Jump to content

Нужна ми е малко помощ


Recommended Posts

Здравейте първо искам да ви запозная с идеята ми а след това да ви помоля за помощ

 

1. Започнал съм проект за кабелна телевизия (първо във моя град) и надявам се да успея да я внедря по на татък и в по големите в бранша

2. Идеята ми е да добавя канал със азиатско кино където съответно ще имам нужда от  вас.

от много години съм тук и знам на какво сте способни.

в момента имам изчакване на едни документи и разбира се имам нужда от малко информация относно авторското право на филмите

тъй като много от тях са доста стари но всички са изключително интересни по сегашни данни от един от адвокатите ми (не най умния) нямало проблем да излъчвам така да се каже пиратски копия(тоест свалени от тук) но все пак няма да стартирам канал с филми които законно нямам право да излъчвам.

Съдружниците ми от филмавтор не изказаха мнение по въпроса тъй като става въпрос за филми които са доста далеч от обхвата им.и вероятно няма да се намерят . тоест можело да мина и така (дето се вика по български  кои ше разбере онея са на 10000км от нас)

3. Ако евентуално мога да ги излъчвам Бихте ли се включили във екипа за селекция и разбира се намирането на филмите дори и да трябва да ги копувам

 

лично аз си падам по тези където са със готвене (обичам кухнята ) имах ресторант но не и качествен готвач на китайска храна

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е страхотна. Аз не мога да помогна много, много, но ще се радвам да знам, че има и такова място където любимите ни азиатски произведения ще се гледат. Надявам се някой от съфорумците да им повече възможности за поддръжка и реално да може да помогне за осъществяването на идеята Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално аз разполагам със нужната апаратура и финанси .за жалост не разполагам със знанията как да я задвижа +това аз лично смятам че корейските и японските драмички биха завладяли нашите зрители повече от индийски и турски серияли защото са динамични и забавни дори младите биха се захласнали по тях както аз и вие. проблема ми е в авторските права аз мога още сега на момента да стартирам със филмите които притежавам ноо ще бъде незаконно имам нужда от помощ да озаконя и съответно да попълним програмата със най интересните и пленителни сериали дори старите (че кой няма да им се радва) на нежно глуповатите срамежливи девойки и изтънчените млади предприемачи готвачи компютърни специалисти и дори бандюгите с тяхния чар 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ви свържем с корейското посолство. Тъй като те правят дни на корейското кино и така излъчват в кината корейски филми, вероятно може да съдействат за правата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Филмаутор е публикувана цялата необходима информация за авторските права при излъчване на творби в електронни медии, както и необходимите за това документи. За мен е необяснимо как човек от тази институция ще твърди, че не е запознат с начина за уреждане на авторските права с държава, "която се намира далече". Абсурдно е! Има закони, както български, така и международни. Няма никакъв начин пиратско излъчване да остане скрито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам идеята, мисля,че всеки би предложил филм или сериал. И има такива,които се харесват не само на отделни хора.

По принцип броят страници изписани в темата и какво е писано могат да служат за ориентир...

Хеле,ако се озвучат,ще завладеем и бабите и дядовците,които вече н:huh:едовиждат:rolleyes: и по-бавно четат...

Па и младотот,което го мързи да чете...:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...