Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

свали клипа

 

свали мп3

 

Gif-ове:

 

74cbf60dgw1e1byhmv8wng.gif

 

74cbf60dgw1e1bynglfjtg.gif

 

74cbf60dgw1e1bziepbxwg.gif

 

74cbf60dgw1e1d8vw279ug.gif

 

74cbf60dgw1e1d936i9qlg.gif

 

74cbf60dgw1e1d9oz6rxag.gif

 

7e39f9fcgw1e1d7ybgk3vg.gif

 

74cbf60dgw1e1bygdh382g.gif

 

74cbf60dgw1e1bw0kw0yrg.gif

 

71d4f3cbgw1e1d8ylquemg.gif

 

71453d40jw1e1d944s49qg.gif

 

7e39f9fcgw1e1d7ybgk3vg.gif

 

71d4f3cbgw1e1d8b9i8nyg.gif

 

 

 

Какво да кажа - освен че от начало до край клипа е маниашки.

Певческите им способности няма да ги коментирам, но музиката пък е голяма зарибявка.

 

 

05.02 - едитвам с японската версия на Feel the Beat...

http://vbox7.com/play:7a2786a35d

 

07.02 - едитвам с японската версия на

 

И малко инфо за самия албум:

825646470938.170x170-75.jpg

 

Очаква се да бъде издаден на 19-ти февруари.

 

Траклиста според iTunes(където е пуснат за предварителна продажба) е следния:

1 I Just Wanna Have Fun

2 Feel the Beat (Chinese Version)

3 Party Tonight (feat. Stephanie)

4 Rock and Roll Tonight

5 What Is Your Name

6 Liquor Shot 張根碩

7 Welcome to My World

8 Beautiful Change

9 The Time

10 Can't Stop (Remastered)

11 Gotta Getcha (Remastered)

12 Feel the Beat

Редактирано от tuci8710
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

песничките са супер  :up:  При първото слушане доста от тях не ми харесаха, но изведнъж  отделни фрази от тях ме връхлитаха и просто не можех да спра да ги слушам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визията му във видеоклиповете е много екстравагантна, а и самите клипове са леко откачени. Във всеки случай предизвиква усмивка. Гъни отново се е постарал - и с песента и с клипа. Добре, че са те, за да го видим в по-различна светлина от тази в сериалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гънг Сок ще влезе в нова роля, на pretty boy. Ха, дано резне кичарите малко и прилича повече на момче, за хубав, всички знаем, и си го обичаме такъв...

Днес, 18 юни, TreeJ Company потвърди новината за новата тв роля на младежа. "Pretty boy" ще е базирaн на популярен комикс, а Dokgo Matte ще е нашето хубаво момче, с хубаво лице. Сценарият е поверен на Yoo Young Ah, автор на филма The Gift of Room 7. Да поживеем и да чуем пълният състав за драмата, още няма съществени подробности за канал и период на излъчване, но навярно в края на 2013 г. ще имаме ксъмет да гледаме новото му превъплъщение.

 

cr: TreeJ Company

1011322_4909440061858_1021330237_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кой друг да изиграе "най-красивия мъж в света"? Разбрах, че драмата започва да се снима в края на юли. Интересно коя ще играе главната. Наистина нямам търпение да го видя в нова драма, но сякаш исках да го видя в различна роля. Все пак е актьор с огромен потенциал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ми се бях затъжила за Принца и хоп- нова драма :icon_sunny:  Вярно че има огромен потенциал- видяхме го в толкова различни рол и/да не говорим за клиповете :28558: / ,но мен мн ме радва когато играе  подобни роли.. Предпочитам да го гледам в съвременни романтични драмички :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше ми само да изгледам You're beautiful и направо се влюбих в сладура. Няма друг такъв просто. От един месец не мога да се спра да си въртя дискографията му. Направо си умирам за Beautiful change, а да не говорим за Let me cry - такъв глас вади момчето :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има малки подробности около Гън Сок и новата му роля, както и излъчването на сериала. KBS2 е телевизията, "Pretty Boy" е заглавието, ноември е месеца (дата окончателна още няма), на излъчване. Първото име, след съобщеното на Гън Сок е на И Джанг У.

7197_1.jpg

Докато красавецът, Dogko Ma Tae, ще се опитва да печели пари и власт с хубавата си визия, включително съблазнявайки богати жени, вторият образ, David Choi (Джанг У) ще покаже потенциала на момче, със свободен дух, добро сърце и красив ум. Интересната нишка трябва да бъде огромната промяната в образа и поведението на Dogko, след като срещне бедно момиче, и разбира се влюби. Да не забравяме любовния триъгълник, също.

cr: tenasia

 

Сега остава да намерят и момичетата, до тези двамата хубавци. Няма потвърждение още за избора на Хан Йе -ри в драмата. 

Лично аз, искам да я видя там. И то в главна роля, защото от две години я следя, има не-типичното излъчване на корейска красавица, но ми допада играта й. А и тук ще бъде, мисля, забелязана и от по-младата публика. Да не казвам, че я чакам да я видя, и в друга роля...

 

Така, оформя се, че за зимата имаме да се "топлим" с две малко по-познати амплоа на известни и обичани тийн актьора. Гън Сок и И Мин Хо. Дано запретнат и малко по-нестандартно-интересни сюжета, за да хвалим и играта им, не само вида им.. :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окончателно, екип и основен каст са на лице. За някой навярно няма да е пълно щастие актьорския състав, но е факт...

Гън Сок, АйЮ, Чанг У, Хан Че-йонг, за сега са потвърдени. Сериалът ще се излъчва след "Secret"....

 

Само се чудя няма ли малко да намали нашия красавец тези дълги кичари?! Доста по-привлекателен трябва да го раздава на образ...все пак...и дали ще става рус, също ми е любопитно? :896767:

 

tumblr_muxc9ugxVX1r4ep3no1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми е слабост си следя редовно за новости вчера прочетох , че е подстригал косата си за "Pretty Man".Главната също се е подстригала, сега е на черта, доколкото видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На черта, без черта, АйЮ  само ще загрозява хубавеца.Гледах я в

"Lee Soon Shin is the Best", голяма смотла, че и да играе не може.Феновете и я критикували, че няма да се отдаде напълно на концертите си, но тя не ,та не, да се развивала като актриса, как пък не се отказа.Като опулеше оня невинно-задръстен  поглед на Увсъ и замяташе късите дебелки крачета, почти  ме отказа да доизгледам сериала.

Скривам я, да не загрозява страницата и темата

 

IU-201105091621051001_1.jpg

0ed9e_iu-3.jpg

 

Днес се е състояло първо четене на сценария, ето го сладура. не ми се вижда да е окастрил косата.

 

-TXpAL10kMM.jpg

 

И с шматката

v3fPWdJm9Qw.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да бяха само чорапите...Не стига, че са я облекли сякаш в пеньоарите на баба ми, но обувките видимо са поне 2 размера над номера!

Как очакват с тази визия да привлекат интерес?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...