Jump to content

Hi Bye, Mama! (2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

ENVHiqNUcAAF04H

 

Hi Bye, Mama! (하이바이, 마마)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 22 февруари 2020 – 12 април 2020 г.
Време на излъчване: Събота – Неделя 21:00
Жанр: Драма, Фентъзи, Свръхестествен
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Yoo Je Won (The Smile Has Left Your Eyes)
Сценарист: Kwon Hye Joo (Go Back Couple)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Kim Tae Hee като Cha Yoo Ri
Lee Kyu Hyung като Jo Kang Hwa
Shin Dong Mi като Ko Hyun Jung
Oh Eui Sik като Kye Keun Sang
Lee Si Woo като Jang Pil Seung
Kim Mi Kyung като Jeon Eun Sook
Ahn Nae Sang като Professor Jang
Ban Hyo Jung като Old Woman Jung
Bae Hae Sun като Sung Mi Ja

Lee Jung Eun (епизоди 4, 7, 8, 10)

Kim Seul Gi (епизод 10)

 

Резюме: Сериалът разказва историята на Ча Ю Ри (Kim Tae Hee), починала преди 5 години при трагичен инцидент. Когато умира, тя напуска съпруга си Чо Канг Хуа (Lee Kyu Hyung) и дъщеря им. След е прекарала 5 години като призрак, Ча Ю Ри по чудо получава възможността да се върне при семейството си за 49 дни. В същото време съпругът ѝ е квалифициран гръден хирург, който след смъртта на жена си става самотен баща и работохолик, а характерът му напълно се променя. Но когато съпругата му внезапно се появява пред него, изглеждайки точно както в деня на смъртта си, животът му се обръща наопаки за втори път…

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорът в главната роля започнах да харесвам и ще дам шанс на сериала, макар че сюжета хич не ме грабва......вземат да се изчерпват и започват да повтарят едни и същи неща.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎1‎/‎6‎/‎2020 at 1:07 PM, dido100 said:

"49 дни"?????!!!! Ужас!!!

Как е възможно Kim Tae Hee да е ужас. Аз съм съгласен само нея да гледам. Изобщо не ме вълнува сюжета. Но си мисля, че може и да се получи. Ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен 49 дни драмата ми хареса много с изключение на края.., тук в резюмето още е предизвестен, така че поне няма да очаквам нещо :D позитивно..., а девойката за мой срам не съм я гледала ни веднъж.., така че може да хвърля поглед като напредне сериала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.01.2020 г. at 14:23, bond написа:

Как е възможно Kim Tae Hee да е ужас. Аз съм съгласен само нея да гледам. Изобщо не ме вълнува сюжета. Но си мисля, че може и да се получи. Ще видим.

Ким Те Хи не е ужасна, а идиотския сюжет, който вече ме отказа от гледането. Няма да си причиня втори "49 дни".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахааха!:lol2:

Off Topic

"Имаш 49 дни да си върнеш мястото, за да останеш жива."  Естествено на последния ден ще реши да си тръгне великодушно и да умре, за да не разваля хубавото семейство. Наистина ли искате да гледате нещо с предизвестен идиотски край?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/26/2020 at 11:10 PM, dido100 said:

Освен всички простотии  се оказва, че ролята на дъщерята се изпълнява от момче.:huh::slap:

Ама пък как прилича на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн се мота в паралелен свят в последната си драма  "Welcome 2 Life", що пък жена му да се не върне от другия.Толкова е затънало  корейското драмапроизводството,  че вече се съгласяват на всякакви простотии. Пропускам ги тия 49 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава, но много тъжна драма. Kim Tae Hee както винаги се представи блестящо. Отдавна ми е една от любимките. Интересен сюжет, съвсем различен от ‘49 дни’ (който между другото беше страхотен, потресаващ сериал, заслужава си гледането). 
Hi Bye Mama също си заслужава, но си пригответе кърпичките и се въоръжете с търпение, защото има доста бавни епизоди. 
Освен това ми се струва, че самата идея за връщането от смъртта...изобщо не бива да се докосва и по-добре да не се заиграват с нея. Поне не от такъв сериозен и ‘реалистичен’ сериал. Някаква екшън-комедия, където гонят духове или нещо sci-fi, иди-дойди. Но за сериозен семеен сериал...не става според мен, по-добре да не се разръчкват подобни теми. 
Иначе всички актьори се справиха чудесно, музиката беше хубава. Ако сте фен на Kim Tae Hee, не го пропускайте. Иначе може да ви се стори доооста дълъг и прекалено тъжен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Въпреки че си умирам за Kim Tae Hee, издържах само 28 минути. Съжалявам, но не е точно моята драма.

Герой! 28 минути. Аз гледах 10 минути от първа и 10 от последната серия, защото както писах по-горе, този сериал е безсмислен като съдържание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...