Jump to content

Recommended Posts

15 minutes ago, debil4e said:

Тва ми сметна калкулатора...То аз и не ща там<_<

Този калкулатор освен вкъщи, друго не смята. Няма да ходиш в Мароко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ся, то това пунктоацията е сложна работа. За по-сигурно следвам челния опит на сержант Ваймс и подчинените му, тоест играя на тото:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумният ми стил търпи лапсуси, ама ако трябва да пиша нещо официално... Разправия и натаманяване, докато избера варианта с най-нисък процент на съмнение в правилността му :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си седя вкъщи. Не , че до сега седях някъде другаде. А, излъгах - периодимно ходя и на работа за разнообразие.  Бонд, зАрежи ти децата - днешните хем капризни, хем с претенции, хем все ще ти изпразнят джобовете  за щуротии ;):896767:. Имам оферта за разхождане на кучета.  :D Едното е куче - мечта, другото е с по-чепат характер, ама поне не искат да им се купува нищо. А и след месец и трето ще разнообрази асортимента, че тепърва му предстоят ваксини. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Аз мога да гледам само животно, което спи по 20 часа на денонощие. И за майка нема да ставам :(

 

Котките спят средно по 15 часа на ден, някои достигат до 20 часа сън.

И моите са поспаланки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, MuryG написа:

 

Котките спят средно по 15 часа на ден, някои достигат до 20 часа сън.

И моите са поспаланки :)

Е, те всички котета над 2-3 годинки вече са се включили в" икономичен режим", т.е. към 20 ч сън , ядене , тоалет  и от време на време малко активна игра. В моя прайд се редуват кой, кога ще спи, но в повечето случаи всички са навъртяни като кравайчета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коментари към темата

Разходките в парка от утре: само с малки деца, без сядане и бира

 

**Значи децата на 13 г. нямат право да се разхождат?! Много мъдро... В този МС са от гений нагоре.

 

**При положение, че до 14 години нямат документи, явно ще трябва да се разхождат със свидетелството си за раждане... :)

 

**А майките на 13 години дали ще могат? (това ме разсмя искрено :lol:)

 

**Така и не разбрах защо забраняват да се пие бира в парка?

 

**Ми то ясно, който няма куче да си намери малко дете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, asha написа:

Ще си седя вкъщи. Не , че до сега седях някъде другаде. А, излъгах - периодимно ходя и на работа за разнообразие.  Бонд, зАрежи ти децата - днешните хем капризни, хем с претенции, хем все ще ти изпразнят джобовете  за щуротии ;):896767:. Имам оферта за разхождане на кучета.  :D Едното е куче - мечта, другото е с по-чепат характер, ама поне не искат да им се купува нищо. А и след месец и трето ще разнообрази асортимента, че тепърва му предстоят ваксини. 

 

 Че ти направо милионер можеш да станеш, ако ги даваш под наем за по час за разходки!:lol2: За какво ти е да ходиш на работа!

Чакай да сметнем.Три часа сутрин и 4 часа вечер, по 20лв на час, са 140лв,  по 2=280лв на ден, по 30дни 8400 на месец. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж ти , Благоухана :kissx:, не съм поглеждала сериозно към финансовата страна на въпроса...:slap::D  Тъмън ще си изплатят храната и медицинските разходи за изминалите годинки, че и в аванс ще заработят. Ама свърши вече, :dunno: нали ще отхлабват режима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha, как бе, разходки, освен с деца до 12г.- само с кучета и то на каишка- пей сърце! И не вярвам скоро да го разхлабят положението. Давай- сега му е времето да удариш кьоравото.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая ниша с отдаването под наем на кучета нема да просъществува дълго, секната от нов вид организирана престъпна дейност - кражба на въпросните кучета :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, seal_reinforce написа:

Тая ниша с отдаването под наем на кучета нема да просъществува дълго, секната от нов вид организирана престъпна дейност - кражба на въпросните кучета :D

Откакто се е разшетала "короната", толкова изхвърлени домашни кучета и котки има по улиците/ квартали/ комплекси/ села, че и на между...селищни пътища , т.е. на средата в нищото, че стига да искаш наистина компания да те разхожда, има богат избор. Даването под наем би се секнало от раз, ако /като се изискват документите на кучето - там пише кой е собственика. Ама пак са оставили вратичка в разпоредбите - не е изрично упоменато, че трябва да се разхождат от собствениците.  Пише се пълномощно за разходки и ...готово. ;)

А за толкова години, откакто ме разхождат моите фръцли :D, на пръстите на ръцете ми се броят случаите, да съм си позволявала да ги оставям пред магазина. Именно поради изложеното по-горе.  Официално знам за 3 случая в квартала на крадени кучета/ както и за тровени и убити/ , но и трите са от категорията на саморазхождащите се.

Off Topic

Това няма никога да го проумее "тъпата ми глава" - с какъв акъл и какво сърце ще пратиш кучето си само и без надзор да метлосва по улиците и градинките.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид как вярваш на тия, дето ще го разхождат, че ще го върнат?

Аз не мога да разбера що ги изхвърлят заради вируса? От финансова гледна точка или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...