Jump to content

Recommended Posts

Сега нещо, което по-скоро е абсурдно отколкото забавно, но ми е съвсем прясно. 

d314431f597fa449.png

Значи, нормално е човек да не си получи пратката през почивните дни, но действията на доставчика сериозно ме хвърлят в размисъл. Апропо, крайната цел е Стара Загора и по едно време мислех, че за по-пряко ще го качат на линия Симеоновград - Варна...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e Сигурно пратката е решила да попътува повечко:D Сега сериозно и аз съм имала пратка която също е обикаляла доста от град в село,докато доставчикът уцели правилният ми град.Много познато ми е за жалост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв случай с пратка от Емаг, но друг куриер. Когато пристигна пратката, не я приех. При известие, че ще я получа на другия ден, ми иде след 10 дни. Вече не ми трябваше, щеше да е подарък за годишнина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond това е повече комично от колкото трагично. Сега почнаха и за въшките да се притесняват и да не искат да ги убиват :blink: За котки ,кучета разбирам ,ама въшки те са страшни колкото бълхите ако вземат и за бълхите да им е жал горко ни @seal_reinforce ти и плодове докара и тях не трябва да ги ядем и те имат душа. Гладни ,но с въшки ,но доволни :lol2:

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те гасят пожари, но разпалват страсти

 

Нямам нищо против важните каузи, но това не прави календара по-малко интересен:lol2: Има една две каки дето развалят пейзажа, но се сетих, че вече сички сме Равни и майнах с ръка. Начи @bond имаш бойна задача да следиш кога ще е наличен, че май ще има поръчки:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами, даваха по БТВ вашите пожарникари. Аз, на ваше място, не бих очаквал много от календара. Направо внасяйте от Австралия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...