Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Zenoa, кратката версия ли искаш или дългата? :modpower:

 

Карам направо - за каквото и да говорим в (корейския) шоубизнес, накрая винаги става дума за пари.

 

Както преди някое време обсъждахме в темата на В.А.Р. , условията , при които работят артистите и айдълите в Корея са близо до робските. В най-добрия случай при статус на топ-звезда и ангажименти в чужбина имаш право на максимум 60% от приходите си.

 

Чанг Гън Сок от 2009 г. работи със своята семейна компания и там е единствен артист. Съответно всичко, което изработва в Япония и Китай, остава за него.

 

Та какъв пример дава той на другите млади актьори - че ако си  талантлив, работиш усърдно и постигаш успехи, може да вземаш сам решения за живота си, без цял департамент мениджъри да получават заплата за това и да решават къде ще спиш, ядеш, кои да са ти приятелите и накрая да не ти дадат и стотинка от спечеленото, че са те "обучавали" три години и са те "защитавали от скандали". Ами ако всички решат да са самостоятелни като него, какво ще стане с големите акули, дето са си преразпределили бизнеса? (тук трябваше да пусна музиката от "Кръстника", ама нейсе :xaxa: )

 

Относно факта, че от 2011 г. той не работи активно в Корея, мога само да допълня, че KBS заснеха "Love rain" и "Pretty boy" при ясното съзнание и договорка, че драмите са предназначени за продажба в чужбина и местния рейтинг няма голямо значение. Първата бе продадена в Япония за 300 000 долара на епизод - рекорд, който още никоя драма не е успял да мине.

Да, картинката е ясна. Не знам как е по света, сигурно навсякъде е същото. При нас, ние сме някакви абсолютни аматьори в този бизнес, така ми се струва.

Въобще няма да коментирам нашия шоубизнес. Вероятно при чалга индустрията да е нещо такова, но нито имам наблюдения, нито ме интересува.

Грозна практика!

 

Интересно, Рейн не беше ли също със собствена компания. Може би различното е, че е прекалено голям, за да се опитват да го въртят на пръста си. Те двамата май бяха близки или греша.

Аз, без да съм от запознатите с развитието на Гън Сок, но определено впечатлена от възможностите му, смятам, че това момче от рано е ориентирано към външния пазар. Но е тъпо, да не може да снима в страната си.

На мен, а и на много други, ми липсва присъствието му на малкия екран. Музиката му не ми е по вкуса, просто съм друга възрастова категория вече и чакам с интерес.

Дано успее да се пребори с месомелачката.

Укриването на данъци въобще не мога да приема за причина да те отрязват от екран и участия, още повече, че до колкото прочетох, не е и доказано. Но аз и повечето тук сме доста далеч от онези географски ширини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zenoa, не споменавай Рейн, че покрай тази история нещо ...

 

Да, бяха приятели, но след излизането от казармата не помня да съм виждала двамата на едно фото. През лятото на 2013 година Рейн се отказа да работи соло и подписа договор с една от по-големите компании Cube Entertainment.

Това лято, когато за първи път се заговори за кашата, която китайско-корейската компания H.A.Media забърка с парите на представляваните от тях 20 звезди в Китай, като се посочваха най-вече Гън Сок и Рейн като засегнати, за по-малко от месец името на втория изчезна от медиите и остана единствено човекът, който си няма голяма компания зад гърба, да обира негативите и да стане изкупителна жертва.

 

Относно музиката му, наистина не е лесна за възприемане, но по-интересното е, че той има едновременно два музикални лейбъла и не смесва песните си.

Като част от дуета "Team H" е ориентиран към електронната и денс-музика, концертите им  се повеждат в зали, нарочно преобразени да приличат на огромни нощни клубове.

 

От друга страна като соло-изпълнител има свои песни, преобладаващо балади и шоутата му имат съвсем друг облик. 

Слагам едно изпълнение на живо отпреди 3 месеца в Китай, когато на фенсреща изпълни няколко песни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обвинен е в укриване на данъци, но това не е нещо ново, изглежда скандала се е разраснал точно преди премиерата на предаването. Ще го преодолее, той има много фенове в цял свят. За мен е най-голямата звезда на Корея, запали ме по всичко корейско.

Разбира се,че ще го преодолее, да не е кой да е.Е нямам думи за пореден път за тия откаченяци в Корея.Укривал , не укривал ,понася си последствията, да не говорим, че не са сигурни.Идиотите обаче, бързат да се презастраховат.Тия  корейци вовек и веков, ще си останат с мисленето от чосонско и угнетените душици.Възхваляват, възхваляват и се прекланят пред някой, но тайничко завиждат явно и чакат да кривне на милиметър, та да почнат да мятат камъните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям накратко:

 

Казармата се отлага за края на  2016, тази и следващата година е записал да учи магистратура и съвсем сериозно ходи в университета.

 

Освен това да си чула някой от наборите 86 и 87 да е изявил желание да ходи в армията точно сега, когато са на върха? Да не съм лоша, ама когато се запише Ли Сенг Ги в пехотата, тогава пак питай. :28558:

 

 

Драма ще има, в средата на годината. Нека само мине тая тупурдия, която се заформи. Корейските медии продължават да го нападат всеки ден - ей-така за спорта (или за пари?)

 

Най-новото е, че "разкриха" как преди 2 седмици купил бизнессграда за 20 милиона долара (с кредит, разбира се). Сега хем го плюят, хем го класират като най-богатата Халю звезда под 30 години.

 

Най-хубавото е, че на японците не им направи кой-знае какво впечатление тая истерия в Корея и продължават да го слагат на първа страница, както и да пишат за него. Това списание излиза утре: 

 

16338280242_76c03c7a01_z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе първата песен от новия албум, засега само на аудио. Той е себе си както винаги.

 

"Like fragile pale snow".(淡い雪のように)
 

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S1MRPA9B-LU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че ще го преодолее, да не е кой да е.Е нямам думи за пореден път за тия откаченяци в Корея.Укривал , не укривал ,понася си последствията, да не говорим, че не са сигурни.Идиотите обаче, бързат да се презастраховат.Тия  корейци вовек и веков, ще си останат с мисленето от чосонско и угнетените душици.Възхваляват, възхваляват и се прекланят пред някой, но тайничко завиждат явно и чакат да кривне на милиметър, та да почнат да мятат камъните.

Не бих казала, че в България или където и да е, е нещо по различно. Просто ние нямаме такава голяма индустрия, за да се впечатляваме от всяка малка грешка и това да означава край на кариерата.

 

Каква магистратура ? Бреййй много съм изпуснала кога е завършил :icon_sunny:

Много ми харесва песента :up: Предпочитам го като актьор, ако трябва да съм честна. В случая няма как да отрека, че се справя и с музиката :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та нали някой спомена Рейн...за първи път съм го виждала това хубаво момче на една снимка с Рейн, докота беше в казармата...и оттам ми бяха единствените впечатления. Не можах защо беше чак такава голяма новина, но сега нали гледам Хонг Гил Донг, и накрая разбра. Доста съм назад с материала, но наистина изигра най-перфектния принц, когото можех да си представш или да сънувам, така че го признавам за истинска звезда. 

 

Не съм чувала никакви други общи изяви на двамата...да видим.

 

Ето ги двамата от 2011 година.

7c8632e4bd9e5b8c2f4de59f013f94cd_large.j

 

В Пусан, същата година:

75.jpg

 

Не мисля, че особено се обичат, защото беше пусната една новина пак от същатата далечна година, че Рейн си е загубил телефона, и че го намерил в кучешката къщичка с надпи по туътър:

 

"Намерих си телефона, пак съм богат. Но миризмата не се разсейва. Това означава ли, че печеля купон за храна от Баека , негова снимка и телефона на Чан Гън Сок? Не ми харесва."

 

Ето и едно селфи на двамата.

 

dc45e8cf1c6739e40faa88a7c365d16d.jpg

 

Във всеки случай, не за засичани заедно от дълго време....

 

Много ме е страх как ще му се отрази казармата на това момче, толкова е далеч от тази реалност, че чак се плаша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е страх как ще му се отрази казармата на това момче, толкова е далеч от тази реалност, че чак се плаша.

ForEverRain, снимките наистина са интересни и наистина старички, май вече не са толкова близки.  :icon_sunny:

 

Не приемай сценичния образ и всичките щуротии, които Гън Сок прави, за липса на реална преценка. Ще се учудиш колко здраво е стъпил на земята. Всъщност и няма как да е другояче, иска се нещо повече от талант и приспособимост, за да оцелееш 22 години в тази индустрия и все още да има с какво да изненадваш публиката.

 

Преди три години едновременно 2 телевизии направиха документални филми за него. Снимаха рамо до рамо, а при монтажа се получи нещо съвсем различно - едните показаха артиста, другите - човека.  Ако ти е интересно, можеш да погледнеш версията на KBS

1,
,
,
а на FujiTV -
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, петък, 13-ти, бе деня, в който излезе първото видео от новия албум "Монохром". 

 

Песента се казва "Hidamari", което се превежда като "Слънчев лъч" или "Слънчев отблясък"

 

 

Заедно с мейкинга се въртяха 24 часа по видео-портала "Нико Нико" и привлякоха 150 000 посетители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, въпреки "здравата корейска логика", че за да забравят и излезе отново на първа страница, трябва да мине година-две в пълно разкаяние и лъскане на войнишки кубинки, HE'S BACK!

 

kPTdz7yr93I.jpg

 

x5rUNgfRi2k.jpg

 

На 25-ти излезе албумът "Монохром" и зае трето място в Орикон и 23-то в световната седмична класация.

 

Снима се за японския "Вог". И за още 4-5 списания.

 

Qhva5XErtAM.jpg

 

Днес бе премиерата на късометражния му филм "Лагер", а в събота, 14-ти март, започва японското турне на Гън Сок  CriShow III - 16 концерта в 8 града, всички билети са продадени.

 

 

Просто продължава напред. С интересен калъф на телефона:28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кри Шоу III продължава при пълен успех в Осака, Ниигата и Фукуока - по две вечери във всеки град. На всяко шоу Гън Сок представя новия си образ. Това момче порасна!  :28558:  :28558:

 

0326_koari_03.jpg16790038338_8d9a14ecc7_z.jpg

 

 

Снимки от Ниигата
0326_koari_01.jpg

0326_koari_02.jpgkoari_02.jpg

0326_koari_04.jpg16357653963_93a3a87c50_z.jpg16357653903_9862707783_z.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една от последните му снимки ми направи впечатление, че беше с кръст на врата. Та ми е интересно каква е религията му. Някой знае ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една от последните му снимки ми направи впечатление, че беше с кръст на врата. 

 

Права си за кръста, през последната година не го носи само на концертите. Поне тези дни направо не го сваля.

 

r3iZK4FYTA4.jpgx_XRyseqmRI.jpg

 

От друга страна обаче никога не е говорил за религията си. Доколкото е казал нещо е, че се интересува от будизма заради една книга, която дълбоко го е впечатлила - 

“Things You Can Finally See When You Stop”, написана от будисткия монах Ven. Haemin като ръководство за себеусъвършенстване. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турнето свърши!

Успехът бе както очакван, така и повече от заслужен. 8 града, 16 концерта, като за финал бяха две вечери в Будокан, Токио пред 15 000 зрители всяка :up:

Нови песни, нова концепция, нов имидж, като Гън Сок е участвал в планирането и усъвършенстването на всеки детайл. И да, наистина свири на китарата! :icon_sunny:

1433382352-79-org.jpg

 

Още снимки 

 

 

5s8ChZXpv-w.jpg3bRFF8X_oR4.jpg

IQvupaCBg_0.jpgvGb8NDCB3wQ.jpg

q_FS6OY_y8s.jpgBTx_9Qgh8aM.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японският канал TBS 1 излъчи на 30.06.2015 г. един от концертите на Чанг Гън Сок от последния му тур Cri Show III Monochrome. В Япония бе посрещнат отлично. :icon_sunny:   

 

За тези, които искат да отделят два часа, за да видят пътя, по който е поел, ето концерта в най-висока резолюция.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rqIJlh8idD0&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този образ е страшен.. :up:  Как се облича просто нали.. :slap:  думите са излищни. :xaxa: . Но пък как играе е там вече.. добро си е момчето... и си е симпатяга.. :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...