Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Alfons благодаря за снимките, Гън Сок е супер сладък и като стана дума

рових се из компа и вижте на какво попаднах:

023759bff06a6e0f.jpg

Много се радвам, че има нови членове в редиците на фенките на Гън Сок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Преди около месец нямаше нищо интересно за гледане и случайно попаднах на сериала You're beautiful. До този момент никога не съм си и

помисляла, че може да харесам корейски сериали и актьори, но всичко се промени. След като го гледах 3 пъти реших да сменя сериала и

изгледах Марс, Хонг Гил, Over the rainbow, Boys before flowers и вече смея да твърдя, че съм влюбена в тях. Но независимо от сладките актьори,

които играят в сериалите, аз си станах истинска фенка на Чанг Гън. След като прегледах в нета какво пише за него, попаднах на вашата тема

и се зарадвах, че има още хора, с които имаме общ интерес, а именно тоя сладур. Обичам това момченце, много ме радва, как играе, как пее,

как танцува, как се смее - всичко.

 

Прочетох всички коментари и видях, че до момента във фен клуба му сте около 8-9 човека, бройте ме и мен. :blush:

 

 

Също така искам да ви благодаря, за това, че ни дадохте линкове, от които можем да теглим филми със сладурчето.

 

задължително започвам и свършвам деня с негова песничка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново както винаги е очарователен нашия принц :kiss2::inlove:

Ето и няколко нови снимчици:

jauvm9.jpg

mt5f5z.jpg

:inlove::inlove::inlove: Много му отива в бяло но на ези каки нещоо не трябва да са там :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги мои,

Пишете ме и мен фен!

Като ви четох коментарите си мисля, че аз няма много какво да допълня. Момчето не само е като картинка, но и явно е много талантлив.

Първо го гледах в You're beautiful и в седма серия го видях за първи пъ да се усмихва, та чак не повярвах, че е той. :tongue:

Във форума обаче липсва сякаш инфо за самия Гън Сок. Що за човек е, освен че е безбожно красив?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една приятелка е чела, че Jang Geun Suk e бил предложен за сериала Boys Before Flowers вместо Lee Min Ho. Той е бил първият избран

за ролята на Гу Джун Пьо, но е отказал защото е споделил че играе много разнообразни и различни роли и не искал да го запомнят с ролята

му в този сериал, както стана и с Min Ho всички го помнят най вече като великият Гу Джун Пьо.

Все пак обаче не мога да спра да се чудя какво щеше да бъде ако Jang Geun Suk играеше тази роля, без съмнение щеше да се справи повече от добре и дори като фенка на Min Ho мога да кажа че Jang Geun Suk щеше по - добре да изиграе ролята.

 

Невъмнено това ще си остане загадка за мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A на сайта има статия за награждаването ето ТУК.

Гън Сок спечели две награди: Teens’ Star Award,Actors и Netizens’ Popularity Award.

Да са му честити и двечите :P

Ох искам го този календар! Дали да не отида до Корея да си го взема в комплект с Гън Сок :

Поразрових се да разбера за каква награда иде реч.

По моя преценка става дума за Награда за популярност сред интернет потребителите или нещо от този сорт.

Извода направих от описанието на Netizen:

 

(a portmanteau of Internet and citizen) or cybercitizen is a person actively involved in online communities.

 

 

Аз сам се пошегувах с ходенето до Корея да си взема календара и Гън Сок в комплект с него :hehe:

Иначе надявам се някой ден да имам възможност да отида там :roll:

За календар може да се провери в нета и да се поръча примерно, както и прасозаека,

но до сега не съм пазарувала така и идея си нямам къде мога да намеря тези неща и за това май ще си остана

само с мечтите. Освен ако не стане чудо :28558:

Красота :wub: :wub: :wub:

A8314684-181.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, моля! Разлика в годините?! Във фенските фантазии такава не съществува! :P

А и сега е модерно да имаш младо гадже!

Ако не успеете да си намерите календар, мога да ви дам една идея. Свалщте си снимките и си ги слагате на десктопа всеки месец. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледайки филм с него вчера - Crazy for wait, се замислих нашия скъп принц ходил ли е казарма? Не съм видяла никъде да е писано,

че две години е липсвал от тв екрана. Вие знаете ли нещо? Ще умра на мъка, ако влезне в казарма и няма драмички с него :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не е ходил на това страшно място.

Надявам се да отложи поне с година-две влизането си, защото и аз няма да имам търпение

да чакам две години да не се появява на екрана и ще отида да направя бойкот в Корея против

задължителното влизане в казармата и дългия престой там.

За съжаление отърване от казарма няма. Могат да отложат с известно време влизането си,

но е задължително. Дори догодина ще трябва да се простим с Джун Ки и Хьон Бин

Така че и нашето момче е в кюпа, въпрос на време е само и се надявам поне годинка още да

ни радва от малкия екран :rolleyes:

 

И една стара снимка, която изрових от дълбините на колекцията си,

но е много сладък:

0cdd100240a146a5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

090623104453-101-998.jpg

Да ви е честито, Принца тръгва на турне да си промотира серила. Макар Айрис да размаза всичко по рейтинг, в интернет и извун Корея драмата на

Гън Сок е пожънала огормен успех, затова от Май до Март нашето момче отива да събира любов, като пчеличката Мая.

 

 

Teh original

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти добре дошла в клуба на фенките на Гън Сок.

Минавам направо на въпросите. Поне по моя стара последна информация му предстоят

повече музикални отколкото актьорски изяви.

Официално си няма приятелка пък и папараците не са забелязали да си има.

Момчето ни освен красиво е и умно и ученолюбиво. В момента е студент и да му пожелаем успех,

защото тази година завършва, ако не отложи това заради някой нов филмов проект де :D

1.jpg

Друго по-важно не се сещам пък и не се интересувам много много за личния му живот,

защото гледам на него повече като на талантлив актьор отколкото на обикновен човек,

понеже никога не можем да бъдем сигурни какъв в действителност и не искам да си създавам грешни представи за него.

И все пак момчето е добро-няма криминално досие или пък тайни любовни връзки.

Тук може да поглеждаш за новини, ако английският ти се отдава.

Истина е, че е Гън Сок е краив и обаятелен човек.

Важното е таланта и уменията му да се забелязват и оценяват и както виждам ти си ориентирана в правилната посока. ;)

Надявам в бъдеще изявите на Гън Сок да ни дадат материал за писане на хиляда страници още (е може страниците да станат и десетина хиляди-

човека е млад и времето е пред него).

Друго любопитно:

 

И повечето мъже излизат с по-млади девойки, не виждам защо за жените да е различно и да е се критикува.?!

А за семейното положение на Деми Мур- с такъв татко мога да кажа, че много бих искала да бъда на нейното място.

Както и цялото американско и презокеанско женско съсловие :hehe: :hehe: :hehe:

Сега за Гън Сок- Марчо е права и нашето момче изобщо не се е замесвал в такива афери,

а и да се надяваме, че няма да се случат. Нека ни радва с музика и филми, а не с клюки и такъв вид сензации.

********************************************************************************************************************************************************************

Гън Сок ще проведе фен среща на 31 януари от 2 часа на обяд на стадион Олимпик в Сеул (капацитета на стадиона е 3000 места).

По време на срещата той ще представи негови снимки и видео, които илюстрират как

е протекла актьорската му кариера от детството му до сега. Ще прояви и уменията си на ди джей.

Феновете ще имат и възможността да видят снимки от спалнята, дрешника и бюрото на любимия си актьор.

Също така по план той ще изпее песни от саундтрака на "You’re Beautiful " и някои любими

негови песни от периода 1980-та до 2000-та, включително и песни на групата 2 PM.

Гън Сок старателно се подготвя за срещата и всеки ден репетира и полага страшно много усилия,

за да се представи добре на срещата.

Компанията му ще се погрижи и за чуждестранните фенове( наброяват 700 човека), за които ще бъдат осигурени перводачи от японски и китайски, тъй като тази група ще бъде преобладаваща.

 

След тази среща Гън Сок планира в периода март-май да се срещне с феновете си в Китай, Тайван, Хонг Конг и Сингапур.

 

Оригинален източник: http://allkoreangossip.com/2010/01/details-of-jang-geun-suks-fan-meeting-revealed/

**************************************************************************************************************************************************************************

Личен коментар:

На всички, фенове които нямат възможност да присъстват ни остава с нетърпение

да очакваме снимки и видео материали от това грандиозно както се очертава събитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо четене и гледане падна,докато разгледам всички страници по повод тоя сладур.

Мен пък не ми пречи това,че съм на 34 да харесвам и младежи.Страхотен чаровник е като се усмихне,

а за гласовите му данни и много интересния тембър на гласа,нямам думи.Все още почти нищо не съм гледала с него,

ама в You're beaytiful си е страхотен.Тея муцунки и с тая опашчица,направо ми се прииска да си го пусна за втори път.

Ама то само той ли е.Тея корейци направо ми изпиват мозъка в последния месец и половина.И какво като някои приличат повече на жени, това не ги прави по-малко мъже.Визирам клипчето на Гън Сок с русата перука-страшно се забавлявах.Голяма красавица с тея пухкави устни. Спирам,че се олях. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...