Jump to content

Recommended Posts

@Paribas, не ми се връзват две, защото

Off Topic

в едната върнаха в 2010. Ако няма пътувания, тя тогава отде се взе и как го е родила и най-важното той как киризи отстрани, какъв се явява, след като се самоунищожи? Пътешественици  нали уж вече няма. :DВ другата от 2020 още по-мътно, не се познават, но помнят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговори никакви не дадоха. Но завършиха сериала много поетично и романтично. Краят ми хареса. Не съжалявам, че гледах и на всичкото отгоре ми беше супер приятно. Нямаше много смисъл, но с риск да се повторя, беше красиво. Актьорската игра беше истинска наслада за сетивата. А, да

Spoiler

пожертваха журналистката, но то и без друго нямаше химия между тях. Нека си живее живота без да го помни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, bond написа:

Отговори никакви не дадоха. Нямаше много смисъл

  Скрий съдържанието

 

 

Значи има оцелели+сериал без смисъл -добре че го зарязах на половината на първа серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха! Прочетох току що 50 и повече мнения, във връзка с края. Такова чудо не бях наблюдавала до сега.Никой не е разбрал, всички се жалват от сценария, всички нямат отговори, но никой не съжалява, че е гледал и  всички са следили с интерес.  :28558: Ей на това му се вика успех на сериал.:D

И за статистиката. Тръгна с рейтинг 4, завърши с 9-10.

 

Дидо, фантастика! За мен по-голяма безсмислица от това, по принцип  няма.

Инак, 

Off Topic

всички ги изтрепаха на практика,или се самоунищожиха, за да спрат пътуванията.  Неяснотата идва от последното измерение(я), дето всички пак са живи, че и пътешественик има.:lol2:

 

Обаче, прочетох и едно обяснениe, което има смисъл и ми хареса.

Off Topic

След ликвидацията, пътешествениците ще изчезнат от паралелните светове, в които не трябва да бъдат.Примерно това обяснява, че героят, дето наблюдаваше в 2010, ще изчезне оттам. И си дойде 2020 с всичко на място, както е в момента, след приключилите пътешествия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е добро обяснение.

Off Topic

 

Така нашият детектив не стана полицай, защото нямаше какво да разследва, насочил се е към архитектурата по принципа на "парен каша духа", тоест да пазим достиженията на миналото и стига сме гледали в бъдещето, то ще си дойде каквото и когато трябва.

 

А серилът си завърши точно по желание на Дидо. Всички измряха. Така че ще трябва да гледа, той обеща, ако избият всичи да гледа.

 

 

 

А сега напред към шпионина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Lawandula написа:

Ха,ха! Прочетох току що 50 и повече мнения, във връзка с края. Такова чудо не бях наблюдавала до сега.Никой не е разбрал, всички се жалват от сценария, всички нямат отговори, но никой не съжалява, че е гледал и  всички са следили с интерес.  :28558: Ей на това му се вика успех на сериал.:D

И за статистиката. Тръгна с рейтинг 4, завърши с 9-10.

 

Дидо, фантастика! За мен по-голяма безсмислица от това, по принцип  няма.

Инак, 

  Скрий съдържанието

всички ги изтрепаха на практика,или се самоунищожиха, за да спрат пътуванията.  Неяснотата идва от последното измерение(я), дето всички пак са живи, че и пътешественик има.:lol2:

 

Обаче, прочетох и едно обяснения, което има смисъл и ми хареса.

  Скрий съдържанието

След ликвидацията, пътешествениците ще изчезнат от паралелните светове, в които не трябва да бъдат.Примерно това обяснява, че героят, дето наблюдаваше в 2010, ще изчезне оттам. И си дойде 2020 с всичко на място, както е в момента, след приключилите пътешествия.

 

Не бъркай научната фантастика с фентъзито и фантасмагориите. За съжаление първото вече е мъртво, за другите две сам решаваш дали да гледаш. Това тук са фантасмагории.

Преди 2 часа, bond написа:

Да, това е добро обяснение.

Off Topic

 

Така нашият детектив не стана полицай, защото нямаше какво да разследва, насочил се е към архитектурата по принципа на "парен каша духа", тоест да пазим достиженията на миналото и стига сме гледали в бъдещето, то ще си дойде каквото и когато трябва.

 

А серилът си завърши точно по желание на Дидо. Всички измряха. Така че ще трябва да гледа, той обеща, ако избият всичи да гледа.

 

 

 

А сега напред към шпионина.

Очевидно не всички са измрели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, моето си е свободно тълкувание :D На база на това, че тези паралелни реалности съществуваха в предните серии. Те няма да изчезнат, ще изчезнат само пътешествениците във времето. Което, индиректно, прави възможни реалност 1 и 2.

 

Off Topic

А и това би обяснило защо в 2020 г той като я видя, тя изобщо не му напомни на мама...

 

Но то из цялата измишльотина не дадоха никаква концепция, тъй че колкото гледали, толкова и версии. :lol2:

 

Дано в лисугерите малко се постараят повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, защо продължавате да търсите черната котка в тъмната стая, при положение че тя въобще не е в стаята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, dido100 написа:

Интересно, защо продължавате да търсите черната котка в тъмната стая, при положение че тя въобще не е в стаята.

Защото е котката на Шрьодингер и се не знае,   та барабар и ние със  Шрьодингер, да не останем по-назад.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала! Изключвам последната серия разбира се :D Там винаги оакват целия смисъл или забравят какво изобщо се търсеше. Много любима, да не кажа най-любима актриса. Единствено тя, дори когато се налага да гледа в точка тъпо, очите й говорят всичко. Останалата гилдия актриси играят абсолютно еднакво. Просто успешни са по-красивите. А той, по-скоро за негативни роли с тази визия. Предпочитах някой друг, просто си е грозничък. С талант или не, някак няма чар. Сценарият ми хареса, остана ми само тъпата въпросителна,

Off Topic

каква е логиката да убиеш майка си и цял живот да търсиш убиец. Виждайки че това си ти, просто не го правиш и всичко е точно. И след нулирането на времето, майката нали пак е със същата визия? Защо нямаше реакция, срещайки Те И в 2020?

Предпочитам такива сериали, пред битови сюжети. И ся кво да гледам... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Urban написа:

 

Предпочитам такива сериали, пред битови сюжети. И ся кво да гледам..

 

Бънита,  шпионите и лисугерите!:D Едното смях, другото грях, но Убавци в изобилие и мацките вАжат.

Колкото до въпроса ти, това си остана най-голямата мистерия и както вече писах

Off Topic

хем се познаха, хем  помнят. Как стана така,  не намерих обяснение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Urban написа:

Много ми хареса сериала! Изключвам последната серия разбира се :D Там винаги оакват целия смисъл или забравят какво изобщо се търсеше. Много любима, да не кажа най-любима актриса. Единствено тя, дори когато се налага да гледа в точка тъпо, очите й говорят всичко. Останалата гилдия актриси играят абсолютно еднакво. Просто успешни са по-красивите. А той, по-скоро за негативни роли с тази визия. Предпочитах някой друг, просто си е грозничък. С талант или не, някак няма чар. Сценарият ми хареса, остана ми само тъпата въпросителна,

  Скрий съдържанието

каква е логиката да убиеш майка си и цял живот да търсиш убиец. Виждайки че това си ти, просто не го правиш и всичко е точно. И след нулирането на времето, майката нали пак е със същата визия? Защо нямаше реакция, срещайки Те И в 2020?

Предпочитам такива сериали, пред битови сюжети. И ся кво да гледам... 

Kairos (2020) и Missing: The Other Side (2020). Това тук е тъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kairos задължително. За другия още умувам, но вероятно и него ще гледам. Не знам защо толкова не ви хареса този. Нормално си беше. Жена от класа и на всичкото отгоре талантлива. На мен това ми беше достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Missing се гледа леко и зарибяващо, и главният актьор е голям симпатяга.
 

Този сериал тук също не е лош и приятен и разтоварващ, но сценаристите просто се объркаха какво да ги правят всичките тия взаимоотношения :D Аз лично одобрих края с двамата главни - доста смел като за корейци. По форумите има и потресени, което май е добър знак :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.10.2020 г. at 9:46, Matrim написа:

Много си права за идеалността без тръпка. Дано да греша и тепърва нещата да се променят, но блестящият сериал с лисугерите засега точно така ми действа. Обожавам приказките, актьорите са ми повече от любими, сюжетът се развива нормално, а на мен ми липсва лудостта и нетърпението, които ме обземат, гледайки много по-скромни продукции, но с "душа". Определям ефекта, като "да ти влезе под кожата", истории, които помниш и споменът за тях да те вълнува и след години.

Мда, на мен също.

 

Харесвам много сериали като Алис и лисунгерите, но някак ми вървят бавно, едва сега догледах последните три серии на Алис, а чакам с нетърпение Сърч и Кайрос, а от романтичните комедии, Старт ъп и Досоласол. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9-ти епизод от сериала съм. Харесва ми режисурата и обичам идеята за пътуване във времето. Харесвам и актьорите, общо взето засега всичко му харесва. Но едно нещо ми разваля вкусът на сериала, някак си перверзно ми идва, или ще ми дойде, ако ТОЙ се влюби в майка си. Да, ТЯ не му е майка, но е и така, и не е така. Тоест ТОЙ се влюбва в двойничката на майка си. Е, това ме притеснява определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Shaella написа:

На 9-ти епизод от сериала съм. Харесва ми режисурата и обичам идеята за пътуване във времето. Харесвам и актьорите, общо взето засега всичко му харесва. Но едно нещо ми разваля вкусът на сериала, някак си перверзно ми идва, или ще ми дойде, ако ТОЙ се влюби в майка си. Да, ТЯ не му е майка, но е и така, и не е така. Тоест ТОЙ се влюбва в двойничката на майка си. Е, това ме притеснява определено.

 

Не просто двойничка, а генетичен двойник. И аз не можах да го преглътна. :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...