Jump to content

Recommended Posts

Трудно ще намериш по-големи идиоти от моите идиоти :896767:. С,а като са най-великият клуб в Англия трябва във всичко да са ненадминати :na2:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето два куиза - Кой е твоят тип приятел от корейска драма

и вариантът за другия пол - Кой е твоят тип приятелка от корейска драма

@seal_reinforce

Spoiler

Ха познай на мен какво ми се падна!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The neighbourhood hero? :D

 

Представа немам кви са опциите. Аз можах да отговоря само на въпроса с Уки :(

 

p.s. Излъгах, и за fav trope съм отговорила, ама той винаги ми е enemies to lovers. Другото по метода на налучкването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57 minutes ago, seal_reinforce said:

The neighbourhood hero? :D

Е тоя, дето ми се падна, го познаваш. Понеже нямаше Май Хироу, падна ми се секънд бест

Spoiler

Плочника, шефа на секретарката :xaxa:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят случай според Сумпи е "девети клас, големото междучасие". Да докопаш шефче с налучкване явно не става :D

 

75bddddf4a3ccc99.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих тестът.И аз така като @seal_reinforce някои въпроси с налучкване:D Резултатът ми е същият като нейният:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, ftisland said:

Направих тестът.И аз така като @seal_reinforce някои въпроси с налучкване:D Резултатът ми е същият като нейният:D

Аз Плочника няма с никого да го деля, вие си се бийте за пъпчивия ученик от горния клас :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е най-добре щеше да е Уки - шеф и да ми крещи като у Съспишъс партнера, ама ме трудоустроиха с дъртия ученик Минчо :D

 

@ftisland, 9а сме, да знаеш. Ще ми подсказваш на задачите по Физика, ония с правия и обратния ток, много ги мразех. Аз поемам останалото. Само немския ми е ръждясал тотално и ще го заменим с испански, се ще вържем тройките от толкоз гледане на Бланка Суарес. @vivivan, ела у нашия клас, ще седим на последния чин да ми разправяш El barco :D

 

Чингулино, кат си шефкиня, ще ни водиш на молчИ, че ний сме бедни ученички :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка - този куиз нещо е дефектен - падна ми се "supernatural boyfriend" , а драмите - баш дет най ги заобикалям (без Звездолинчо де) :28558:

 

@seal_reinforce ще дойда... ама на испански знам само "El barco" и "amor"..... двойка ще е за срока :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 7 часа, seal_reinforce написа:

@ftisland, 9а сме, да знаеш. Ще ми подсказваш на задачите по Физика, ония с правия и обратния ток, много ги мразех. Аз поемам останалото. Само немския ми е ръждясал тотално и ще го заменим с испански, се ще вържем тройките от толкоз гледане на Бланка Суарес.  

То щом сме 9а добре.То и мен ме нямаше по физика,за токовете най-много да ни хване:D То испанският е по добре от немският,добър избор:)Ще се оправим някак,поне ти ще се оправиш с останалото както каза:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...