Jump to content

Tell Me What You Saw (2020)


Recommended Posts

qin6VLxzww2EOOFOURIMUdNAXz8.jpg

Off Topic

ENpBVNoUwAcs0Xk.jpgENpBVNnVAAAC9Ln.jpg

 

Tell Me What You Saw (본대로 말하라)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Bondaero Malhara
Период на излъчване: 1 февруари 2020 – 22 март 2020 г.
Време на излъчване: Събота - Неделя 22:20
Жанр: Трилър, Детективски
Канал: OCN
Епизоди: 16
Режисьор: Kim Sang Hoon (Voice)
Сценаристи: Go Young Jae, Han Ki Hyun
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Jang Hyuk като Oh Hyun Jae
Sooyoung (Girl's Generation) като Cha Soo Young
Jin Seo Yeon като Hwang Ha Young

Ryoo Seung Soo като Yang Man Soo

 

Резюме: В драмата се разказва за гениалния и ексцентричен професор О Хьон Дже (Jang Hyuk), който заедно с детектива с фотографска памет Че Су Йонг (Sooyoung) и шефа на полицията Хуанг Хуа Йонг (Jin Seo Yeon) тръгва по следите на сериен убиец, смятан за мъртъв…

 

:essub:

 

Свали с :subs: :click: :click:

 

Онлайн с :subs: :click:  :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от felicyti
добавени още линкове за онлайн с бг суб
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива до 9 серия. Имаше по едно време заявка за малко разчупване, но не стана. Актьорите са добри. Но как пък един престъпник непсихопат не се намери? :lol: С тая въртележка от маниаци доскучава здраво на моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във втората половина на сериала напрежението рязко спадна, главната героиня стана съвсем второстепенна, а маниакът беше скучен. Чанг Хьок от време на време биваше, и толкова. Грам интрига нямаше, освен лудостта. Изобщо, каква  е тази обсебеност по психопатите и серийните убийци, че ги въртяха само такива един през друг, не разбирам... :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Paribas написа:

Във втората половина на сериала напрежението рязко спадна, главната героиня стана съвсем второстепенна, а маниакът беше скучен. Чанг Хьок от време на време биваше, и толкова. Грам интрига нямаше, освен лудостта. Изобщо, каква  е тази обсебеност по психопатите и серийните убийци, че ги въртяха само такива един през друг, не разбирам... :dunno:

Само като видиш, че в това нещо играе една от досадно-нахалните кифли от Girls Generation, ти става ясно, че това няма да става за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То проблемът не е даже толкова много в актрисата, колкото в цялостния замисъл - “парад на маниаците”. Те даже не са представени като човешки същества, а като някаква съвсем отделна, на всичкото отгоре адски многобройна порода, като единствено и само тя може да извърши престъпление, и то защото изобщо не принадлежи към човешкия род. Странно решение на сценарист и режисьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То проблемът си е направо в драмопроизводството корейско напоследък.Нищо не става за гледане. Мъча ги някои по 15-20 минути на вечер, колко да зАспя. Тоя и за тая цел ме отказа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lawandula написа:

То проблемът си е направо в драмопроизводството корейско напоследък.Нищо не става за гледане. Мъча ги някои по 15-20 минути на вечер, колко да зАспя. Тоя и за тая цел ме отказа.

Което си е истина, си е истина :lol2: Тук и Чанг Хьок нищо не спасява, но поне шлиферът и очилата му отиват :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основно заради Чанг Хьон гледам и шефката на отдела. Много ми харесват образите им и разбира се до рата им актьорска игра ... А с тези очила и тази коса, Чанг Хьон е направо невероятен...Аз съм едва до 5 серия и мисля да си го доизгледам;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.03.2020 г. at 17:47, Paribas написа:

Което си е истина, си е истина :lol2: Тук и Чанг Хьок нищо не спасява, но поне шлиферът и очилата му отиват :lol2:

Аз пък баш аутфита му намирам за ужасен... Само до 12 серия съм и  от няколко епизода гледам сериите на порции след лягане, че просто заспивам  :D

И защо правят стари белези на по 5 г. да са кървави като току-що одрани, просто не мога да разбера. :dunno:

Полицайката-шеф е със супер безизразна физиономия даже за азиатка, все едно преди снимки се намазва обилно с лепило. Не си струва гледането, ама няма какво друго да се гледа в момента, затова упорствам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми допада много!  Да, има нелогични моменти, има пропуски, но си върви динамично / до 5-та серия съм/, просто си има всичко сериала. Аз ли се уморих от американските глупости, другите ли са критични прекалено много ... на мен ми харесва и благодаря на екипа за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докъм средата е приятен сериал, след това започват да циклят на място някакви безумия от нищото. Но ако няма друго за гледане, става с много превъртане във втората половина. OCN тук много ме разочароваха. Имат много читави криминални сериали, ама този не е от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на целия отбор преводачи, че го завършихте толкова бързо...особено последните 6 серии!:yes:

Весели празници на всички!

Бъдете здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми като цяло, винаги началото е интересно и към края вече...

Напомня ми на Gapdong...

Още от нсчалото беше ясно,

Off Topic

че е някой от полицията... 

Полицайката с късата коса ми напомняше на тази от Териус...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено сериала ми хареса и задържа вниманието ми. Имаше си и слаби страни, но пък силните бяха повече, поне по мое мнение. Възприех го като една крими приказка, а Jang Hyuk придаде една неповторима атмосфера с dark чара си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер . Моля за малко помощ . Реших да гледам сериала . И до тук много ми харесва . Но имам малък проблем . И двата торента нямат сийдъри . Изтегли ми се само 1 еп. Реших да го гледам във вбокс7 - и стигнах до 8 еп. Но се оказа , че 8 еп. - няма никакви субтитри . А 10 и 11 епизод изобщо ги няма качени във вбокс7. Ако може някой да ми помогне . Благодаря предварително . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Melody_89 До края на деня ще оправя видеата във vbox7. Иначе един от линковете горе води към avistaz, където също го има качен с бг суб и има сийд. :) 

 

Едит: оправила съм плейлиста във vbox и съм добавила и линк горе в описанието. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...