're Beautiful" and "Iris"?
     
    When "Beethoven Virus" was airing, it was always sided with "Kingdom of Wind" and "The Painter of Wind." I'm looking forward to "Iris," but I'm not that worried about it. I have confidence in "You're Beautiful."
     
    5. Your lines in "Murder of Lee Tae Won" were 99% English, and they were fantastic! Did you feel any burden with the English lines? You could go into Hollywood movies.
     
    A Hollywood career would be nice. But right now, there are so many flaws I have yet to fix. As for the English lines... well before shooting, I was nearly shaking in fear. I wanted to get it perfect, but I didn't have much confidence. The character I'm playing is part Mexican so I had to do it well. And because I enjoyed reading the script so much, I knew I had to do it and I hated to think that someone else were to play this part.
     
    6. "Murder of Lee Tae Won" was a low-budget film, wasn't it?
     
    Yes. And because of that we were all payed very little. But it was a good opportunity for me to try new things and prove myself that I can play all kinds of roles. As an actor, I think that was the biggest hit for me.
     
    7. What was the most difficult while shooting the film?
     
    The character I'm playing has a bipolar personality and outlook on things. It was like playing two characters. My character believes he didn't commit the murder, while he actually did. His mindset is completely different from his actions, so I had to be careful not to show off any signs that he (the character) is 100% innocent as I had to also show that bipolar side of him. It was very difficult to control and balance out the two sides.
     
    8. I heard that things have changed a lot for you?
     
    I don't really care all that much about my looks now. It's most likely because my coordinators and hair designers do pretty much everything for me. I'm trying to perfect myself as an actor. I guess caring too much about your looks lessens the chance of that.
     
    9. What is your goal this year?
     
    I'm trying to get over all the obstacles that get in my way in acting.
     
    10. You're claustrophobic?
     
    Yeah. When we were recording the OST for "Beethoven Virus," it was hard for me to be in the recording room for a long time. It just so small in there. So I drank before I did the recordings.
     
    11. Do you have a girlfriend? How many relationships have you been in?
     
    No, although I'd like to. I've loved two women in my life. One relationship lasted for about four years and a half, the other lasted about three years. I even dated when I was in high school. My type would be women like Jun In-hwa. I like benevolent and calm women.
     
    12. You've worked with Jung Jin-young. How was that?
     
    While filming "Murder," he didn't approach me like I was some fresh faced actor, but as a genuine friend and co-worker. He has such a dedicated passion for acting, it's more like an obsession. I want that kind of passion. Even off camera, he continues to strive for better performance. I still keep Jin-young sunbae's advices close to heart. They will be useful later on in the future.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...