Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

На 16 юли, група от 750 японски фенове, са имали щастието да посетят снимачната площадка на "You aremy pet" и са задавали въпроси.

Ето превод на отговор зададен към Чанг Гън Сок, който много ме разсмя :

Въпрос:Коя е за вас най-впечатляващата сцена?

Отговор:

Първата сцена, където Kim Ha-neul, ме бие по главата.Тогава, тя ми напомни моята майка.Когато бях в 5 клас, направих някаква грешка,и мама така ме преби, че мислех, че ще умра.Най-впечатляващата сцена е, когато стопанката ми помага да се измия.Бях гол, и исках да се проваля вдън земя от срам, а тя много се смееше. Мисля, че е заради това, че тази сцена я ощастливи. Веднъж Kim Ha-neul, ми се оплака, че е уморена. А след няколко минути, чувайки, че трябва да ме мие, и да заснеме креватна сцена,

тя бързо набра сили. Тя често се смее, когато капризнича.Въобще, провървя ми, че ми се удаде да стана питомец на Kim Ha-neul. Признателен съм й, че се съгласи да се снима в филма.

 

Интервюто е за СМИ, а информацията взех от dorama.su.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в клуба на Гън Сок.

Явно нещо не съм добре напоследък, но ми стана слабост това момченце... Малее, 87ми набор... Мъжът ми ме гледа вече странно и често, често споменава психиатрията нещо.

А аз :i love this: после :tongue: и най-накрая :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Защо на места срещам изписано името Jang Geun Suk а на други Keun Suk? И дали можете да кажете нещо повече за сюжета на My Pet? За какъв любимец става въпрос?

В момента гледам Мери-то и визията на Гънчо много ми харесва. Мисля, че са страхотна двойка с главната героиня.

Гледах в темата за Рейн, че е коментирана възможността за писмо от феновете. Мислите ли за такова до Гън Сок? Аз съм много навита - нека разбере, че и по нашите географски ширини има фенове. Ще е страхотно един ден да дойде насам. Ама от друга страна като се замисля, че само около 500-600 души го посрещат на летището, когато пристига някъде... то с наш'те двайсетина бройки тук (дали сме толкова?) май каузата е предварително обречена :( Страшно ми е мъчно, че нямаме никакъв шанс..

Остава да си го гледкам на компа и да ми пълни душата. Това е актьора, който след Aamir Khan ме е развълнувал най-много, влезнал ми е в сърчицето и ми е много интересно какъв мъж ще стане когато порасне :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дали можете да кажете нещо повече за сюжета на My Pet? За какъв любимец става въпрос?

 

Виж в подфорума за японски сериали и търси ето този: Kimi wa petto. За това става дума :) Японците са направили сериал, корейците - филм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, какви клюки се носят..... ;)

 

 

20110908_janggeunsukmaikmunotdating_01.jpg

Актьорът Чанг Гън Сок опроверга слуховете за своя личен живот.

 

На 7 септември японските медии пуснаха новината, че актьорът Чанг Гън Сок се среща с известната японска моделка Макиму / тя е с баща-японец и майка-корейка/. Писаха също, че звездите са влюбени и се срещат от 2 месеца.

Представителите на Чанг Гън Сок се свързали с инф.агенция OSEN и заявили, че актьорът няма такива взаимоотношения в момента и добавили: «Слуховете са толкова нелепи, даже няма да ги коментираме».

 

По-късно представителите на Чанг Гън Сок предположили, че хората, може би, са си направили погрешни изводи, когато актьорът заедно със свои приятели бил в ресторант в Япония. Братовчед на негов приятел резервирал маса по същото време, когато и Макиму посетила този ресторант. Представителите подчертали: «Те не са разменяли телефоните си. По дяволите, те дори на са разговаряли един с друг».

 

Напомняме, че Чанг Гън Сок посети Япония миналия месец по време на кампанията за рекламиране на драмата „Мary Stayed Out All Nitht”, заснета през 2010 година, а също така участва в един епизод на японската версия на “You’re Beautiful”

 

 

Lel @YesАsia.ru

©allkpop.com/ OSEN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оу, много съм назад с информацията за Гънчо :lol:

Доколкото съм се информирала той харесва по-гопеми момичета, затова се съмнявам да има някаква връзка с въпросната Макиму.

Миналата година твърдеше, че засега е целенасочен в кариерата си и не иска да започва отношения с никого, тъй като неговите връзки са били доста продължителни. Може би сега е на друго мнение, но даноо да не е с това създание, а с някоя нормална и симпатична корейка. :lol:

Много го харесвам, малко ми омръзна след YB, по който бях луднала, а в Marry ме изнерви, но нямам търпение за My Pet. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teaser 2

 

Лично мнение: Честно казано отначало нито песента, нито клипа ми харесаха, но мелодията е доста зарибяваща .... по цял ден си я тананикам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красив като ангел :rolleyes: Неговата усмивка е като слънце на небето - огрява света ти и те прави щастлив.

В "you're beutiful" имаше уникални физиономии... Просто усещам как скоро пак ще го гледам, за да се посмея на него ,

а също така и на Йонг Хуа и Хонг Ки :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JKS си е отрязъл косата. За мен прическата (поне както е сниман) му придава супер детска и дори момичешка физиономия. Не ми харесва, ама какво да се прави, фена си е фен - приемам го и така :)

 

My link

 

А според вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато ние чакаме завръщането му, Гън Сок убива времето с нинджата убиец kekek

Заядливко написа в twittera-си:

“Puhaha world stars sleep too? What is this, you were just faking it! Faker Rain!!!“

20110927_rain_sleeping.jpg

Това е в отговор на първата снимка, на която се вижда как Рейн се е снимал до спящата красавица Чанг Гън Сок :lol:

 

Нe минаха и три дена и тези пак са заедно ...момчетата явно се радват на последните си мигове заедно :28558:

 

(аджумите ме кефят на маск :lol2: )

303274_232183360172559_168566333200929_712627_103554466_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали актьорите имат особено думата да избират дали да се снимат в определени реклами или това го решават компаниите на изпълнителите /един вид щом са сключили договор с изпълнителя той е тяхна собственост/.

 

Може да звучи крайно, но според мен тази реклама е подигравка с качествата на актьора и певеца Гън Сок.

Кара ме да го съжалявам, а аз не искам това. Хиляди пъти предпочитам да гледам лигавенето му в шоута и пред фенове, поне си личи, че е той самия. А тук ... гледах мейкинга на въпросната реклама и Гън Сок изглеждаше толкова изморен макар, че се усмихваше и както винаги благодари на всички.

Отказвам да гледам занапред реклами с любимците ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се рових из пространството видях календарчета и няколко снимки от тях и няма как да не ги споделя с вас ;)

 

19722d0337091e5b.jpg

05a4af84e90763e3.jpg

c11e37d511958469.jpg

8961441d07db331c.jpg

a00058860e570caf.jpg

e189dc84462b3ea6.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

Премиерата на новия филм на Суки - You're my pet е била (или поне би трябвали да бъде) на 11.11. Аз попадам само на инфо за VIP Premiere... Тъй като все още не зная къде да търся инфо, можете ли да ме насочите, или да дадете направо линкове къде да се видят отзиви, първи реакции от филма и т.н.

Сюжета ми е много интересен и съм страшно любопитна да видя дуета Ким Ха Нъл и Гън Сок в действие. Направо си нямам търпение за филма. Ролята му е много провокативна и си мисля, че може би ще обере много негативи от по-консервативните зрители там (четох вече някакви такива коментари), но да видим. Като зная какви възможности имат тези актьори, по специално Гън Сок, вярвам, че няма да остана разочарована от изпълнението.

 

Ето малко снимчици от VIP премиерата:

391293_269232856452163_126651227376994_728843_1923970334_n.jpg

 

393586_269232969785485_126651227376994_728847_1627260445_n.jpg

389049_269232509785531_126651227376994_728832_899641255_n.jpg

 

 

Въобще както винаги интересен и неповторим Гън Сок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-новото покрай нашето сладурче, че си е направил официален Youtube канал.., който вече е отворен ето тук My link, а ето и последните 2 календарчета за тази година на lotte duty free

a656cc47c509fd7a.jpg

d0330048570de3e4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...