Jump to content

Love Lasts Forever (2020)


Recommended Posts

Изгледах сериала. Много ми хареса. Препоръчвам го.

Единствено не можах да свикна с главната. Просто не беше мои тип, а и не седеше добре до Takeru Satoh. 

Впечатли ме отношението към пациентите. Всички доктори и сестри в болницата бяха невероятно истински и се грижиха за болните от сърце. Лекуваха не само болестта, но се стараеха да разберат и излекуват душата на болния.

Винаги съм смятала, че отношенията лекар - пациент трябва да са точно такива, защото за болния лекарят е ВСИЧКО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен! 

Не знам как стигнах до този сериал, но го изгледах за ден. Това е пърата японска продукция, която гледам и много ми хареса. Точно такива каквито харесам-романтични, топли, човешки и леко комедийни. Главния герой е уникален,а тембъра му е един път. Главната не ми хареса, сякаш преиграваше на моменти и лигавенето и беше в повече, но пак не беше толкова дранещо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи трябва да продължиш. След японските дорами има голям избор на стойностни заглавия. 

Щом Рьо-чан ти е харесал, гледай и други неща с него. Препоръчвам Tonbi,  Bitter blood, The Emperor's Cook+филмите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително много ми хареса сериала!!!:wub: Имаше нещо в него, което ми напомняше на "Rich man, poor woman" с Огури Шун.

Актьорите стархотни, всички си бяха точно на място.Главният леле майко, каквато и дума да използвам за него ще бъде слаба, просто трябва да гледаш и да се наслаждаваш. Главната (доста ми напомняше на Пак Шин Хье) , както на повечто хора тук и на мен в началото ми изглеждаше неадекватна с това постоянно хилене и криви физиономии, но в един момент толкова свикнах с нея,а и с образа, който си изгради в процеса на сериала,че няма как да не ти стане симпатична и в един момент да си кажеш - "ами да, няма друга по-добра за него". За мен бяха много убедителни в чувствата си и химията определено си я имаше. Историята те държи до самия край, дори не исках да има край!:D

Който не го е гледал, да поправи грешката!!!:yes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го изгледах. Наистина невероятен сериал и то главно заради Сато Такеру. :wub: Невероятна актьорска игра и перфектно излъчване. :inlove: Сериалът наистина напомня много на ''Палава целувка'', още докато четях резюмето се сетих за това. За първи път ми се случи толкова да ме издразни главна актриса. Къртицата-катерица, както й виках никак не ми хареса като външен вид и това грозно хилене, едва я изтраях до този красавец. :na2: Никак ама никак не му подхожда. Но от 9-ти епизод до края ми стана много сладка и симпатична. Сестрата на главния много ме кефеше през цялото време. :asian: Супер разтоварващ и смислен сериал. Препоръчвам го. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го отново и отново ми хареса :) Идеален е за оправяне на настроението, както и за бързо набавяне на мнооого захар за отрицателно време :P С две думи – задължителен за консумация от всички, които си падат по романтики.

 

Пак имах същия проблем с процеса на влюбване при д-р Тендо, но да речем, че при по-внимателно вглеждане могат и да се забележат признаци още в началните епизоди. За сметка на това изобщо не успях да му повярвам на репликите

Off Topic

колко трудно му било да се въздържа около главната и как нямало да я остави да спи цяла нощ :D Тази страст много сериозно ми убягна!

 

Сега ще си търся романтичен филм или сериал с Такеру Сато, в който партньорката му да е достойна и да е зряла жена, а не девойка, и в който напълно да повярвам на чувствата му :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък, лек, позитивен, забавен и свеж сериал! Спретнах един среднощен маратон, защото изобщо не усетих как мина времето. Актьорите бяха страхотни и ми допадна, че тук нямаше лоши, крясъци, тежка драма и други типични похвати в сюжета. Допадна ми, че главната от самото начало си харесваше доктора и поемаше инициатива. Такъв образ рядко се среща. :) На моменти ми идваше в повече тази нейна любов и понякога поставяше главният в доста неудобно положение, но пък беше много невинна, чиста и сладка, а позитивизма и заразяваше. В началото ме дразнеше с тази нейна мания по главния и че мислеше само за него, но после се стегна, положи усилия и стана добра сестра. Главният.... красота! Умен, красив, отдаден на призванието си... лошото момче с добро сърце! Пали фитилите от всякъде! :) Сериала е идеален за разпускане, не натоварва, доста често ме караше да се усмихвам, определено успя да ме грабне, просто не исках да свършва! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рьо-чан с главна роля в тв. продукция на Нетфликс - Hatsukoi, вдъхновена от хит на Хикару Утада. Кастът е много силен, но като се сетя, какво изживях с една от новите японски дорами на Нетфликс, започвам да се притеснявам. Зямислям се, че в предходното заглавие участваше екранната сестра на Рьо-чан от  Ден-О, Вакана Мацумото. Не искам да съсипят още една японска продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...