Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Добавям дайджест на трите песни от макси сингъла "Day by day" и още мейкинг сцени в него.

 

 

 

 

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какао ТВ са отложили снимките на новата си драма за следващата пролет или лято и съответно Чанг Гън Сок и Sooyoung са оттеглили съгласието си тук

 

От няколко седмици всъщност феновете на ЧГС знаеха, че актрисата е приела друг проект и се очакваше ново име, но явно нещата са били по-сложни.

Е, не е за първи, трети или пети път зад кулисите да се случват неща, които да променят плановете на актьора или евентуалните му участия да бъдат отлагани във времето.

За щастие музиката за него е не само План Б, тя е начин да поддържа връзката със своите почитатели и да им представя своите идеи по нов начин. 

Днес сингълът му Day by day достигна трето място на Орикон, след няколко часа Чанг Гън Сок има участие по националната им телевизия в предаването Конкурабе (дистанционно от любителското си готварско студио ;)), утре по МТВ Япония и в различни списания.

Очакваме и евентуални новини за нови предавания :wub:

spacer.png

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е 26-ти в Корея и да пожелаем честит 34-ти рожден ден на този неординарен и вярващ в себе си артист и човек - Чанг Гън Сок!

Да е жив и здрав и да продължи да ни радва с таланта си :wub::kissx:

 

spacer.png

 

Off Topic

spacer.pngspacer.png

 

 

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да честитя рожденният ден и аз на най-любимият ми соло актьор и певец на Принцът на Азия на Gun-chan(както го наричат Змиорките в Инстаграм).Да е жив и здрав и много професионални успехи му пожелавам.Още много да ни радва с прекрасните си музика и кино.:kissx:spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jdv1632627942y.jpg

Честит рожден ден красавецо .Пожелавам ти безкрайно много успехи в кариерата. Той бе един от актьорите ,с който започна моето пътешествие сред разнообразните корейски драми,може вече да не гледам много корейско ,но все още го харесвам като актьор .:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След месеци мълчание и само няколко появи пред камера, Новата година донесе и неочаквани за феновете промени.

Чанг Гън Сок обяви на сайта си, а днес и в инстаграм, че има радикална промяна в компанията му.

spacer.png

Най-общо казано, разделил се е с всички, които работеха за него досега, включително с мениджъра му от 15 години. Въпреки че запазват добри отношения и ще разчита на тях за подкрепа, е решил да започне начисто с нови хора.

Новото име на компанията е Craft_42 и оттук-нататък ще очакваме новини за проектите им всеки момент.

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Малък спойлер за клипа към новия му албум  "Blooming", излизащ на 30.03.2022

 

В Япония продажбата на физически дискове е още силно застъпена, поради което Чанг Гън Сок пуска своя нов албум в няколко версии (с една песен повече или в комплект с видео клип и мейкинг), като в една от версиите има ДВД със съдържание, което е по-скоро риалити за хобито му да готви :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого благодаря за чудесната и хубава новина за Суки:) Чудех се какво ли става около него,защото се "позагуби" в Инстаграм профилът му,не качва нищо,а той е работил усърдно върху клип и албум:) Даже се проявява и като готвач,много ме радва:D Най вече ме радва че е здрав:) Много благодаря за хубавата новина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих този клип на Суки съвсем случайно,след негов пост в Инстаграм профилът му с текст "Tokio kakete". Потърсих какво е това и попаднах на клипът.Уникално нежен и красив глас има,Много ми хареса песента:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ftisland написа:

Намерих този клип на Суки съвсем случайно,след негов пост в Инстаграм профилът му с текст "Tokio kakete". Потърсих какво е това и попаднах на клипът.Уникално нежен и красив глас има,Много ми хареса песента:)

 

Страхотна песен, но не е негова :D

"Tokio kakete" е припевът кам песента "Running through time' от новия албум "Blooming"

Днес е пъвият му фанмитинг наживо след 4 години пауза и има онлайн излъчване!

 

Снимки от летището вчера 

 

spacer.pngspacer.pngspacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много,много ме е срам и (леко ме е яд),че съм му объркала гласът:mad2:

Много съжалявам наистина. 

Повече няма да пиша обещавам.

Да изтрия ли песента?

Значи вече е започнал с фанмитигите,макар и онлайн това е много хубаво,много се радвам за него:)

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ftisland написа:

@Много,много ме е срам и (леко ме е яд),че съм му объркала гласът:mad2:

Много съжалявам наистина. 

Повече няма да пиша обещавам.

Да изтрия ли песента?

Значи вече е започнал с фанмитигите,макар и онлайн това е много хубаво,много се радвам за него:)

Ама моле те, как няма да пишеш? Ако ние феновете не го правим, кой :rolleyes:

 

Вчерашният фанмитинг мина страхотно, даже продължи половин час повече, Гледах от първия ред - тоест онлайн.

spacer.png

Гън сок обеща да е по-активен на Инстаграм и да ни покаже върху какво работи. Вероятно днес на втория ден на ФМ ще потвърди поне един свой проект - касае се за Ютюб поредица B)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска радвам се,че ти поне си успяла да изгледаш фанмитига:) Аз само намерих клипче от срещата,много бе сладък и песните които бяха с клипът. 

Да преди да почне да качва всеки ден снимки в Инстаграмът му,се чудех къде се загуби,и дали е добре,честно:D Сега поне вече знам че е здрав и работи усърдно:)

Да добре може и да пиша,ама вече ще внимавам какво е:D

Ето и клипчето което намерих,това вече си е той на 100%:D

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 35-ти (лунен) рожден ден на артиста, чието завръщане предстои и нека да осъществи всичките си мечти и проекти, за които чака повече от 4 години!

С пожелания за повече късмет и все така да ни очарова :wub:

spacer.png

 

 

 

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден (по лунният календар) на най очарователният,талантлив и все така красив Принц Суки.Пожелавам му най вече здраве,и все така да ни радва нас вернитему фенове, с прекрасният си глас и красивите песни,и с страхотно добрата си актьорска игра.

Очаквам с нетърпение новите му проекти.

spacer.png

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес (16.08) Принцът качи тези две снимки в Инстаграм профилът си. Явно има рожден ден по лунният календар.Честит му рожден ден:)

spacer.png

 

spacer.png

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...