Jump to content

Recommended Posts

Сапунките са създадини с рекламна цел. Ние си рекламираме чувствата по нестандартен начин. Накрая може и да се изтрепем като гореупоменатото семейство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За приходите питай партизанския отряд. Всичко отмъкнаха за погасяване на извънаредни разходи и увеличение на оборотния капитал във връзка с обновление на горската им база.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/14/2021 at 11:21 PM, ftisland said:

Направих тестът.И аз така като @seal_reinforce някои въпроси с налучкване:D Резултатът ми е същият като нейният:D

Личи си кой е преписвал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/14/2021 at 11:37 PM, seal_reinforce said:

 

Чингулино, кат си шефкиня, ще ни водиш на молчИ, че ний сме бедни ученички :( 

Да бе, ще те водя, баш! Кажи на Минчо да те заведе. Аз с нисшата каста не общувам, и по молове не ходя. Щом ще съм жена на голямото дубрутру, молът ще трябва да дойде при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма кво разправяш, ако се случи да влезеш у мола, ескалаторите спират да те изчакат :D

 

Еми хуу, @ftisland, @vivivan, стегайте се, имаме кОла с автограф да продаваме и после сме на молчИ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, seal_reinforce said:

Ма кво разправяш, ако се случи да влезеш у мола, ескалаторите спират да те изчакат :D

 

Еми хуу, @ftisland, @vivivan, стегайте се, имаме кОла с автограф да продаваме и после сме на молчИ :D

Не, направо целия мол ще резервирам за мене само, всичкото простолюдие с Минчо начело - вън! Да не ми минават разни гръмогласни ученички докато си мляскам кейефсито. 

Пък тая кОла стига си я дъвкала вече! Тя не се ли е изпарила още, вече стана по-древна от Дедо. И кой ще ти я купи като само аз съм му фен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-древна, толкова по-ценна. Аз ли да те уча :rolleyes:

 

Седи си самичка у мола, ние ще сме под прикритие в другия :D

 

479b2b07383878aa.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако трябва ще я подаря на някой, та да разбереш, че и богатите също плачат. Имаш всичко на светааа, само кОлата на Кориш нямаш. И Май Хироу де :D

 

Айде, че логиката ме чака да я намеря, а свекървата там плюнчи пръст преди да вдигне телефона, нищо че е огън и жупел :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложен въпрос с повишена трудност:D Според мен щом кавалерът е поканил дамата на вечеря,значи е длъжен да и плати тестът,както ще и плати и вечерята.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...