Jump to content

Recommended Posts

FDPH5wCVIAwxDMg?format=jpg&name=large

Off Topic

Novoland: Pearl Eclipse China Web DramaFDzPtc9VcAYa5Fz?format=jpg&name=large

FDfUHayVIA4exHm?format=jpg&name=largeFDfUHazVEAIQTau?format=jpg&name=large
Novoland: Pearl Eclipse China Web DramaNovoland: Pearl Eclipse China Web Drama
Novoland: Pearl Eclipse China Web DramaNovoland: Pearl Eclipse China Web Drama

 

Novoland: Pearl Eclipse | Jiu Zhou Hu Zhu Fu Ren 九州·斛珠夫人

Държава: Китай

Източник: Адаптиран от едноименният роман на  Xiao Ruse.
            Дата на излъчване: 2021 – Ноември – 10 до 2021 – Декември – 09   

      Време на излъчване: Понеделник - Неделя 20:00 
Жанр: фентъзи, романс

Уебсайт: Tencent
Епизоди: 48
Режисьор: Джин Ша
Сценарист: Xiao Ruse
Продуцентски компании: Tencent Penguin Pictures, Jaywalk Studio, Houhai Culture, Eazen Pictures
Производител: Gao Chen, Liu Eryun

Субтитри: Английски

 

Участват:
Yang Mi като Fang Haishi / Ye Haishi
William Chan като Fang Zhu / Fang Jianming
Xu Kaicheng като Di Xu / Zhu Zhongxu
Chen Xiaoyun като Ti Lan / Zi Zan
Wang Sen като Fang Zhuoying / Duo Han / Duo Luo
Yuan Yuxuan като Zhe Liu

 

Описание:
По време на династията Джън в необятния океан на Новоланд търсенето на вълшебна перла, 
която може да се получи само от сълзи на младо момиче-русалка, предизвиква убийството на жителите на крайбрежно село Ю. 
Поради тази причина Хай Шъ губи родителите си. 
По време на най-критичния момент Хай Шъ среща Фан Джу, първият министър на императорския двор, 
Хай Шъ става негов ученик. Не след дълго в императорският двор настъпва голям хаос, в същото време започват конфликти и с другите кралства. 
Император Чъ Джун Сю не е в състояние да зпази реда в двора и изглежда като самонадеян владетел. Но постоянната подкрепа от страна 
на Фан Джу позволява на страната  да преодолее кризата и настане мир. Хай Шъ става лична охрана на императора. 
Започва да се интересува от него. Между тях възникват някои недоразумения. 
Когато императорът разбере, че Хай Шъ е момиче, започва да изпитва чувства към нея. 
Хай Шъ ще трябва да се изправи пред собствените си чувства към Фан Джу и императора.

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:


Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има нов плакат, 

Току-що пуснал супер неистов плакат, филмът на Дуонг Мич веднага е свързан със съмнението за плагиатство Така историята на Кию от Трие Льо Дин - снимка 1

 

промяна броя на сериите, актьорския състав, като за плакат с Ян Ми с лъка се говори за плагиатство

и май чак 2021 ще се излъчи, но защо са го намятали сега  сайта за китайски драми?

Това ме навява на мисълта, може да е и тази година,

а може и до месец два да го излъчат. Но тава са само мои предположения, щот май ми се иска да е така....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че този сериал е оригиналът, а сериалът на Жанила май е хванат в крачка. Но каквото и да е, ще трябва да го проверим. На мен би ми харесало да видя още веднъж същата история, разказана по друг начин. Да не говорим, че Дворецът го гледах май в три варианта. Всъщност този с участието на Ян Ми беше първият ми китайски серила изобщо. Бях шокиран от това, че бяха представили Императора едва ли не добричък като Дядо Коледа.

 

За който разбира руски, повече подробности по спора за плаката и сериалите ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар героинята на Янг Ми да е много надарена с лъка, спорът е защо точно под същия ъгъл са я снимали и гледайки двата постера - наистина си приличат. Иначе четох, че плагиатството е в новелите - авторът на новелата на Агентите е съден от автора на тази новела.

А за излъчване - не знам дали ще успеят за края на тази година, понеже до колкото знам те все още снимат - феновете качват почти всеки ден снимки от снимачната площадка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с една серия е рано да коментирам, но на тази база мога да кажа само, че Агентите бяха далеч по-добре изпипани. Тук има доста дразнещи моменти - не ми е ясно защо трябва да снимат дубльора на Уйлям Чен отблизо и да си личи, че е друг човек, защо са избрали актьор, на който изобщо не му отиват костюмни драми, да играе Императора, а за бойните сцени да не говорим, масовката се движи видимо по команда и на интервали. Но ще гледам още малко и пак ще пиша. Все пак Мима играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мима играе, ама малката е по-готина. Да ме прощава.

Уилям не го харесвам в тази роля, мисля че тези костюмни драми точно на него не му отиват.

Сю Кай е друга работа. За играта не мога нищо да кажа. не съм се задълбочавала в ефектите, дубльорите и тем подобни. Не  е лошо,

приятна музика. Сега ще гледам втора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете, пишете, чакам аз малко да се посъберат епизоди. Уйлям и Мима задължително ще ги преслушам, няма да им давам директно антибиотици.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мима си е Мима, винаги я харесвам. Просто първа серия на другия беше доста по-силна. Утре ще гледам втора да видя накъде ще тръгнат нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всички излезли. Като изключим фантасмагорията това малко и слабо човече, Мима, на фона на

останалите мъжаги да минава за мъж, става. От момента в който замина на границата, сериите задобряха.

В 14-та Мима надмина себе си и всички мъже накуп. Получи й се.

 

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...