Jump to content

Recommended Posts

преди 48 минути, bond написа:

Има още една. 

 

 

Аз открих 5 колкото пише,ако има и 6-та подскажи или направо кажи къде е:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Там където си маркирала тоалетната чиния, гледай още малко на дясно зад крака. А може точно това си имала предвид. Моя е грешката.

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вярно че тоалетната хартия е радлична,имаш добър поглед:) Едната ролка е на бели черти,а другата не е:D

Преди 23 часа, daneto написа:

Тоалетната хартия е различна.

 

@bond Аз бях маркирала дръжките на шкафа;копчето на казанчето;потникът;цветът на обувките и това за което писа под краката и което има:lol:

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ko_Erin написа:

Ей така се работи в жегите

 

spacer.png

Мнооого вярно и мнооого познато:lol: Имахме един подобен "майстор" за боядисване на стени в нас,той пък с 1 ръка боядисваше,а с другата си държеше бутилката с бира:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 x 5

3 x 3

3 x 6

2 x 6 + 1 x (5 +6 +3) x 3

 

Според мен е 5+6+3, но е възможно да е и 5х6х3 - не свахщам държащия щангата дали увеличава силата или общото тегло например, а ако пък трябва да се изчислява маса, работата отива на беля. Затова приемам най-простичкото решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, bond said:

3 x 5

3 x 3

3 x 6

2 x 6 + 1 x (5 +6 +3) x 3

 

Според мен е 5+6+3, но е възможно да е и 5х6х3 - не свахщам държащия щангата дали увеличава силата или общото тегло например, а ако пък трябва да се изчислява маса, работата отива на беля. Затова приемам най-простичкото решение.

@bond, почти си нацелил, гледай наистина най-простото, ама брой примерно на гирите колко окачени тежести има.

Обърни и внимание откъде културиста формира 5-цата и какво държи, както и броя му на последния ред.

 

@ftisland, много е лесно за разгадаване, само гледай и брой.

От какво се формират първите три реда /кое от нещата броим, за да ги формира/.

Последния ред има уловки за наблюдателност, колко са тежестите на гирите, човечето държи ли нещо и какъв е броя,

брой и маската на устата му и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...