Jump to content

Recommended Posts

Ако ви харесва, разбира се,  дайте по един глас тук  за Илинда Генемуна,  конкурс Баня на годината- Пастел.Това е едно борбено дете, на което заболяване  е взело слуха веднага след раждането, но пък Господ му е дал талант в рисуването и проектирането, дизайна, който то развива, завършвайки художествена гимназия и Нов Български Университет и се бори всеки ден, въпреки недоверието и погледите на околните да докаже, че и различните в нашия побъркан свят имат право да успяват и да се реализират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимия ми български актьор. Лафовете и смешките му ще се помнят винаги.

 

"Аз съм на 64, мама Веса е на 89, баща ми Иван е на 91. Бе с една дума сутрин кат' се събудим се дебнем кой пръв ши пукни."

Георги Парцалев

 

789.jpg.6ca2addad983850e28a3699edb8d78a9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Робокоп или Терминатор? Преценете сами.

Кралят на Бахрейн пристига в Дубай със своя бодигард, робот, който говори 6 езика и може да го спаси от врагове. Може да се бие физически, да преследва, да стреля. Въоръжен с електрически тийзър, система за 360 градуса с набор от инфрачервени камери, 3 скрити картечници с достатъчно боеприпаси за борба срещу 1.500 мъже и лазерно направлявана картечница. Той носи и лекарство и вода. Разход: 7,4 милиона долара.
Краят на времето ли е?
А аз си мислех, че няма да живея достатъчно дълго, за да видя това...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...