Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравейте хора, отдавна не съм гледала нещо корейско, по изостанах а преди гледах доста. Препоръчайте ми някакъв добър корейски сериал от последните две години, нещо като Descendants of the Sun  този ми е любимият, абе нещо романтично ми се гледа ама да е хубаво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/17/2022 at 10:57 PM, Korean_girl said:

Здравейте хора, отдавна не съм гледала нещо корейско, по изостанах а преди гледах доста. Препоръчайте ми някакъв добър корейски сериал от последните две години, нещо като Descendants of the Sun  този ми е любимият, абе нещо романтично ми се гледа ама да е хубаво...


Няма какво да те лъжа и да увъртам. Няма. На нивото на Потомците нищо по-качествено не е излизало от 2016-та насам. Драми има 4-5, които си струват, но романтики - не. Нито Гоблин, нито Моблин, камо ли пък от 2018-та до ден днешен - нищо не е на нивото на Потомците. И двата по-горе, които са ти препоръчали, съм ги гледал. И двата са класи под това, което ти търсиш. ;) Гледай за нещо западно! Не че и там има, но може поне някой хубав филм да си намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, споделете, който се сеща за филми за постижения, може да са спортни или в областта на изкуство, наука... където да се акцентира на работата по постигането на високи резултати, ако има някакви любови или драми да са съвсем минимални и покрай другото, основното да е работата. Може и да е някой стар филм, преди правеха доста такива, може и нов, без значение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Maria написа:

Хора, споделете, който се сеща за филми за постижения, може да са спортни или в областта на изкуство, наука... където да се акцентира на работата по постигането на високи резултати, ако има някакви любови или драми да са съвсем минимални и покрай другото, основното да е работата. Може и да е някой стар филм, преди правеха доста такива, може и нов, без значение. 

 

Веднага препоръчвам три любими мои спортни филма – любов няма, драма се намира, но не натежава.

 

Forever the moment

 

Take off

 

Run-off (познат и като Take off 2)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня дали има тема, затова споделям тук приятната си изненада

за сериала Tokyo Vice. Много ми хареса, чудесен актоьорски състав, сюжет

основан на база реални събития, всеки един епизод беше удоволствие да се гледа.

Много жалко, че някак мина и замина незабелязано, което е несправедливо предвид

качествата на сериала. Препоръчвам с две ръце.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...