Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic
Клас Itaewon (2020)
Клас Itaewon (2020)
Клас Itaewon (2020)
Клас Itaewon (2020)
Клас Itaewon (2020)
Клас Itaewon (2020)
Клас Itaewon (2020)

 

Itaewon Class

 

이태원 클라쓰
Държава: Южна Корея 
Режисьор: Kim Sung Yoon
Сценарист: Jo Gwang Jin (webcomic & screenplay)
Мрежа: JTBC
Епизоди: 16
Продължителност на епизод: 65 мин. 
Жанрове: бизнес, драма 
Излъчване: от 31 януари 2020 до 21 март 2020
Дни: петък и събота 23:00

Субтитри: Английски

 

Участват:
Park Seo Joon - Park Sae Ro Yi
Kim Da Mi - Jo Yi Seo
Yoo Jae Myung - Jang Dae Hee
Kwon Na Ra - Oh Soo A
Ahn Bo Hyun - Jang Geun Won
Kim Dong Hee - Jang Geun Soo
Kim Hye Eun - Kang Min Jung
Lee Joo Young - Ma Hyun Yi
David Lee - Ho Jin
Yoon Kyung Ho
Ryoo Kyung Soo

Son Hyun Joo - бащата на Park Sae Ro Yi

Ahn Sol Bin (LABOUM) - епизод 1

 

Описание:

Прехвърленият в ново училище Пак Се Рои още през първия ден удря съученика си Чанг Гън Уон, който тормози друг съученик. Хулиганът е син на работодателя на бащата на Се Рои. Изискват от младежа да се извини, но той отказва, поради което е изключен от училище, а баща му - уволнен. Скоро при инцидент загива баща му, а виновен е отново бившият му съученик Гън Уон. Изгарящ от гняв, Се Рои го пребива и попада в затвора за това. Там решава да си отмъсти, като унищожи компанията на семейство Чанг. Дали отмъщението ще успокои болката от загубата му?

 

Трейлър:

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click:  :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руско озвучаване + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен сериал, а Пак Со Джун великолепен, както винаги.Главната вече не ми е така приятна, както в началото, но има защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, excape написа:

Страхотен сериал, никой ли не гледа? Днес излиза 4-та серия.

Гледам и не вярвам на ушите си! Направо страх да те хване, пу, да не му е уроки! Kim Da Mi ми пълни сърцето с радост (само не казвайте, че не сте я гледали в The Witch: Part 1. The Subversion!) Aма да видим какво ще стане по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, dido100 написа:

Гледам и не вярвам на ушите си! Направо страх да те хване, пу, да не му е уроки! Kim Da Mi ми пълни сърцето с радост (само не казвайте, че не сте я гледали в The Witch: Part 1. The Subversion!) Aма да видим какво ще стане по-нататък.

Гледали сме я и очакваме още да я гледаме за в бъдеще. Малката е страхотна и ми пълни очите и ушите. Както каза ЛилиБини,  другата и на мен ми е неприятна, и всъщност си мисля. че Ким Да Ми ще е главната, все пак нямат голяма разлика, къде са 7 години.

 

БТВ, на Вещицата няма ли да има втора част?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, excape написа:

Гледали сме я и очакваме още да я гледаме за в бъдеще. Малката е страхотна и ми пълни очите и ушите. Както каза ЛилиБини,  другата и на мен ми е неприятна, и всъщност си мисля. че Ким Да Ми ще е главната, все пак нямат голяма разлика, къде са 7 години.

 

БТВ, на Вещицата няма ли да има втора част?

 

Гледаме и още как Пак Со Джун никога не разочарова публиката, поздравления и за Оскара снощи, Камео!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че ще има реакция от @dido100 след този епизод :D :D :D  A аз си мислех, че е момиче, което просто се прави на момче :D защо ги извъртяха така нещата.

 

@Lawandula, като изключим коментара за трансджендъра, сериалът е супер, няма празна серия и много добре върви. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак Со Джун винаги ми е бил един такъв от типа хубави дървета, но тук определено показва, че доста е напреднал с материала. Изненадващо добра игра от него и Куон На Ра. 

На мен Ким Да Ми нещо не ми допада и не съм като вас във възторг от нея. Прекалено нагла ми идва И Со и само прави една и съща физиономия, стиснати устни и пренебрежителен поглед. Тя си ходи с другото синче на богаташа и изобщо не ми се връзва със Се Рой.

И нея и Куон На Ра гледам за първи път, но На Ра определено ме грабна и сцените й са ми много въздействащи. 

Су А ми е и по-интересната героиня понеже е доста противоречив образ и се бори със себе си и изборите, които прави. Почти съм сигурна, че нарочно му каза, че ще го приеме само като стане богат, иначе да го беше забравила и да се беше хванала с някой друг. В химията нямат грешка с Пак Со Джун, много добре им се получава. 

Имам чувството, че Су А също има някакъв план, за да си отмъсти на богаташа, ще видим. Само да не вземат да го извъртят и да я съберат с лекенцето, тогава ще е пълно разочарование този сериал. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко пъти го предаде заради собствените си интереси!? И каква е ползата, че не го била изоставила до сега, след като гледа само себе си.Съжалявам, но не харесвам такива героини.Като гледам какво прави, за да и е добре на нея, ме полазват тръпки.Егати любовта! Но всеки е свободен да харесва каквато си героиня иска според разбиранията си. И да, наистина си подхожда с чебола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, excape написа:

Знаех си, че ще има реакция от @dido100 след този епизод :D :D :D  A аз си мислех, че е момиче, което просто се прави на момче :D защо ги извъртяха така нещата.

 

 

Сега това е модерно и политически коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се каза по-горе, празна серия няма(дотук 4-ри). Недолюбвам когато има интриги в даден сериал и чинно си ги превъртам, Пак Со Джун ми е любимец и никога не ми е бил дървен, но това си е моето виждане за него. Всъщност най-голям интерес ми беше Ryoo Kyung-Soo (младежа с плетната шапка на постера), беше великолепен като сериен убиец в Confession (2019), справя се добре и тук, но нещо ми липсва в образа. Все пак има още епизоди, ако не ми досадят съвсем с интригите ще видя как ще се  развият по нататък образите.

P.S. хахаха забравих да кажа, че и другия сериен убиец от Confession също е тук, но в ролята на полицай. Много ме радват такива разнострнни образи играни от един и същ човек...

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко пъти точно го е предала?

Spoiler

С това, че ако не беше тя той щеше да лежи в затвора за убийство? Или, че ако не беше тя той можеше и да не оцелее всичките години в затвора?Единственото, което виждам като някакво предаване до момента е, че снесе инфото за франчайза, но и да не беше, след като новината за акциите стана ясна, не мисля, че шефът й щеше ще продължи да подценява Се Рой. 

Била гледала само себе си, ок, много едностранчиво гледаш на нещата. Ако беше гледала само себе си, щеше да си е хванала някой и да е забравила за нашичкия, не не знам си колко години да му пише писма и да му дава кураж. Общо взето ако не й пукаше, щеше да прекъсне всякакъв контакт с него. 

Отделно, не знам за теб, но аз лично не знам какво е да бъдеш зарязан от родителите си и да израснеш в сиропиталище. Мога просто да се опитам да си представя чрез това, което героинята й е преживяла и това което ни показват в сериала.  Знаем и как в Корея им искат списък на родата до 9-то коляно при кандидатстване за работа и как гледат на сираците като на втора ръка хора. Прие да работи за врага, защото трябва да оцелява, разчитайки само на себе си, пък и както казах може да си има неин план. Няма да й е лесно и ни е ясно, че рано или късно ще трябва да избира между Джанга и Се Рой, но това са последиците на избора, който тя ще трябва да си носи. Да, по-егоистична е героинята й, но в същото време тя никога не е крила това от Се Рой и няколко пъти му го е натъртвала и му е казвала, че не е като него и баща му. И какво като има недостатъци, това да не би да означава, че не може да обича или че няма право да бъде обичана? 

Ще видим как ще развият героинята й, но на този етап за мен образът й е сложен. Не мисля, че можем така лесно да я тикнем в графа лоши герои, но наистина всеки си има право на мнение.

 

 

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, cucyta написа:

Нещо ми доскуча този сериал...мъча го, мъча ама не знам дали ще го завърша!

Много падна темпото и почнаха съшити с бели конци случки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dido100 написа:

Много падна темпото и почнаха съшити с бели конци случки.

И много разговори кой какво ще прави, кой на кого има зъб...абе, скука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100, не се смей...направо се чудя на какво отгоре му е този голям рейтинг. Ама вкусове всякакви, ще го помъча още малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cucyta написа:

@dido100, не се смей...направо се чудя на какво отгоре му е този голям рейтинг. Ама вкусове всякакви, ще го помъча още малко...

Защото останалите сериали са много зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...