Jump to content

Recommended Posts

EfBcnOhU0AEOcOg?format=jpg

 

Off Topic

EeO6VTbUMAEjaTN?format=jpg&name=900x900EeO6WR5UYAAafqj?format=jpg&name=900x900

 

Alice | 앨리스
Държава: Южна Корея
Режисьор: Пек Су Чан
Сценарист: Ким Кю Уон
Мрежа: SBS
Епизоди:16
Дата: 28.08. 2020 г. -
Време: петък и събота от 22:00-23:10

Жанр: драма, фантазия

Субтитри: Английски


Участват:
Joo Won - Park Jin Gyeom
Kim Hee Seon - Yoon Tae Yi
Kwak Si Yang - Yoo Min Hyeok
Yeon Woo (ex MOMOLAND) - Tae Yi's sister
Lee Da In - Kim Do Yeon

Choi Won Young - Seok O Won

 

Описание:

Off Topic

Пак Джин Гьом е детектив, роден без способността да изразява емоции. 
Опитвайки се да разкрие загадъчни случаи, става първият човек, който узнава за 
пътешественици във времето, които идват от бъдещето с помощта 
на "Alice" (машина на времето) и се бори с неблагоприятни ситуации, 
възникващи заради това. 
Той отново среща  Юн Те И - жена физик, починала в миналото.
Според Пак Джин Гьом срещата им е съдбовна. 
Юн Те И е гениален физик, която държи ключа към тайната за пътуването във времето. 
Докато заедно разгадават тайната, тя разкрива и тайна за себе си.  
Ю Мин Хьок е пътешественик във времето, гид  към "Alice"и ръководител на групите.

Резюме

Това е разказ за историята на мъж и жена, които трябва да бъдат вечно разделени заради смъртта

и които отново се срещат извън времето и пространството.

 

В главните роли

„Алиса“ (драма 2020 г.): В ролите и резюме

 

Джу Уон като Пак Джин Гьом

Той е на 29 години и лейтенант от детективския екип 2 на Южното полицейско управление в Сеул. 

Той открива, че майка му е убита, и търси убиеца повече от 10 години.

 

„Алиса“ (драма 2020 г.): В ролите и резюме

 

Ким Хи Сон като Юн Те И

Тя е на 32 години и е професор по физика в университета  "Ханкук".

 

„Алиса“ (драма 2020 г.): В ролите и резюме

 

Ким Хи Сон като Пак Сун Юнг

Умира на 40 години - 2010-а (убийство). Тя е майка на Джин Гьом.

Изобретателка на машината за времето през 2050, наречена "Алиса".

Когато отива в миналото през 1992 г., забременява, не успява да се върне в бъдещето и ражда Джин Гьом.

 

-------------------------

Първа роля на  Joo Won след казармата.

 

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с български и английски субтитри :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Добавен линк за онлайн гледане с български субтитри.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте драмата да започне на 28 август ! :panda-145:

С нетърпение очаквам и двамата . Страхотни са и ми харесват.

Да видим какво ще направят като продукция.

Нов тийзър

[앨리스] 2차 티저 주원X김희선, '죽은 엄마를 닮은 도플갱어를 만났다!?' / Alice Teaser ver.2 | SBS NOW

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен засега, добре направен. Още в началото създадоха мистерия, която започва все повече да се заплита. Много романтика вероятно няма да получим, но почти всичко друго го има - мистерия, фантастика, драма, екшън, криминални случаи, специални ефекти... Музиката също е хубава, актьорите са прекрасни. След първите два епизода имам надежди, че това ще е един от по-добрите сериали за тази година. Много ме радва да виждам това талантливо момче Joo Won отново на екрана след дългото отсъствие.

  • Харесвам 3
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-различно, пък ще видим тепърва за хубаво, или за лошо.

 Пекарчето възмажало след казармата, мяза му да е  полицай-супермен, безсмъртен. Каката, както винаги трепач, Kwak Si Yang-точно за ролята и въобще целият актьорски състав на ниво.

Ще пътешестваме във времето, видя се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлична актьорска игра. Но съм толкова пристрастен към този сериал заради любимката ми, че каквото и хубаво да напиша, може да не ми вярвате. Истинта е обаче, че началото е много силно. И аз като @Lawandula се надявам да е за добро.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10,6  рейтинг за 8епизод( втората половинката на четвърти) хич не е зле. С всяка половинка върви нагоре.

Вече си имаме нов екскурзиант:D. Чакам  си следвашите епизоди с интерес.

Каката, мамата, студентката, преподавателката и каквато и да е  още, за по-лесно екскурзиантката - убийствено красива.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютни глупости, но много добре поднесени. Гледам с голям интерес и се надявам да не дръпнат назад след средата на сериала. Спомням си как беше с "W". Перфектно начало, а след средата загубиха нишката и такива щуротии сътвориха, че едва го догледах. Дано тук да не се случи същото.

  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна дъвка за очите, супер приятно за гледане. 6 серии на един дъх, дано задълбаят в драмата повечко по-нататък.

 

Главният хич не може да го докара на лишен от емоции, но е сладур :D

 

Off Topic

Само нещо подозрително намножиха тия вселени, не могат ли да си останат само с една, да му се не види? 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tе лишените от емоции явно са на мода( три драми в момента с такива-  гората, китката и тая), но Чо Сънг У като  Хуанг Ши Мок е ненадминат, да ме простят Пекарчето и Джун Ки. Комбинацията пък с паралелните светове, още по на мода. Жалко само, дето и Минчо в неговите паралелни светове не беше лишен от емоции.Щеше да е  топ  :28558:.

Колкото до драмата, вярно са доста световете, но нали детето е баш екскурзиантът и ключът- няма начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тези редове докато съм на втората половина на 4-и епизод. Още в трети с това "самоубийство" от страната на майката на Ън Су може да породи много въпроси. Нали има такива теории, че ако убиеш себе си или да кажем дядо си... и ти умираш. - и не може да го направиш или и ти умираш. Не знам в този случай ще дадат ли отговор, понеже могат да се измислят всякакви свободни съчинение на пътуванията във времето и до колко имаме право да се месим.  Абсурда е пълен в добрия смисъл засега, но и в същото време объркващ. Това с обяснението за ефекта на пеперудата и паралелните вселени е на място. Да видим обаче колко паралелни вселени ще ни поднесат сценаристите. (Мисля, че не съм гледал други корейски сериали на тема пътуване във времето, някой ще сподели ли адекватни или интересни идеи във сериали/филми.)

 

Whaaaaat.......! Малей, камиона как го тресна.

2010г.?  Ще скача от 2020 в 2010 за доказателства и ще имаме преплетени действия.....?

 

И Благодаря за превода на роден език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка хрумка е какво би станало, ако

Off Topic

човек познаваше родителите си преди да са станали такива, и да го облъчат с представите за себе си, които понякога може да са доста подвеждащи...

 

Много приятно си тече засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Аджушито детектив имам предвид. Явно е замесен много надълбоко в тази история, а може и той да убиецът на майката. А такава душичка изглежда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.09.2020 г. at 20:46, bond написа:
  Скрий съдържанието

Аджушито детектив имам предвид. Явно е замесен много надълбоко в тази история, а може и той да убиецът на майката. А такава душичка изглежда.


 

 

 

 

Off Topic

Полицаят стана подозрителен още в една от предните серии. Да видим как ще го изкарат, този актьор е голям симпатяга и май доста полицаи играе. Интересно как са намесени и колегите на таткото, без той да знае. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ма серия направо може да се прескочи до последните 5 минути. :lol2: Знам си аз, че трябва да гледам като е излязъл целият сериал, дано в 9-та наваксат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще прескочиш такава хубавица? Гледам я като омагьосан. Еднакво добре се представя като 20, 30 и 40+  годишна. Няма възраст тази жена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...