Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

Тя песента излезе вече в 0,00 часа японско време, ама е недостъпна в страни, където е още 9-ти :dunno:

Поствам линка, защото той си работи с VPN от Сингапур например.:ph34r:

На другите платформи също се чака да стане полунощ.

https://lnk.to/JKSstar

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линкът:) Успях да чуя прекрасният и нежен глас на Принца:wub: Само че не цялата песен.Явно трябва да изчакам да качат клипът официално в Ютуб.Не бях му чувала гласът толкова отдавна,много мило ми стана:)Песента и мелодията както винаги са нежни,не е изневерил на себе си да направи нещо различно:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента "Star" се оказа една от трите, които ще излязат на 26-ти май като макси-сингъла "Emotion" :wub:

 

JKS е заснел вече фотосесия и музикален клип и открехна съвсееем мъничко завесата тук и още тук

spacer.pngspacer.png

 

Off Topic

spacer.pngspacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяха разпространени петте версии на обложката на новия сингъл на Чанг Гън Сок "Emotion", който излиза точно след месец

 

spacer.pngspacer.png

 

Off Topic

 

spacer.pngspacer.png

spacer.png

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и с видеоклип..

Най-голямо впечатление ми направи, че е много усмихнат, щастлив. /Дано и в живота е така/. И е заобиколен от много жени. Опасен тигър, в розов костюм. ;) Браво.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Yahoo Japan публикува дълго интервю с Чанг Гън Сок, взето онлайн сутринта.

(Снимките са от фотосесия миналата седмица). тук

В интервюто той говори за музиката си, за времето като социален работник и как това е променило част от възгледите му, а също така откровено споделя за събитията, довели до появата на неговата биполярност.

И вече за втори път заявява, че иска да играе в историческа драма с класическа любовна история. :rolleyes:

 

 

spacer.png

spacer.png

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесни новини от сутринта!

 

Чанг Гън Сок е получил предложение да се снима в новата драма на Какао ТВ '어쩌다가 전원일기'  ("Внезапен селски живот" - свободен превод ):inlove:  тук

 

Звучи забавно като история - ветиринар от Сеул поема селска клиника и местна полицайка му помага да се справи с разни "препятствия", докато между тях се заражда романс.

 

Какао ТВ е новата корейска платформа за стрийминг и в много случаи нейните продукции се излъчват паралелно и по Нетфликс!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не каза за новата песен на Гън Сок, хареса ли ви? На мен добре, че случайно ми излезе в ютуб, че ще има премиерно излъчване и така я видях. Много ме радва този човек. А и вчера като излезе информация коя ще поеме женската роля в драмата, за която е получил предложение Гън Сок, то така се говори в статиите, сякаш вече е приел. Ама да видим де.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принцът се завърна с красива баладна песен.Точно преди рожденният му ден:) В този ред на мисли днес в Корея е вече 4-ти за това:

Честит Рожден Ден:icon_sunny:

Ето и снимки от Инстаграмът му

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

spacer.png

 

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар че е едва на 33 години и 10 месеца, от утре в Корея ще го титуловат 35 годишен ;):D

 

Честит ОФИЦИАЛЕН рожден ден на най-интересния човек и талантлив актьор - Чанг Гън Сок!

spacer.png

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

Днес рожденикът проведе онлайн ФМ за членовете на своя официален фенклуб, които обаче следваше да са закупили последния му диск директно от Koari или Universal music.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкооо със дакъснение,ама нищо:D 

На 25-ти излезе най-новата песен на Суки "Day by day". Лично на мен много ми хареса мелодията,ритмична е весела.Радвам се,че пак направи хубава песен:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента засега е само на аудио, официалния релийз на диска и видеото е на 15-ти септември.  

Въпреки това японките слушат неуморно и вече пет дни "Day by day" e на първо място на Line Music,

 

В събота Чанг Гън Сок изнесе час и половина онлайн концерт с бенд на живо и почти само нови песни. 

Мога да кажа, че напълно си заслужаваше цената на билета и дори повече :icon_sunny:

Имаше подготвени и някои закачки за феновете, като новите версии на реклами от 2011 :lol2:

spacer.pngspacer.pngspacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Нещо за сериал не се ли чува?

"Suddenly pastoral diary" е почти сигурен за началото на 2022. 

Засега с актрисата само "обмислят", но по-скоро нещата се движат по-дискретно, особено ако целта е и паралелно излъчване и по Netflix :ph34r:

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...