Jump to content

Recommended Posts

Преди 9 часа, Borean написа:

Сериалът е много слаб. Ужасен сценарий. Жалко за труда и времето на актьорите.

На фона на останалите тъпотии със слаби сценарии, тук поне Джо Бо А запълва дупките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dido100 написа:

На фона на останалите тъпотии със слаби сценарии, тук поне Джо Бо А запълва дупките.

Запълва, може би, ама до време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момиче, Чо Бо А, за съжаление, ми стана много антипатична в "Русалката", просто не можех да я понасям. С течение на годините не успях да променя мнението си за хаотичната й и истерична на моменти игра. Много красива и мила е, но, според мен. не е добра актриса във важните моменти. Тук отново маха с ръце, подскача, тръшка се като малко момиченце, на което са взели бонбоните. Но в случая не е само нейна вината. Сценарият е кошмар. Объркан, лутащ се от действие в действие, без все още нещата да поемат в някаква насока. Някои неща ме карат да се пуля от удивление:
 

Spoiler

 

- Защо са построили сградите на спасителнияя отряд на това място?

- Какви са му проблемите на ръководителя на отряда?

- Каква е тази забранена зона в гората? Защо е забранена? Кой въведе тази забрана?

- Това е гора! Няма как в една гора, която е силно замърсена с металоиди, до степен да предизвикват меланома, да има чисти места. Като оазиси в пустиня! Природата не търпи такива неща! Освен ако не са направени специални дренажи, а такива в тази замърсена почва няма как да има.

- Защо ли ми се струва, че има причина собственикът на фирмата за дърва да се рови в миналото на главния герой? Кой всъщност е запалил първия пожар и защо?

 

Остават малко серии, а те още заплитат нещата и накрая ще ни юрнат и ще се чудим откъде ни е дошло.

Разочарована съм от сериала, но ще го догледам, все още вярвам, че ще стане чудо и нещата ще се оправят.

 

Безкрайни благодарности за превода! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е пълна скука, но го гледам (по-скоро превъртам) заради красивите актьори и защото искам да разбера какво толкова има в тази гора, та чак сериала са кръстили на нея<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наперените диалози между двамата главни са напляскани със средните пръсти на сценаристите. ПиснА ми от смешни психотерапевти :)))) А, русалката се пъне да се справя у гората, но дървесата й пречат! Потрес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, meri2003 написа:

Сериалът е пълна скука, но го гледам (по-скоро превъртам) заради красивите актьори и защото искам да разбера какво толкова има в тази гора, та чак сериала са кръстили на нея<_<

 

Луди за връзване има в нея и  щото няма един редовен и са  'фанали гората, та затова се казва така.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скука в този сериал. Нищо особено като сценарий, много под средното ниво, нищо особено като история, доста под средното ниво, нищо особено като игра, на средното ниво. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми предлагам ви да се прехвърлите на Itaweon class, верно и той си има недомислици, но рейтингът не случайно му е ударил тавана, а този го зарязах след първа серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гора, много нещо. Беше сериозно застъпена визуално и наистина създава усещане за тишина, дълбочина и покой. Красива и зелена и сякаш усещаш сенчестия ѝ хлад и упойващ аромат. 

Много неща търпят критика, и в сценария, и в изграждането на героите, ама къде няма недомислици? Има атмосфера, красив актьорски състав, интриги и загадъчност. Може да се види, пък на кой се хареса – печели, кой не – път към друга гора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах две серии, но още не схващам основната интрига. Главният герой

Spoiler

много бързо се преквалифицира на горски спасител.

Странно някак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най много мразя сериали с детска травма. И като видя машината за ЯМР и мозъчните сканирания ми е ясно ,че сериала не става.  Хирург с психически проблеми който не може да се контролира??  Горски спасител с психически проблеми??  И двете са невъзможни. Кой ще ги допусне до работа освен в тъпо измислен сериал?  И кой изпълнителен директор на инвестиционна компания ще стане горски спасител?  Отново сценаристите са писали сценария след нощно напиване и носене на гръб?  И кой хирург изобщо би се забил в това село?  Тя ще напусне и ще си намери работа в друга болница. В Сеул сигурно има над 100 болници. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...