Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Може би го знаете, а може би не.

Все пак, винаги е интересно да се види и чуе Гънчо да пее. Докато гледах клипа думите, които ми идваха на ум бяха диви и щастливи. Не знам защо.

Ето и Гън Сон с Биг Брадър-а, шарени и щури на макс :)

 

 

Ще съм благодарна на някой, ако може да ми обясни тези техни проекти. Напр. този Team H... Гледам, че тия двамката от време на време правят някаква песен. Обаче, това някаква реклама ли е за нещо? Всъщност не мога да задам коректно въпроса, тъй като не знам какво точно да попитам. Музикалния бизнес в Корея изглежда доста по-различен от нашия. Тук изпълнителите правят няколко песни, издават албум, промотират... след време пак същото. Там също правят това, но освен това вероятно си имат разни договори с разни компании (гледам от време на време Гъни прави клипче за Lotte) и вадят песни за тях - напр. G-D за G-Market....

Ами явно си трябва време и гид, за да навлез човек и да не се изгуби в дебрите на k-pop-a...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също чаках някой по-осведомен да се разпише, но явно няма мераклии :(

Аз си харесах другия клип от този проект.....и то много и затова се разтърсих :)

Конкретно говорим за 02. 참을만큼 참았어 (Can’t Stop) ~JPN ver.~

 

Та проекта е TEAM H “Lounge H The first impression” и реализацията му е на 21.3.2012 най-вече за Япония .... като в промоциите е включено и едно кафене - Manduka Cafe at Shibuya (collaboration cafe Lounge H) :)

 

All the tracks are below.

01. WE ARE

02. 참을만큼 참았어 (Can’t Stop) ~JPN ver.~

03. SHAKE IT~JPN Ver.~

04. GOTTA GETCHA

05. RUN AWAY

06. VICTORY

07. NO HUMAN SMELL

08. 참을만큼 참았어 (Can’t Stop)

09. SHAKE IT

10. 참을만큼 참았어 (Can’t Stop) <Extended club mix>

 

Ето и още една от песните :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим кой се мъдри до "Принца" в японските учебници, като чуждестранна звезда? :D Нашенския Котоошу(дано съм го написала правилно)

 

fullsizephoto235884.jpg

 

 

 

Това учебник ли е? Интересно помагало :)

Харесват ми такива уроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мене фен на този сладур.Мисля ,че носи много талант в себи си и тепърва ще ни го показва.Аз лично най-много го харесвам с визията от Mary Stayed Out All Night ,на него просто му отива да е див и красив :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео от изявата му като dj заедно с партньора му в Team H Project, Big Brother.

Изненадах се, когато видях Суки да пуши, но това ми напомни отново - любимите ни звезди са хора като нас, заедно с не дотолкова приятните им навици.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Пуши като комин, отгоре на всичко. И не само той...Доста idols и халлю звезди не пазят типичното "поведение" да се крият...

Суки и пиянски кадри, обича да споделя сам, а медиите обичат "сензациите"...

Последно за Суки знам че e снимал за китайското забавно шоу Happy Camp, което ще се излъчва на 16.06, пекинско време.

 

 

7180099811_43c03170de_z.jpg

 

Сладурът, азиатски принц, за мен поне, бе по-голяма атракция на летището в Китай.. :P (моята мания летищни снимки,ах :lol: )

7364030988_cafaf75f5d_z.jpg

 

По-същественото в поста ми е новият му японски албум - "Just Crazy", който получи много добри отзиви в Япония по челните места (размаза Орикон класацията),

дори и в United World Chart е на добра позиция.

Аз го преслушах още миналата седмица, но не го виждам тук споделен.Та.., воаля..

Jang Geun Suk – Just Crazy [Japanese]

cover.jpg

 

Иначе човекът се готви за азиатското си турне 'The Cri Show 2', което ще стартира през юли, от Сеул. Очаква се да е по-мащабно и от миналогодишното.

Все се чудя дали на живо звучи добре? Чела съм доста коментари, но би ми било интересно на негов концерт... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можем да не уважим желанието му да ни покаже себе си в целия си блясък.... и усилията му във фитнеса... пред огледалото :i love this:

8879a819jw1du0ghbk61xj.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бройте и ме към феновете му :) Нямам много впечатления от Суки, гледала съм You are my pet и You're beautiful , като първия не ми хареса, може би, защото много харесвам японската версия. В Красиви като ангели обаче ми направи страхотно впечатление, даже по едно време правех същите физиономии като него :D

Mного ми харесва гласа на принца и искам да попитам някой може ли да ми разясни за музикалните му проекти и албуми, свалих си албума от по-горните постове, има ли и други?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гън Сок ми е номер 2 в любими корейски артисти.Даже като чели мога да си ги деля по равно с първото място.Много ми е сладък и същевременно с тази загадъчна физиономия направо ме плени.А гласът направо ме разтапя.Такъв тембър и като пее и като говори. :yes: :yes: Много благодаря на всички за снимките и клиповете :thanks: .Така се радвам,че ви открих за срещите с азиатската култура,чак ме е яд,че толкова късно се запознах с всички тези прекрасни филми и актьори

.Бройте ме и мене за фенка на Гън Сок невероятен е.Навсякъде където го гледах си ми е харесал и винаги ми се иска да го гушна.Момче със стил.Това е моето мнение.Нека да работи да ни радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ми харесва гласа на принца и искам да попитам някой може ли да ми разясни за музикалните му проекти и албуми, свалих си албума от по-горните постове, има ли и други?

Албуми-Let me cry тук и Team H тук във всеки един ОСТ на сериал или филм с негово участие повечето песни се изпълняват от Суки ;)

Моите най-любими са You're Beautiful и Love Rain

в лична колекция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нямам много впечатления от Суки, гледала съм You are my pet и You're beautiful ...

 

Тамара, гледай Mary stayed out all night тук. Сериала е свеж и забавен с доста комични ситуации. Там Гън Сок в главната роля се изявява като рокаджия (може би заради този сериал повече харесвам това му амплоа). Ще се насладиш на хубава музика, хубава гледка в лицето на главния герой и много зареждащи емоции. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни тази любов на азиатците към Париж? Точно там никога не съм имала желание да ходя!

 

Фенкамери от Париж от преди 2 дни. Искам и аз такава чанта :P

 

 

5005191z.jpg

 

 

5005174w.jpg

5005176p.jpg

5005178D.jpg

5005182q.jpg

5005183v.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Чанг Гън Сок! Йей, порасна и той с година, порасна я.

tumblr_m872i7V5OE1qdfufso1_500.jpg

7704994658_6d5ef98a63_z.jpg

Да не спира да ни радва и да си остане все такъв сладур..

tumblr_m877ciUxp81qh73p8o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пораства нашият Принц.

И става все по-страхотен, нали?

Пожелавам му здраве и още по-успешни нови проекти.

 

 

А за себе си пожелавам скоро да го видим с малко по-мъжки вид в скоро време :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...