Jump to content

Recommended Posts

park-hae-jin-jo-bo-ah

 

Forest (시크릿)


Страна: Южна Корея
Също така известен като: Sikeulis
Период на излъчване: 29 януари 2020 – 19 март 2020 г.
Време на излъчване: Петък – Събота 
Жанр: Медицинска драма, Романс
Канал: KBS2
Епизоди: 16х60 или 32х30 мин.
Режисьор: Oh Jong Rok (Piano, Style, Snow White Princess)
Сценарист: Lee Sun Young (Snow White, Drama City, Drama Special)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Park Hae Jin като Kang San Hyeok
Jo Bo Ah като Jung Young Jae
Ryu Seung Soo като Bong Dae Yong
Jung Yeon Joo като Oh Bo Mi
Lee Do Kyung като Choi Jung Mok
Lee Si Hoon като Park Hyung Soo

 

Резюме: Канг Сан Хьок (Park Hae Jin) е надменен експерт по сливанията и придобиванията, решен на всичко, за да спести повече от 5 трилиона вона (приблизителнo 4,470 милиона долара), но не помни нищо от детството си. Случайно среща д-р Чонг Йонг Дже (Jo Bo Ah),  която е наказана и е преместена в малка болница до гората Мирьонг. И двамата крият емоционални белези от собствените си нещастни спомени, които бавно започват да лекуват, откривайки истинското значение на щастието и научавайки се да обичат
себе си и другите…

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click:   :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше ми се да има и постер. Че така без наличен официален постер започва да ме гложди едно съмнение. Абе не, че на мога да спя нощем без този сериал, но си имам очаквания към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според тази статия  е нареден да излезе като една от първите драми за годината на КБС (сряда и четвъртък) , следвайки " жената за милярд без едно " , а и в уикипедия върви с датата 29 януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая вече ще го излъчат този сериал! Стискам палци да се е получил добре. Твърде дълго беше чакането за него и най-вече очакването да видим отново Park Hae Jin на екран. Надявам се рускините още тази вечер да го преведат!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първите  две серии имам усещането по-скоро за трилър. Атмосферата на филма е някак странна. Напомня за "Романтичният доктор". Харесвам Пак Хе Джин, така че ще го следя. Главната също ми е симпатяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, доживях да видя еърбег при катастрофа в корейски сериал!:lol2:

Е как да не продължа да гледам!Това ми върна вярата в корейското. Кой знае какви още иновации ме очакват.:D

А режисьорът, ах режисьорът, е този на ха-ха-ха познайте  ( жокер- най-прочутата тема в корейски сериали:28558: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Боже, доживях да видя еърбег при катастрофа в корейски сериал!:lol2:

Е как да не продължа да гледам!Това ми върна вярата в корейското. Кой знае какви още иновации ме очакват.:D

А режисьорът, ах режисьорът, е този на ха-ха-ха познайте  ( жокер- най-прочутата тема в корейски сериали:28558: ).

Очаквай работещи предпазни колани и шофьори, които като видят човек на пътя спират, а не го газят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига, толкоз млящене в края на шеста ..... взех да се питам корейски сериал ли гледам или халюцинирам. Добре, че главната не е онуй със стиснатите устни, щото щеше ни отиде хубавато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Aretka написа:

да не са променили нещо в традициите вече корейците, вече в шеста ли ще се целуват:P

В  гората така.:D

Думам ви аз, че иновативен сериалът, вие не вярвате.:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, че повече от година нищо корейско не бях гледала, но този сериал е на път да ми върне любовта към корейците:D аз съвсем скромно съм само на 4-ти епизод де, но много ми допада. А и гледам да не се нахвърлям да изгледам всичко, че искам да го гледам с български субки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма кой знае какво за гледане. Не са се и охарчили много- гората безплатна, половината време се разхождат в нея, едно колело и една пожарна. Само един хеликоптер оскъпява продукцията, но пък ефектно да се спусне да я спасява с него.:D Но и това новинка за корейски сериал, не го виждаме всеки ден.

Да им имам аз на корейците депресиите и детските травми- нескончаем източник за сериали.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Lawandula написа:

То няма кой знае какво за гледане. Не са се и охарчили много- гората безплатна, половината време се разхождат в нея, едно колело и една пожарна. Само един хеликоптер оскъпява продукцията, но пък ефектно да се спусне да я спасява с него.:D Но и това новинка за корейски сериал, не го виждаме всеки ден.

Да им имам аз на корейците депресиите и детските травми- нескончаем източник за сериали.:D

Не забравяй, че главните герои задължително са се познавали като деца, но след това са се забравили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, смея се с глас. Не вярвах да доживея да видя как Park Hae Jin прави aegyo. Макар че винаги съм подозирала, че е добър в това! :D Засега сериалчето върви леко и забавно, ще се гледа. Но съм едва в началото. Дано със започването на драмата да не оцапат атмосферата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...