Jump to content

Jang Geun Suk (Чанг Гън Сок)


Recommended Posts

29470025045_fbcacb0d97_z.jpg

 

Честит 29-ти рожден ден!  

 

С китайския календар и корейския начин да се броят годините почти забравихме, че все още е на 20+  :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японското списание Hallyu Pia е включило в ноемврийския си брой интервю с актьора, което може да се гледа чрез телефон или лаптоп със специални очила и т.н. в 180 или 360 градусово видео.

:slap:

 

29889828442_5b939fc6d9_z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе клипът към първата песен от новия албум "Монолог" "Like a zombie"

 

Слагам линк, защото го няма още официално на Ютюб. По-късно ще поставя видеото  :icon_sunny:

 

Edit  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прескочим концертите, новите клипове и напълно заслужената награда на SBS за най-добър актьор в категорията серийна драма.

Корейците се втренчиха отново в Чан Гън Сок, когато за два месеца стана супер кльощав  :slap:

 

33008835536_6f6c4cd4c7_z.jpg

 

 

още
32876462422_0194c1a2b3_z.jpg32971279826_0c53a493f7.jpg

 

32876461622_ed04bc5269.jpg33085727435_88a03ebba7.jpg

 

 

33079530566_8e0e3aa87a.jpg32369716084_ca03964447.jpg

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългото чакане свърши  :kissy:  :up:  :28558:  :mellow:  :icon_sunny:

 

C7iIk7sWsAAuyGg.jpg



Чан Гън Сок ще играе главната роля в новия филм на най-противоречивия съвременен режисьор в Корея Ким Ки Док!

foto_festival_cinema_venezia_2012_premia

 

 

 

Заглавието е 인간의 시간   - на английски  "Human time"

0003542674_001_20170524101817028.jpg20170523_1495523873_72033800_1.jpg

 

 

 

Своето участие вече са потвърдили актьорите Ryoo Seung BumAhn Sung KiLee Sung Jae и Odagiri Joe, а в главната женска роля ще е японката Фуджи Мина.

 

Няма много информация относно сценария, но от Ким Ки Док може да се очаква всичко друго, но не и тривиалност. Маестрото обещава пътуване, което ще стигне до корените на човешкото съществуване, докато се тестват границите на човешките емоции, морал и етика. Статия на английски тук

 

Гън Сок ще се превъплати в коравосърдечен и склонен към насилие човек. 

 

Според някои източници историята ще започне на круизен кораб, който попада в друг свят и се превръща в бойно поле за оцеляването на човека. Адам и Ева в обратен ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази новина, както и описанието на вероятния персонаж ми харесват. Това е шанс да излезе най-после от този калъп на сладко момче с нацупени устни. Време е да порастне и по-голяма възможност от тази надали ще има. Късмета кацна на рамото му, сега вече зависи от него как ще се справи, стискам палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е играл подобна роля и беше ОК, но сега режисьора хич не ми допада ! Имам спомен,че последния му филм беше провал.Дано не е голямо разочарование филма!?

Е поне японския всеяден пазар е подсигурен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нека се уточним :28558:

 

Гън Сок е играл роля на психопат и преди, при това във филм по действителен случай за убийство. Тук ще може да се развихри. :up:

 

Режисьорът има досега 22 филма зад гърба си, не всичките са успешни разбира се, но има и награди от всички европейски фестивали.

 

Надявам се да улучат успешната формула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата година започна с това, с което трябваше да завърши старата  - камео в сериала "Hwayuki / A Korean Odysseу"

 

Поставям го тук, за да не се счете за спойлер в темата му

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суки си е Суки,просто е уникален в такива комедийни роли.Като разбрах,че ще участва,дори и за малко се изненадах много и ролята му си му отива както досегашните,тук и триминутно клипче,но и толкова смях с него.Роси да те попитам какво ново се случва около Суки знаеш ли? Аз до колкото знам че освен като издаде  албума  "Voyage и се е заел с драма или филм,може и да бъркам не знам.Благодаря ти предварително.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, ftisland написа:

Суки си е Суки,просто е уникален в такива комедийни роли.Като разбрах,че ще участва,дори и за малко се изненадах много и ролята му си му отива както досегашните,тук и триминутно клипче,но и толкова смях с него.Роси да те попитам какво ново се случва около Суки знаеш ли? Аз до колкото знам че освен като издаде  албума  "Voyage и се е заел с драма или филм,може и да бъркам не знам.Благодаря ти предварително.:)

 

Ами много неща се случват, но все не оставаше повод да седна и да ги напиша.

Албумът  Voyage успя да влезе в челната тройка на Орикон както всичките му албуми, колкото и това да продължава да удивлява сънародниците му :rolleyes:

Логично бе последван от тур, който бе планиран скромно, 10 концерта в 5 града в зали среден размер, но поради войната, която устроиха феновете му за билети, бе взето решение да се проведат още 5 концерта в Осака и Токио в близкия месец, по  10 000 човека, всеки, да има за всички. :D

 

508b3af7ad87cf71eed26e8334867e1c.jpg%2540171214_YK_01152.jpeg

 

Междувременно се очакваше новини за евентуалното му телевизионно завръщане. Поради обичайната дискретност около плановете му (понеже независещите от Гын Сок причини постоянно се проявяват) не се знаеше много, освен че се очаква проект през ноември.  Е, то и годината мина, но вече е обявено полученото предложение да изиграе главната роля в следваща драма на SBS "King of operations" или "Peacock king" - и името не е още решено. При положение, че първият епизод е през март, няма как да се помисли, че е отказал. Просто изчаква да потвърди, може и още утре.

 

На 08.12.2017 г. съвсем официално Чан Гън Сок бе посочен за посланик на Олимпийските игри, на Параолимпийските игри и на провинция Gangwon, където се провеждат. И други знаменитости са посланици, но той бе избран да работи активно, вече има заснети рекламни клипове и ще бяга с олимпийския огън на 29-ти януари. От своя страна Гън Сок обяви, че е закупил 2018 билета за един от пара хокейните мачове и ще покани феновете си да гледат заедно.

hDKLpUHuOLU.jpg

 

И преди някой да е попитал - не, засега няма информация кога смята да ходи в армията. Все още учи докторантура за филмов режисьор, а поради проблемите на Ким Ки Дук с правосъдието премиерата на филма "Human time"  вместо във Венеция ще се състои на друг фестивал тази година, така че чакаме.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо много ти благодаря Роси за страхотното инфо:emote_kiss3: (ето ти повод да напишеш за него:)) много интересни неща се случват около Принцът ни много се радвам за него.:) Това че е посланник на игрите ме очуди много,и още повече,че ще бяга и с огънят(дано да има снимки или клипове за  да го видим:P).Наистина е голяма чест това,че ще участва,а и от негова страна е благородно че е купил точно 2018 билета(според мен точно толкова е купил заради годината:D) Относно че Змиорките са се сбили е нормално:P За това,че учи за филмов режисьор,честно наистина ми харесва и мога да кажа само едно Браво,ще стане от него наистина хубав режисьор.За армията,като гледам така няма да е скоро за да влезне,за радост на всички Змиорки,а и като  етвърде зает и по-добре,има време:) Ще се опитам и аз да следя за него,а не да те разпитвам:) Отново наистина много ти благодаря Роси:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че Гън Сок смени визията!

Подробности как бяга с олимпийския огън и за бъдещата драма - по-нататък :P

koari@180117_KIM_10570.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата е потвърдена!

 

 Статия 

Jang-Geun-Suk-Han-Ye-Ri.jpg

 

Името е сменено на ""Switch- change of world"

В главната женска роля - Han Ye Ri

 

P.S.

Как не намериха една по-нова снимка на Гън Сок.

Какво пък, нека ги изненада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1516783384_1319101.jpg

 

И тази снимка не е кой знае какво, поне е с 1 година по-нова

Слагам я заради останалия каст:

Park Ho-san, Jo Hee-bong и Jung Woong In

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...