Jump to content

Recommended Posts

Прави сте. Гледа се на един дъх, увлича, актьорите чудесни, ама много се оплетох с тези паралелни светове. Да си призна, гола вОда съм с физиката и не мога да смеля толкоз абстрактни ситуации. В елементарната ми представа, бъдещето се проектира в миналото и настоящето. Хубаво - паралелни светове, но те би трябвало да са копие на оригиналния свят. Кой в случая е оригиналният?

Off Topic

Майката, която уби себе си в миналото, не би трябвало да съществува в бъдещето.  Алис е създадена, за да утеши хората от бъдещето, които тъгуват по близките си, които са изгубили. "Порасналият" малък брат уби насилникът от своето детство. До тук добре, но случаят с Юн Те И съвсем ме обърква. Беше казано, че жената от бъдещето и жената от миналото са различни личности. Според мен, Те И от бъдещето (майката) срещна себе си като малка, в началото на драмата. (Защо не разпозна баща си?) После я видя в луна-парка с балона и май този път я разпозна.

Защо времето в бъдещето се различава от времето, прекарано в миналото?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда 

 

Off Topic

В тази организация Алис стават бая злоупотреби при пътуването във времето :lol2: Професорката явно е в различни версии - едната, която се е присъединила към Алис и после я убиха, и версията, която никога не е ходила в Алис и мирно си преподава. Само как се е “паралелизирала” и на мен хич не ми е ясно, може обяснение и да не получим, корейци са все пак. Дано не са толкова хипер-мега зле сценаристите като в сериала с белия кон, бррр! :wacko:
 

Предполагам, че мама ще спаси сина, татко пък ще спаси мама и може и да го отстрелят колегите му. Големият въпрос е и дали синът изобщо ще оцелее :lol2: И изобщо тая паралелна професорка малко излишна идва, само пречи. Да видим ще в сгаджосат ли все пак с някого, и каква и е ролята, че досега само се пречка.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.09.2020 г. at 0:22, Matrim написа:

Прави сте. Гледа се на един дъх, увлича, актьорите чудесни, ама много се оплетох с тези паралелни светове. Да си призна, гола вОда съм с физиката и не мога да смеля толкоз абстрактни ситуации. В елементарната ми представа, бъдещето се проектира в миналото и настоящето. Хубаво - паралелни светове, но те би трябвало да са копие на оригиналния свят. Кой в случая е оригиналният?

  Скрий съдържанието

Майката, която уби себе си в миналото, не би трябвало да съществува в бъдещето.  Алис е създадена, за да утеши хората от бъдещето, които тъгуват по близките си, които са изгубили. "Порасналият" малък брат уби насилникът от своето детство. До тук добре, но случаят с Юн Те И съвсем ме обърква. Беше казано, че жената от бъдещето и жената от миналото са различни личности. Според мен, Те И от бъдещето (майката) срещна себе си като малка, в началото на драмата. (Защо не разпозна баща си?) После я видя в луна-парка с балона и май този път я разпозна.

Защо времето в бъдещето се различава от времето, прекарано в миналото?

 

 

Off Topic

 

Те И от 2050, остана в 1992, смени си името( тя си е Те И), за да не я открият, роди и живя до 2010. А  пък,  Те И от настоящето е майка му в бъдещето. И  може би сега тъкмо  срещна бащата и ще се влюби в него. Тя може и сама да се завЕде в приюта, а да се е запомнила, в ролята на майката, а не на детето.

 

Между другото, не пропуснаха да ни пробутат клишето със съдбата и нишката дето ги свързва от детството,  с даването на двете деца, хванати за ръка.:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щедро мелодрама с черпака в 10-та серия. :wub: Ама само 6 серии остават, да поразмърдат малко и логическите връзки и темпото :lol2: Че ако оставят всички обяснения за последните 10 минути на последната серия по стар корейски маниер, направо ще ги претрепя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо няма да има епизоди? Ей затова мразя текущото гледане. Тъкмо

Spoiler

баща и син се намериха и дай сега да чакаме.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Защо няма да има епизоди? Ей затова мразя текущото гледане. Тъкмо

  Скрий съдържанието

баща и син се намериха и дай сега да чакаме.

 

И аз ненавиждам това чакане. Всеки път се заричам, че ще ми е за последно. Междувременно гледам други неща, разсейвам се, губя връзки, забравям детайли и най-вече - в началото на седмицата страда любопитството ми, а като дойде моментът, емоционалният ми градус вече се е спихнал.

Продължавам да си мисля, че има някаква много близка връзка между старата и новата Юн Те И. Тази, от бъдещето, е завела 8-годишната Те И в приюта, представяйки се за нейна майка. А в първия епизод стана ясно, че ще изчакат полицията, за да са сигурни, че детето е прибрано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Аз все си мисля, че е един и същ човек. В различно време и с различна съдба, но края е един - физик, който открива как може да се преминава от едно време в друго и от един в друг паралелен свят. Че две версии на един човек могат да се срещнат видяхме още в началните епизоди при отвличането на момиченцето. Освен това двете могат да си навредят една на друга. Това е всъщност, което държи напрежението за мен. Както и актрисата, разбира се. Изключително много я харесвам, вече за кой ли път го казвам, но е така.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм се закъхарила за Милото от Елис - 3 в 1 жени, еднакво изглеждащи,  да се чуди коя е неговата и коя да защитава по-напред:28558:. И за капак, най- редовно лобут яде от сина си.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам. Но директорът на изследователския институт си е много подозрителен. Много информиран, а биографията му е странна. Как така майката Те И го е избрала за доверено лице, че му е дала и книгата? Професорката Те И също го е избрала да си споделят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се окаже само някой от любимците в друго паралелно превъплъщение, че ще видим един учител тогава... 

 

Хич не му върви на таткото. Мама в тази си версия май няма и да го забележи, язък, аз им се надявах, ама сценаристите го наказват. А детето вЕрно бая го млати, ама тъй му се пада - да е бил там навремето.

 

Другата седмица била корейският ден на благодарността според англоезичните форуми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След гледането на 11 епизод, реших, че сценаристите са прекалили с хапчетата, но в 12 пооправиха нещата с обяснението за 

Off Topic

различните версии. Та по тая логика, след като всяка е самостоятелна и несвързана с другите,  това пъпчивото садистче от подсказката на 13 епизод, да не вземе да излезе оригинала? Като върнем назад, то късаше глави без проблем от малко, после незнайно как задобря, след като мама отказа лечение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги, 12 епизод свърши баш на най-интересното, а героите от организацията Алис си остават все така недоразвити, с все същите повтарящи се реплики. Добре, че поне мама и син плакнат окото!

Off Topic

Садистчето ми изглежда като версия, в която мама не е умирала или пък полицаят не го е намерил. Да видим ще го изкарат ли там психопат. 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Да, но когато убиха майката, професорът беше  ужасен, като избяга. Вариантите са, или да е видял собствената си версия-убиец, което е малко вероятно, понеже в гроба беше изненадан, или да е видял синът-убиец. Те ставаха пъпчиви, след облъчване при преминаване( видяхме го при физичката).А той си беше облъчен през бременноста. Та може и той да е убиецът на майка си. Но пък тогава, отде дойде добрата версия, която гледаме цял сериал? 

Ще чакаме другата седмица да видим, ако не и по-другата.Въобще стана мътеница пълна с тия версии.Полицаят се върна с младия си облик, като се подмениха, физичката се върна в същия си вид,  нашият след първия път и той в сегашния си вид, без значение годината.

Матрим беше права най-рано да се сети да  пита,  аджеба,  кой е оригинала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Пишман да стане драгият зрител с тия паралелни реалности :lol2: Оригиналът е добричкият! Нали него гледаме толкоз серии, че ги убивам иначе! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...