Jump to content

Recommended Posts

Всичи те са

Spoiler

оригинали в някакво измерение. Въпросът е в нашето измерение какво ще се случи. Очевидно във всеки е заложено както добро, така и лошо. Според мен различните версии са различното аз на героите. Важното е да надделее доброто, което съм сигурен, че ще стане. И още един въпрос. Защо всички все в един и същ момент на 2010 година се връщат? Вероятно точно тогава се е случило нещо много важно, не само убийството на майката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че аз се обърках с тия клонинги е нормално, но подозирам, че и сценаристите така са се оплели, че няма да има смислено обяснение накрая. Копието не може да се различава от оригинала - може да е по-бледо, по-тъмно, но си е копие. Единият директор положителен и иска да прекрати пътуванията във времето, другият - гад отвсякъде и дава всичко от себе си пътуванията да продължат. Главният герой, безспорен любимец на зрителите, сега ще ни го покажат в тежък психопатски вариант. За професорката (1 и 2) не знам какво да мисля. Хем тя е изобретила пътуването във времето, значи важна личност, хем в първи епизод се появи като редови изпълнител в акция. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За професора във всичките и форми само положителни мисли, моля. Шегата си е шега, но играе дамата. Другото момиче направо се губи на нейния фон. Страхотна актриса, помита всичко по пътя си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще гледам двата епизода наведнъж, че по един съвсем малко ми идва. Дванадесет серии удържаха фронта, дано не изпуснат края и всичко да отиде там, където не трябва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, bond написа:

Утре ще гледам двата епизода наведнъж, че по един съвсем малко ми идва. Дванадесет серии удържаха фронта, дано не изпуснат края и всичко да отиде там, където не трябва. 

А, сефте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, bond написа:

Утре ще гледам двата епизода наведнъж, че по един съвсем малко ми идва. Дванадесет серии удържаха фронта, дано не изпуснат края и всичко да отиде там, където не трябва. 

 

След всичко, което показаха, един трагичен край, ала старите корейски  сериали, би лепнал идеално и да се приключи с пътешествията. Ако го докарат, ще ги призная.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен. Едни трагичен край е най-подходящ за случая. Иначе ще трябва да се тревожим за инцест. 

Spoiler

Тя се влюби в него, той също. Не е нормално, дори да не е майка му, щом е нейно копие.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Lawandula написа:

 

След всичко, което показаха, един трагичен край, ала старите корейски  сериали, би лепнал идеално и да се приключи с пътешествията. Ако го докарат, ще ги призная.

Ако избият всички герои, ще го гледам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, bond написа:

Не може ли поне лошите да остана живи? 

 

преди 37 минути, bond написа:

Не може ли поне лошите да остана живи? 

Не, всички под ножа, за да си струва гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Получи се нещо като "Десет малки негърчета" на Агата Кристи. Живи няма. Кой е убиецът?

Сценаристът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, dido100 написа:

Сценаристът.

 

Не позна! За съжаление, ще натисне  бутона рестарт.:28558:

 

И за още по-голямо  съжаление

Off Topic

 любимецът ми Мин Хьок(бащата) ще даде фира, изкупвайки вина и защитавайки сина си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Толкова много синове му станаха на твоя любимец, че не знам кого по-напред ще защитава.

Отивам да гледам 14-ти, но вече ми заприлича на влакче на ужасите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бащата е разкошен, но сценаристите го зарязаха напълно в 13-та серия, явно ще го “появят” чак като дойде време да мре. Недоизползван образ отвсякъде, сценаристка греда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Образът на бащата е отлично замислен, но някъде по средата май забравиха защо са го създали. На мен също ми е любимец и искрено се надявам, че след този сериал, актьорът ще получи нови добри предложения за работа. Никога досега май не съм го срещал, но ми хареса как играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 14-ти епизод предположенията ми определено клонят към "всички под ножа, в съчетание с прераждане". :lol2: Да видим от всичките паралени реалности ще остане ли накрая поне една...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...