Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Колко голяма да е разликата? 90 000 години неприемливо ли ще дойдат? :D

 

Това за жена-мъж. За мъж-жена мога да препоръчам още неколкостотин хиляди отгоре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, seal_reinforce написа:

Колко голяма да е разликата? 90 000 години неприемливо ли ще дойдат? :D ПП: Защо не получаваш ЛС?!

 

Това за жена-мъж. За мъж-жена мога да препоръчам още неколкостотин хиляди отгоре :D

Давай, колко, колко... ~20г+ да кажем :) Стига да не са над 20 епизода. И с чичковци не ми се гледат ;)
 

Преди 16 часа, bealonenomore написа:
Off Topic

 

1) Има много през последните години, веднага се сещам за:

Secret Love Affair (2014)

Something in the Rain (2018) и "първообразът" What’s Up Fox (2006)

I Hear Your Voice (2013)

A Witch's Love (2014) 

High School King (2014)

Hello My Teacher (2005) – нещо по-старичко 

 

2) тук влиза 9 End 2 Outs (2007) – въпросът е дали искаш през целия сериал да си останат приятели, без да има романтична връзка, защото тук случаят не е такъв :)

 

 

Не знаех, че толкова много има, дано са и с бг превод :)

по 2. Може и двете развития (но без спойлери) :)

Редактирано от hakama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не чичковци, ама направо дедовци :lol2:

 

Майтап, нищо не мога да препоръчам. Лелки с момченца хич не ми е любима комбинация :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото не си гледала Secret Love Affair. Аз със сълзи се смях в края на сериала, когато

Spoiler

в затвора и накълцаха косата, а тя на сутринта им каза: Благодаря ви, момичета, че ми отрязахте косата, а не главата. Много бойна сцена беше, а Ю А Ин, където и да играе, е винаги на много високо ниво.

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това как ще обори факта, че не обичам възрастовата разлика в тая посока? Ти тайския сериал на твойта любимка изгледа ли го? Аз не, щот не ме кефи моя любимец да се стиска с 14 години по-стара от него. Казах :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не може да обори нечии чувства и не трябва. Не, не съм гледал любимката си, че лакорни почти не гледам вече. Но голямата възрастова разлика не е проблем за мен. Поне в киното, а иначе - не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз не искам да ти оборвам чувствата ти казвам отсега да се откажеш от гледането на оня, дето му чакаш последния преведен епизод, щото е със същия главен, който не харесваш :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го харесвам, но ако има други причини, както в случая с любимката ми, ще гледам. Не съм казал, че не мога да го понасям или че ми е нетърпимо антипатичен, просто не е мой тип. Аз си падам по друг тип красавци :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/16/2021 at 8:30 PM, hakama said:

Препоръчайте ми филми/ сериали:

1)  за двойка между по-млад и по-възрастна :rolleyes: В краен случай - за "невъзможна" любов...
 

2) за приятелство... между мъж и жена. B) 
Наскоро гледах Normal people (по Сали Руни) и много ме впечатли, за различните (нестандартни) хора и как в тяхната си компания се чувстваха нормални. :happy: Не знам дали има нещо подобно в азиатския сектор.


По т.1 съм гледал само Last cinderella - японски сериал. Набил ми се беше.
 

От тези тук, от Стотака, кой в коя зона попада?

  Hide contents

 

 

 

 

 

За мен Аферата е номер едно, но вече са ти го препоръчали по т. 1. Да добавя само още един, за който се сетих - BIg

По т. 2 такъв корейски сериал не съществува, всички започват като приятели, но в един момент го обръщат на нещо друго. Но ако искаш може да погледнеш няколко, които са за млади хора от един квартал, или съквартиранти. В тях темата за приятелството е силна, сега ще ти ги напиша.

1. Reply1988

2. Reply1997

3. Reply1994

4. AgeOfYouth1

5. FightForMyWay

И едно японско за цвят пак по т.2:

HotaruNoHikari

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, sisiveli said:

Здравейте някой да се сеща за някой подобен   The Man From Nowhere  да е корейски или китайски:unsure:

Здравейте, предполагам водещ фактор трябва да е наличието на дете в сюжета? 

Спомням си и аз първият път като го гледах търих за подобни филми, но нищо не ми излезе. Поне не свързано с мъж, с лошо минало/убиец/гангстер, който се грижи за дете и последствено го спасява. Сега като гледам из корейските списъци на хора, търсили подобни на този филм сюжет, масово им се препоръчва такива с много екшън боеве и гангстери. списък тук

Ето тази излезе между тях, не съм го гледала, но може и да има нещо общо откъм настоение.

Лично аз се сещам за A Special Lady, The Chaser (този е много жесток), наскоро гледах един подобен Voice of Silence (2020), както и Мълчаливите (мъжът няма криминално минало, просто учител е, но успява да помогне на децата и се бори за тях) и новата му тайванска адаптация: 

От китайските препоръки за подобни на него ми излезе този: VortexTo Live  (не съм го гледама, не знам дали отговаря). Казахте китайски или корейски, но се сещат за един неазиатски, много приличащ на него и изключително силен Man on Fire.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gia13 написа:

Здравейте, предполагам водещ фактор трябва да е наличието на дете в сюжета? 

Спомням си и аз първият път като го гледах търих за подобни филми, но нищо не ми излезе. Поне не свързано с мъж, с лошо минало/убиец/гангстер, който се грижи за дете и последствено го спасява. Сега като гледам из корейските списъци на хора, търсили подобни на този филм сюжет, масово им се препоръчва такива с много екшън боеве и гангстери. списък тук

Ето тази излезе между тях, не съм го гледала, но може и да има нещо общо откъм настоение.

Лично аз се сещам за A Special Lady, The Chaser (този е много жесток), наскоро гледах един подобен Voice of Silence (2020), както и Мълчаливите (мъжът няма криминално минало, просто учител е, но успява да помогне на децата и се бори за тях) и новата му тайванска адаптация: 

От китайските препоръки за подобни на него ми излезе този: VortexTo Live  (не съм го гледама, не знам дали отговаря). Казахте китайски или корейски, но се сещат за един неазиатски, много приличащ на него и изключително силен Man on Fire.

 

Е супер много са интересни благодаря много точно като за неделя 

 

sis..jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Търся и други подобни сериали,свързани с пътуване  във времето,ако мога така да се изразя.Ето тези съм изгледала: Xie Wang Zhui Qi /Сезон 1 и 2/,Meng Qi Shi Shen , Tate No Yuusha No Nariagari , Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to ,Mushoku Tensei ,Tensei shitara Slime Datta Ken . :thanks:

 

Искам да благодаря на всички вас,които правите преводите,на всички видове сериали и ги качвате във Вбокс7-страхотни сте! :yes:

Редактирано от Meri90
допълнение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Meri90 Аз не съм гледала много, но едно от най-дорите и любимо аниме за мен, е Boku Dake ga Inai Machi. За връщане назад във времето е, но е по-различно от това, което си изброила ти. Винаги го препоръчвам горещо за тези, които не са го гледали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от малко помощ :), търся заглавия със свястна фантастика. Принципно не са за мен, но това няма да ме спре да им хвърля един поглед :icon_sunny:.

Сносен списък с романтични филми едва ли ще мога да направя, но поне със фантастиката да се отчета подобаващо :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...