Jump to content

Recommended Posts

Децата винаги имат свое обяснение за заобикалящия свят, дори и за думичките, чието значение не знаят:

1. Грамофон

- Нещо като смартфон, но по - грамаден.

2. Бизнес среща

- Да отидеш на среща с жена и да не ти хареса.

3. Съединител

- Лепило, което залепва нещата, дето си счупил.

4. Органайзер

- Животно от времето на динозаврите.

5. Меланхолия

- Нещо гадно за ядене?

6. Ватман

- Казва се "Батман" и баба го е гледала даже.

7. Пресекулки

- Малки светулки, които се показват от време на време.

8. Програмист

- Човек, който сменя програмите с дистанционното на телевизора.

9. Пиявица

- Човек, който пие и не му дават да живее вкъщи.

10. Пончо

- Мъжкото на женското пони.

• Haha 8

Инжектиране на дезинфектант срещу COVID-19 - Тръмп слиса лекарите

"Така, да предположим, че ударим тялото с мощна - дали ултравиолетова или много силна светлина, и мисля, че вие (Дебора Бъркс, координатор на щаба за COVID-19 в Белия дом - бел. ред.) казахте, че не е проверено, но ще го тествате," продължи Тръмп. "И тогава казах, ако предположим, че вкарате светлината вътре в тялото, което може да направите или през кожата, или по друг начин. И мисля, че казахте, че ще тествате и това. Звучи интересно."

"И виждам, че дезинфектантът поразява (вируса) за минута. Една минута. И има ли начин да направим нещо такова, с инжектиране или почти почистване. Така че ще е интересно да се провери", добави президентът. "Не съм лекар. Но съм човек, който има добро знаете какво."

**може ли някой да ми разтълкува последното :D, не разбрах какво има МЕГАГИГАНТАНАМИСЪЛТА.., пред когото наш Бойко е като първолак!!!

• Haha 2
На 24.04.2020 г. at 12:41, Aretka написа:

Инжектиране на дезинфектант срещу COVID-19 - Тръмп слиса лекарите

**може ли някой да ми разтълкува последното :D, не разбрах какво има МЕГАГИГАНТАНАМИСЪЛТА.., пред когото наш Бойко е като първолак!!!

Така като гледам единственият съперник на Тръмп, може да бъде Уго Чавес, той ги плещеше такива. Направо се чувствам горда, че не той ми е държавен глава. Тъп, по-тъп, най-тъп, вдлъбнат, Тръмп...

Тюли, не си харесах дестинацията, това дето ми се падна никога не ми е било тръпка за ходене:cry:

• Haha 2
  • Upvote 2

Е, хубава работа сега! Дестинация - вкъщи. Докога бе джанъм? Seal_reinforce, да няма грешка в калкулатора?

• Haha 1

Всички ще си седим вкъщи. Или вероятно от понеделник ще трябва да наемаме деца за разходка. Мен пак няма да ме огрее, защото казаха " майки с деца". За бащите няма опция, пък то аз не съм и баща. 

• Haha 2
преди 11 минути, bond написа:

...пък то аз не съм и баща. 

Или поне не знаеш да си :D

Сори, на тайландска вълна съм :D

• Haha 3

Ми "избирам" вашата опция, ще си седя вкъщи, така или иначе в Мароко не ми се ходи...Тва че не може, а и нямам толкоз пари, е просто бележка под линия:lol2:

• Haha 1
18 minutes ago, debil4e said:

в Мароко не ми се ходи...

От къде го измисли това Мароко? Така или иначе там не е хубаво. 

• Haha 1