Jump to content

Recommended Posts

EMY1YrEVAAAaHNv.jpg

Off Topic
EMEVP4hUwAAECLd
Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo (2020)
Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo (2020)

Love Lasts Forever | Koi wa Tsuzuku yo Dokomademo
恋はつづくよどこまでも

Държава: Япония

Базиран на манга "Koi wa Tsuzuku yo Dokomademo" от Maki Enjoji (публикувана за първи 
път на 9 септември 2016 г. от Shogakukan).
Дата: 14 Януари, 2020 г. -
Ден: Вторник 22:00
Мрежа: TBS
Eпизоди: 10

Жанр:медицина, романтика

Режисьор: Kenta Tanaka
Сценарист: Maki Enjoji (манга), Arisa Kaneko

Субтитри: Английски

Участват:
Mone Kamishiraishi като Nanase Sakura
Takeru Satoh като Kairi Tendo

Описание:
Двадесет и  три годишната Нанасе Сакура среща  доктор Каири Тендо преди няколко години и се влюбва в него. 
За да го срещне отново, тя учи усилено и става медицинска сестра. 
След 5 години  най-накрая се срещат, но той е напълно различен от този, който си е представяла. 
Каири Тендо, който е на 31 години, обикновено е наричан „дявола“ по време на работа. 
Той е перфекционист и често отправя хапливи забележки към лекари и медицински сестри. 
Сакура работи усилено, за да получи признанието му,
и също така, често изразява чувствата си към него. 
Поради настойчивостта си Нанасе става добре позната в болницата и получава прякора „Воин“. 
Междувременно Каири Тендо е привлечен от Нанасе Сакура.

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 3
  • Upvote 2

Сериалчето е абсолютно клише, но е много приятно за гледане. Сюжетът е доста предсказуем, но е забавен, неангажиращ, с леки нотки на драма на моменти. Такеру е перфектен в ролята на строгия доктор Тендо :wub: Първоначално ми беше трудно да възприема детското лице на Моне Камишираиши и се ядосвах, че са избрали точно нея за ролята на Сакура. Обаче, след вече изгледани 5 епизода се убедих, че избора тя да изиграе неуморната, упорита в преследването на целите си Сакура Нанасе не е никак лош. Момичето играе доста смело ролята и според мен много убедително изразява емоциите си с поглед и интонация в гласа. И противно на очакванията: героинята й не е глупачка :D

• Like 1

Първия епизод изгледах при третия опит. Честно, помислих си, че толкова любимият ми Такеру Сато е бил на червено и затова е приел ролята. Но, слава Богу, вярата ми в него се възвърна, когато се настроих на вълната на сериалчето. Разчитам на него да не станат сладникави нещата, а да си останат комично-сериозни. 

• Like 1