Jump to content

Recommended Posts

Благодарско, за инфото, да  не  го мъча сериала и  себе си.Ей за това го обичам форума.

Не ми допадна още от постера прическата на главния, който пък грам не преглъщам.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И главния и главната са с отвратителни прически. Су А пък като я видя с това ярко червено червило и ми иде да...

Аз продължавам да го гледам, но не бих казала, че ми харесва колкото началните серии. Почти нищо изненадващо до момента,

Spoiler

с изключение на бащата, който предаде сина си и как другото синче обърна монетата и стана досущ като татенцето си. Линията Се Рой - И Су - Су А - пълна скука. Манията за отмъщение на Се Рой ми стана досадна - според мен, след като видя, че не става работата, просто трябваше да си живее живота и да бъде щастлив. Така би постигнал най-доброто отмъщение, защото онзи искаше да го види унижен, разорен и на колене. Отделно можеше и нещата да му потръгнат и без глупостите на И Су и да продължи да развива ДанБам. Това заробване да търси начини да сваля, да наказва човек с такива дълги ръце, който винаги може да се измъкне е нереално. 

За най-добра актриса в сериала обявявам дъщеричката на полицая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.03.2020 г. at 21:57, Lawandula написа:

Благодарско, за инфото, да  не  го мъча сериала и  себе си.Ей за това го обичам форума.

Не ми допадна още от постера прическата на главния, който пък грам не преглъщам.:D

Напротив, изпускате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летят някакви агитации напред назад в подкрепа на сериала :D Не го гледам, но имам усещането, че е от тези, които трябва да се изгледат наведнъж, а не по една-две серии на седмица и после докато дойде следващия епизод да съм забравила и действието и емоцията. Ще си чакам преводчето, откъдето и да дойде, защото знам, че има фенове на Пак Со Джун :D Аз лично много го харесвам и ако ми почука на вратата, дори и с тази прическа, веднага си го прибирам в нас :D Винаги е участвал в читави проекти, мисля че и тук ще е така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, felicyti said:

Летят някакви агитации напред назад в подкрепа на сериала :D Не го гледам, но имам усещането, че е от тези, които трябва да се изгледат наведнъж, а не по една-две серии на седмица и после докато дойде следващия епизод да съм забравила и действието и емоцията. Ще си чакам преводчето, откъдето и да дойде, защото знам, че има фенове на Пак Со Джун :D Аз лично много го харесвам и ако ми почука на вратата, дори и с тази прическа, веднага си го прибирам в нас :D Винаги е участвал в читави проекти, мисля че и тук ще е така ;)

а от улицата ще си го прибереш ли (визирам един скорошен сериал, който не съм гледала, но добих представа за сюжета) :D

 

**и аз го харесвам и заради него ще го преслушам 100% сериала, но с бг ;), не бързам :P, доглеждам още сума ти сериали :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Aretka написа:

а от улицата ще си го прибереш ли (визирам един скорошен сериал, който не съм гледала, но добих представа за сюжета) :D

 

**и аз го харесвам и заради него ще го преслушам 100% сериала, но с бг ;), не бързам :P, доглеждам още сума ти сериали :wub:

 

от всякъде ще си го прибера .....  и като Куче-птица от Хуаранг да ми дойде, пак ще го взема :D Много по-естествен ми е от доста други актьори, в които видимо си личат корекции по носове и други части на лицето. И по-мъжествен! И актьорската му игра е на ниво ;)

Тези трапчинки и малки бръчици, като се усмихне, мммммм как да не го вземе човек :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, excape написа:

И аз бих го взела с тази прическа, а сериалът би трябвало тази седмица да свърши.

Гледах в профила му в социалните мрежи някакви снимки, май ще има много драма .... 

Да споделиш цялостно мнение за сериала после ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, понеже ми досади съвсем към 9-ти , щото от там почват игричките кой-как и защо ...така де, погледнах края на 14-ти (така правя аз от време на време, джиткам напред-назад) и...сега чакам с нетърпение последните два епизода:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един момент до финала този сериал го гледах с превъртане. Развлачена работа, мудно и скучно.

Spoiler

В крайна сметка се оказах права за Су А. Мацето нанесе такъв як удар на богаташа, че Парк Се Рой при всичкото му пънене и блъскане, не успя да го удари така, да не говорим и че клекна пред него. Грешка ли отчете, че не клекна първия път, но като щеше да кляка, аз вече го казах, да си беше живял живота, не да се трови с отмъщения, за мен това обезсмисли целия сериал. Предполагам идеята е била да покажат, че сега като се е влюбил и нищо друго вече няма значение и няма никакъв проблем да падне на колене. Не ми хареса и колко студено Се Рой се държа със Су А при последния им разговор, все едно не са били приятели толкова години. 

Ким Да Ми се надявам да не я срещам в друг сериал, не можа да ми промени първоначалното мнение. Относно химия със Со Джун, по-ниска от нулева възможна ли е? Тяхната за мен беше такава.

Прехваления Бо Гъм не мога да повярвам, че го сравняват с Катеричето! Директно го слагам в категорията дървета и храсти. 

Най-интересното от финалния епизод беше демото на новия Galaxy Fold.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.03.2020 г. at 20:36, jira написа:

От един момент до финала този сериал го гледах с превъртане. Развлачена работа, мудно и скучно.

  Скрий съдържанието

В крайна сметка се оказах права за Су А. Мацето нанесе такъв як удар на богаташа, че Парк Се Рой при всичкото му пънене и блъскане, не успя да го удари така, да не говорим и че клекна пред него. Грешка ли отчете, че не клекна първия път, но като щеше да кляка, аз вече го казах, да си беше живял живота, не да се трови с отмъщения, за мен това обезсмисли целия сериал. Предполагам идеята е била да покажат, че сега като се е влюбил и нищо друго вече няма значение и няма никакъв проблем да падне на колене. Не ми хареса и колко студено Се Рой се държа със Су А при последния им разговор, все едно не са били приятели толкова години. 

Ким Да Ми се надявам да не я срещам в друг сериал, не можа да ми промени първоначалното мнение. Относно химия със Со Джун, по-ниска от нулева възможна ли е? Тяхната за мен беше такава.

Прехваления Бо Гъм не мога да повярвам, че го сравняват с Катеричето! Директно го слагам в категорията дървета и храсти. 

Най-интересното от финалния епизод беше демото на новия Galaxy Fold.:D

 

Не знам каква химия очаквате от една нова актриса като нея. Това е първия и сериал. Играла е досега само в 3 игрални филма от които само в един е главна , а самия филм е всичко друго но не и романтика. Само във Вещицата съм я гледал, но със Woo-Sik направиха уникална комбина. Все съм гледал психарски азиатски филми, но такъв поглед като на нея там трудно някой може да издокара. Мисълта ми е дайте имало повечко време. Прекалено големи очаквания за романтика.. а самия Се Рой като гледам как преливаше от любов... айде нема нужда. Надявам се да го преведе някой. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То химията в таз драма не беше основната...искаха да го изкарат като да е за Героя, които се движи от отмъщението си и накрая побеждава гадта, дето му е прецакала живота в началото, виновна е за смъртта на баща му и му е отнела свободата, ама той нали е благороден и ще си отмъсти като го победи в неговото поприще....основата е това, нищо ново, просто обичайната история за отмъщение и геройство с опит да се гарнира с романтика, по корейски...е не са се справили особено добре според мен, ако и актьорите да се стараеха....  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Allanon определено мнението не ми е базирано само въз основа на химията й със Со Джун, нито пък съм очаквала кой знае какъв романс между тях предвид разликата във възрастта им. Като зрител имам някакви очаквания, които за мен лично тя не успя да покрие. Видя ми се доста еднопластова играта й, почти една и съща физиономия във всяка сцена. Не ме грабна с присъствието си на екрана за разлика от Kim Dong Hee, който също e нов актьор, но ми направи по-добро впечатление. 

Пък и всеки си има някои актьори или актриси, които по една ли друга причина не му допадат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, jira написа:

@Allanon определено мнението не ми е базирано само въз основа на химията й със Со Джун, нито пък съм очаквала кой знае какъв романс между тях предвид разликата във възрастта им. Като зрител имам някакви очаквания, които за мен лично тя не успя да покрие. Видя ми се доста еднопластова играта й, почти една и съща физиономия във всяка сцена. Не ме грабна с присъствието си на екрана за разлика от Kim Dong Hee, който също e нов актьор, но ми направи по-добро впечатление. 

Пък и всеки си има някои актьори или актриси, които по една ли друга причина не му допадат. 

Разбира се, че всеки предпочитания от относно актьорите. Просто изразявам мнение, че и за нея има време за да си подобри играта, специално що се отнася до сериали с романтика. Мисля, че за игрални филми ужаси или психо-трилъри или sci-fi например си е направо перфектна. Аз също имам актьори и актриси които ме ми харесват. Всеки си има вкус и това е добре. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние тук оплюхме прическата на Со Джун, но тя била станала хит в Корея. :28558: Даже си има и име - кестен. От няколко дни обаче Со Джун е с нова прическа, която пък се казва ананас и се очаква да е не по-малко популярна. :D

 

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, аз съм с превода, тоест до трета серия. Десет години минаха, тоз кестен не излезе от мода за него и не мръднА! На Су А й порасна един метър коса за туй време.

Иначе съм като на тръни, адски ми харесва дотук. Имаме интрига, кестен, социопатКА, трансджендър, затворници, лекета на воля. Иде ми да вляза в екрана и да удуша няколко. Братчето на главното леке засега обаче май е свястно. Само то у таз фамилия кръстникова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...