Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

2f98eb46d95fe35c126bf7b8f6524009.jpg

 

Yanxi Palace: Princess Adventures (延禧攻略: 金枝玉叶)
Страна: Китай
Също така известен като: Yan Xi Gong Lue: Jin Zhi Yu Ye
По новелата на: Zhou Mo – „Yan Xi Gong Lüe“
Година на излъчване: 2019 – Декември – 31
Време на излъчване: Вторник
Жанр: Исторически, Драма, Романс
Канал: Netflix
Епизоди: 6
Режисьор: Hui Kai Dong
Субтитри: Английски
 
Участват:
Rain Wang като Princess Zhao Hua
Wang Yu Wei като La Wang Duo Er Ji (Prince)
Wang Yi Zhe като Fu Kang An (Qing's son)
Wu Jin Yan като Wei Ying Luo / Consort Ling
Nie Yuan като Emperor Qianlong

 

Резюме: Netflix spin-off на хитовата драма „Story Of Yanxi Palace (2018)“
Решителната принцеса от династия Цин, Zhao Hua (Rain Wang) се съревновава с дворцовите интриги и вендета срещу семейството си, докато попада в коварният терен на романтиката…
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с руски за онлайн  гледане  - тук

Симпатично! Който е харесал сериала, ще му е приятно да види отново героите и отрочето им.Принцесата-огън,  2в1-майка си и баща си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,видя им сметката принцесата, много наблегнаха на отмъщението,беше ми малко тегаво.

Старите главни,радост за окото. Страхотно присъствие.

Обаче оня героя ,който играеше Ю Уей , и който се ожени за гг,беше толкова препариран,тя и дрехата съвсем го гипсира. Изобщо не ми хареса играта му.

За Фуканан не ми стана жал,стана ми антипатичен. Сякаш не можа да пресъздаде добре емоциите и съжалението си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорите от стария сериал бяха истинска наслада, но се появиха много за кратко. А от новите нито един не ме грабна. Най-добре беше принцесата, но сценаристите и бяха изградили какъв антипатичен образ, че никакви травми не могат да го смекчат. Едното момче, горкото, наистина се задушаваше в сценичния си костюм. А в последните две серии и сценарият нещо кривна...

 

И отмъщението беше слаба бира. Само продължавам да не схващам защо една кротка изневяра се третира по-зле от масово убийство. :blink:

 

Ех, дано по-нататък направят нещо с Вей Инло на по-стари години, и с нейния благоверен, и целия дворцов змиярник разбира се :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Paribas написа:

Актьорите от стария сериал бяха истинска наслада, но се появиха много за кратко. А от новите нито един не ме грабна. Най-добре беше принцесата, но сценаристите и бяха изградили какъв антипатичен образ, че никакви травми не могат да го смекчат. Едното момче, горкото, наистина се задушаваше в сценичния си костюм. А в последните две серии и сценарият нещо кривна...

 

И отмъщението беше слаба бира. Само продължавам да не схващам защо една кротка изневяра се третира по-зле от масово убийство. :blink:

 

Ех, дано по-нататък направят нещо с Вей Инло на по-стари години, и с нейния благоверен, и целия дворцов змиярник разбира се :wub:

 

За мен принцесата си беше идеална.Няма как синята кръв да е равна със слугинажа по поведение, още повече в казана на оцеляването, сред купища деца на короновани и наложници.Краят го доказа още веднъж и бе резултат от характера ѝ.Дъщеря на майка си и баща си! Горда и умна.

Отмъщението пък, си беше супер, като за тяхна потомка и чрез него, пак показаха разликата в нивата с многострадалната мръхла и многострадалния страж. Женихът нямаше кой знае каква роля.Както беше опакован в костюма, така беше опакован и в политиката. Харесваше я ,но искаше да ѝ даде урок.Само, че с нейния ум, тя му даде уж да избира, но реално избра тя.:D

И на кое викаш кротка изневяра ,че не вдянах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, че от телефона не мога да вмъквам слойлери. :D Разговорът между чичо и племенник беше култов, когато племенникът сложи приоритети кое е по-ужасното престъпление (включително изневярата, което ме разсмя) на фона на всичко, което бяха замислили.  Имах предвид, че тяхното отмъщение някак беше слаба бира, особено племенникът - хич не можа да ме убеди. Чичото беше върха иначе, но той е от стария сериал и там също ми беше убедителен и интересен.

 

А принцесата - беше ми наистина сладка в 2 момента - като говореше с майка си (особено като си говориха за разликата между двете) - много добре им се получаваше, и като остана на колене. Но иначе - ами малко, егоистично мрънкало. Вярно, че с тая крехка възраст от 15 години и изолирания начин на живот в забранения град е разбираемо, и все пак ме издразни. Не ми допадна и крайното и решение ми го затвърди, макар всъщност да направи нелош избор на теория, даже май беше по-добрият :D

 

Може би просто са още много младички тримата главни актьори, и им трябва повече опит. Иначе визуална красота - заснемането беше чудесно! И, ах, старата гвардия герои! Любимци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Paribas, не съм те разбрала правилно за отмъщението.

Off Topic

Мислех, че говориш за отмъщението на принцесата, което  си беше на висота, а ти си говорела за отмъщението на стража и бащата-чичо.

 

Колкото до актьорите, мисля, жените се справиха  пъти по-добре от мъжете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, за това отмъщение, за което говориш, @Lawandula, да.  Истинска проклетия е малката.  :rofl: Има хляб в актрисата. Но момчетата хич не ме трогнаха, и добре, че бяха старите актьори. 

 

Off Topic

Малката кат' ги почна, реших, че сценаристите ептен са откачили, и екзорсизъм ще си имаме. Ма добре, че оваладяха положението.

 

Ама накрая ме издразниха - на това 15-годишно принцесесто чудовище, значи, за нито един от двамата кандидати не и пукаше... Важното беше да стане на нейното. Жална му майка на избраника, добро момче ми се види. :lol2:

 

Туй то - в Китай феминизмът е за принцеси...


 

Радостното е, че Netflix са налазили и Китай. Възлагам им големи надежди :asian:. Като гледах какво са измъдрили в Корея и му се радвам, очертава се светло бъдеще за сериалите и зрителите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Paribas написа:

Ох, че от телефона не мога да вмъквам слойлери.

 

Завърти го хоризонтално и ще ти излязат всички бутони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...